Facebook - промени и новости

Давайте да почваме да мислиме други варианти, че така просто няма да го бъде. То е ясно вече...
 
Аз съм с един профил и една страница, ама също страдам покрай останалите...Не е честно някак си...
 
Давайте да почваме да мислиме други варианти, че така просто няма да го бъде. То е ясно вече...

Хакваш Фейсбук, хакваш и борсата, вземаш им акциите, банваш Зукито и мачкаш наред :D
 
Зукито ако ми падне в ръчичките ще го банна от живота ама бавно, тежко и мъчително...
 
Колко поста на ден пускате и през какъв интервал?

Засега имам само 2 блокирани страници, които откровено казано си бяха със слаб engagement.

Другото си ми стои непокътнато, но треперя всеки ден :)
 
Колко поста на ден пускате и през какъв интервал?

Засега имам само 2 блокирани страници, които откровено казано си бяха със слаб engagement.

Другото си ми стои непокътнато, но треперя всеки ден :)
Минимум през 1 час на публикация. И общо наай-много 7-8 публикации на ден.
 
Реално няма логика в това, което се случва. Може би при всеки причината е различна - примерно при kreashawn са го блокнали заради някаква публикация; мен заради честота на публикациите; при трети да е друго...Не знам, ама нещата не отиват на добре и поне аз вече губя надежда, че ще се оправят.
 
И аз вече започвам да губя надежда... Това нещо според мен няма да е временно...
 
На мене на всеки профил ми искат снимка с лицето, пращам им и до 3 дни най-много профила е блокиран. Не знам от ИП-то ли е от кво е ама взимам да се отчайвам вече...
 
При профилите трябва да влизаш от различни браузъри, но пак не е гаранция. Като цяло - не трябва да спамиш по групи от профили, с които публикуваш в страници или имаш на тях страници, защото ще изгориш "двойно", както се вика - хем няма да можеш да публикуваш в групи, хем няма да можеш да спамиш. Отделно при профилите трябва да поддържаш някаква активност - коментари; лайкове; статуси; снимки; чеквания. Много е важно и други хора да ти пишат по стената или да си коментирате нещо - реални хора! - така става по-достоверен профила, но пак не е сигурно, че някой ден няма да изядеш сопата :D
 
То аз нямам нищо против да изяде сопата, но да е след поне седмица, две, а не както сега ден,два и прати ми снимка на лицето и чао...
 
Ако са ти нови акаунтите и само спамиш чрез тях ги удря още на втория-третия ден...Затегнаха много работата във всяко едно отношение...
 
За тези, които все още не са открили топлата - бъдещето е в групите а не в страниците. Правете, развивайте и купувайте групи, там нещата са доста по либерални. До сега не съм чувал на някой да са му блокирали групата, а там плюсовете са много, не ми се изброява сега.
 
Еми колеги и колежки току що ми спряха още 3 профила с потвърждение на лицето. Аз лично вдигам бялото знаме...
 
Еми колеги и колежки току що ми спряха още 3 профила с потвърждение на лицето. Аз лично вдигам бялото знаме...
Абе ти само с профили ли се занимаваш и как успяваш да менажираш повече от 2-3 ? Представям си каква занимавка е :D Много ясно че първите под прицел ще са фейк профили на мацки от които се споделят фейк нюз. Ти как очакваше да ти се размине :D
 
Еми да само с профили и спам в групите се занимавам/занимавах. По едно време управлявах около 30 профила и почти денонощна занимавка. Не са мацки и не се споделят фейк нюз. Обикновен профил да направя и нищичко да не споделям пак ми искат потвърждение чрез лицето след 2,3 дни макс пращам им и к.р...
 

Горе