Facebook - промени и новости

Това е, защото са ти засекли ip-то, че има много регистрации и логовете, че са от едни и същи браузъри. Ти даже много време си изкарал, преди да те подкарат. В профилите няма файда да поддържаш повече от 3-4 и то пак е въпрос на време да те блокнат, че си фейк. За групите не знам как стоят нещата, ама и там не е цветущо положението.
 
Еми да само с профили и спам в групите се занимавам/занимавах. По едно време управлявах около 30 профила и почти денонощна занимавка. Не са мацки и не се споделят фейк нюз. Обикновен профил да направя и нищичко да не споделям пак ми искат потвърждение чрез лицето след 2,3 дни макс пращам им и к.р...

Не съм спец по тия неща, без това имам само една страница с 12 К потребителя но от 5 години не съм поствал нищо на нея и си седи, но да не би да са та засекли, че влизаш от едни и същи машини нищо че е от различни ИП-та и сега и нови сметки да правиш да те режат веднага. Дали няма да има ефект да прежалиш едни 150 лв и да купиш една евтина щайга и така да пробваш ?
 
Еми да само с профили и спам в групите се занимавам/занимавах. По едно време управлявах около 30 профила и почти денонощна занимавка. Не са мацки и не се споделят фейк нюз. Обикновен профил да направя и нищичко да не споделям пак ми искат потвърждение чрез лицето след 2,3 дни макс пращам им и к.р...
Сериозни щети са ти нанесли, но погледни го от хубавата страна - лишили са те от денонощна изнервяща и затъпяваща работа. Сега ще имаш (имаме) свободата да се захванеш с нещо ново!
 
Днеска ми блокираха личния акаунт и ме накараха да си сканирам pc-то за вируси... тея съвсем са полудели...
 
Рийчът не е нисък...той просто го няма...Какво става, мамка му! Как е при вас...
 
Казах ви и преди думкат ги по 100 милиона за фалшива новина в Германия, но те са разработили тези схеми за цялата си мрежа, общо взето по лошо ще става, единствената светлина в тунела е след 4 месеца след изборите в Германия да върнат нещата малко поне по старому, понеже ние сме златни за тях пълним яко съдържание, хората му се кефят, въпроса, е че заради руснаците и пропагандата покрай избори горим ние.
 
Аз така съм по-доволен... ама да не бъда алчен :D (замъглявайте снимките, все още става :p)
 
Последно редактирано:
Не могa дa рaзберa кaкво им пречи стaтиите ,че се кaчвaт еднa минутa и после я трият някой имa ли предстaвa до когa ще е тaкa
 
Не могa дa рaзберa кaкво им пречи стaтиите ,че се кaчвaт еднa минутa и после я трият някой имa ли предстaвa до когa ще е тaкa

Със сигурност поне 5 месеца докато минат изборите в Германия, за после палим свещи, да се възцари мир за 3-4 години до следващи избори, но това е пак в сферата на оптимизма.

Иначе 2 страници за по седмица от днес 250 000 и 150 000 човека, все се надявах да блокират само страници под 100 000 ама уви, за любопитните споделяха се само нормални новини по 10 линка и 10 снимки от реален профил потвърден с телефон и лична карта, споделяше се само в 3 страници.

С две думи няма оправия!!!
 
Със сигурност поне 5 месеца докато минат изборите в Германия, за после палим свещи, да се възцари мир за 3-4 години до следващи избори, но това е пак в сферата на оптимизма.

Иначе 2 страници за по седмица от днес 250 000 и 150 000 човека, все се надявах да блокират само страници под 100 000 ама уви, за любопитните споделяха се само нормални новини по 10 линка и 10 снимки от реален профил потвърден с телефон и лична карта, споделяше се само в 3 страници.

С две думи няма оправия!!!
Трябва човек да има здрави нерви за да издържи непрестанните промени в faceboook :(
 
Беше си много лесно, докато Зукърбърг не реши да спре кранчето...
Мислете позитивно и всичко ще се оправи един ден :) Всичко ще е наред на всеки един от вас всички статии ще се качат днес
 
Представяте ли си просто един сайт колко много влияе на бизнеса ви и ви се явява работодател. Ако Марко реши, за една секунда приключва целия труд на хора, които са инвестирали хиляди.
 

Горе