Facebook - промени и новости

Според мен доста си пускал, това е през 30 мин... което е доста ( мисля, че ако се пускат по 4-5 линка за целия ден е по приемливо и проблеми няма да имаш )
За жалост с толкова малко линкове, трафика и печалбите ще паднат много...ама поне е по - безопасно ( така си мисля )

Изтриха и 3-4 страници, в които никога не са пускани линкове, както и една страница с 0 фена, но направена преди 4-5 месеца... Не е от линкове или честота, просто нещо друго има.
 
Да, нещо друго е. Аз например имам пълна забрана и не мога да публикувам нищо, включително и да обжалвам. Наказана е и страница, в която не е публикувано от 2-3 месеца и която не е била наказвана досега, а сега вероятно е наказана за месец, не зная. Нямам никаква идея, нямам и получени съобщения за наказания, нищо. Така съм от 22 юни.
 
Изтриха и 3-4 страници, в които никога не са пускани линкове, както и една страница с 0 фена, но направена преди 4-5 месеца... Не е от линкове или честота, просто нещо друго има.
Колега, след като изтекоха наказанията ли ги изтриха?
 
Страниците са стари от 4-5 години. Имам два профила, но на практика използвам само един.
 
Колега, след като изтекоха наказанията ли ги изтриха?

Преди да изтекат. Интересното, че ми оставиха само няколко, 1 от които е сигурно на 5-6 г.
 
Имах една забравена страница от 5 години. Сега се сетих за нея. Погледнах я, блокирана и забележете в нея няма нищо публикувано и има 0 харесвания. Не мога да разбера какво се случва.
 
Депубликуват страниците поради неактивност?!
И аз имам една, която съм я създал 1-2 снимки, 2-3 харесвания и е депубликувана. Мисля си, че реално има възможност да се върне като започне да се използва според предназначението й. (просто мисли)
 
Депубликуват страниците поради неактивност?!
И аз имам една, която съм я създал 1-2 снимки, 2-3 харесвания и е депубликувана. Мисля си, че реално има възможност да се върне като започне да се използва според предназначението й. (просто мисли)
Колега, те са блокирани. Как да публикуваш в тях? Нищо не е активно - нито постване на линкове, нито снимки, нито каквото и да е....
 
Няма никаква логика в тези наказания. Преди малко гледах страницата на зажената... Спамят яко през 15 минути, няма картинки, няма нищо и няма и наказания...
 
И аз ги гледам, сигурно плащат за линковете, иначе няма обяснение при условие, че пускат и линкове, които фейсбук не харесва - здравни съвети. Има нещо нередовно в цялата работа.
 
Те правят явно разни гимнастики, гледам ги и в SERP-а са на всяка манджа мерудия, правят разни "хватки", Гугъл ги толерира...Фейсбук ги толерира...
 
...че пускат и линкове, които фейсбук не харесва - здравни съвети. Има нещо нередовно в цялата работа.

Това не е вярно, можеш спокойно да си пускаш здравни съвети. Знам не един и два сайта в тази област, даже аз самият съм пускал линкове със здравни съвети.
 
Всеки ден рийчът ми играе нагоре-надолу. Пипат си и според мен наказват, като го ограничават.
 
Наистина "зажената" изглеждат, че нямат никакви проблеми а спамят сериозно. Доста време ги следя и определено не се отличават с "качество". След като видимо виждам, че нямат проблеми и продължават със спама реших да им пиша с молба да споделят какво по - специфично правят. Ще споделя, че съобщението ми е видяно на 100% но за жалост не ми е отговорено
 
Абе как ще ти отговорят, то това е конфиденциално. Те са голям портал все пак, а това им е бизнесът.
 
Те са станали голям портал с различни хватки, а не с качество. Може и тук да има хора, които работят за тях, моите уважения, но продуктът, който показват е изключително слаб. С една дума спам! Освен това, крадат на поразия и даже не сочат източник, от който взимат.
 

Горе