Facebook - промени и новости

Да е, тоз сайт наистина поства идиотщини.
На някой да му се случва само администраторите да виждат даден линк, че нямам нотификация от фейса за нещо подобно, че да не достига до феновете а на други страници всичко е окей?
 
Заради такива изроди с фейкове за смърт, ще пострадаме всички. Пичове, които и да сте, спрете! Има възмездие.
 
Продължаваме с новини от същия "сайт":
K5J_DyoPTviVNiIEY_w4jQ.png

:mad:

Заради такива идиоти са всичките наказания и глупости!
 
Да е, тоз сайт наистина поства идиотщини.
На някой да му се случва само администраторите да виждат даден линк, че нямам нотификация от фейса за нещо подобно, че да не достига до феновете а на други страници всичко е окей?

И аз имам една такава страница. Нямам наказание на страницата но като постна линк не показва 0 рийч със снимките е ок там си показва рийч, чакам да видя да мине 1 седмица да не просто да не е показало, наказание. Други имат този проблем?
 
И аз имам една такава страница. Нямам наказание на страницата но като постна линк не показва 0 рийч със снимките е ок там си показва рийч, чакам да видя да мине 1 седмица да не просто да не е показало, наказание. Други имат този проблем?

Това явно е новото "модерно" наказание. А може и да е перманентно...
 
noviniotbulgariaisveta.blogspot.bg -
Блогът бе премахнат
За съжаление блогът на адрес noviniotbulgariaisveta.blogspot.com е премахнат. Този адрес не може да се използва за нови блогове. - Хахаха премахнали са го... :D
 
Хубаво, че се случват и такива неща, явно има кой да следи, че се пускат фалш новини и печелят от простотията на хората да ги споделят из профилите си.
Въпрос на време е, според мен, да се появят под друго име. :D
 
Някой знае ли туул, с който да се изтрива цялото съдържание от страниците?
Колега, според мен, не наказват за съдържанието, иначе нямаше да спират страници, където нищо не е поствано и има 0 харесвания.
 
Не се знае. Обжалвах няколко деактивирани и ми върнаха отговор да изтрия съдържанието, което нарушава правилата. Но иначе си прав, защото имам изтрити страници без пускани линкове, както и такива без фенове. Общо-взето надеждата умира последна.
 
Колега, сигурно си прав!Ама, се чудя, кое съдържание може да е нарушило правилата,като максимално се стремя и спазвам правилата! И аз бих изтрил съдържанието, ако има такъв туул. Както казваш ти, за всеки случай.
Но, както писах, имам и страница наказана, която е с 0 съдържание и 0 харесвания. В нея какво да трия?
 
Според новите им правила не трябва да има разни стрелки, кръгчета, червени, жълти, зелени знаци и още камара щуротии. То вече за тях всичко е против правилата...
 
По чуждите форуми. В blackhat има много инфо, но и много докадки, като това с липсата на рийч. Има хора с много големи страници (милиони), които са така и няма обяснение.
 
Ясно, всяко нещо вече може да бъде сметнато като елемент против правилата на Фейсбук...Но, според мен трябва официално да излязат и да кажат, кое е против правилата и кое е позволено. Иначе играта не е феърплейска...а тоталитарно административен подход на избирателно управление. Новината със Стоянка Мутафова я държаха близо 3 дни без да реагират. Да не работят и те на принципа - тука има, тука нема?
 
Колеги с наказаните страници, по колко материали поствате и на какъв интервал?
 
Някой реши ли проблема със заключването на профила за профилна снимка, слагате ли снимки на лице и как го оправяте този проблем ако искат лична карта?
 
Колеги, как Ви стои постването по групите?
Много ми е странно, че при мен се случва следното...

Преди седмица/2 да кажем, реших да си спамна 1 линкче към мой сайт, и веднага след публикуването в първата още група ми идва известие от фейсбук, че това било спам и го изтрива автоматик от групата....
Днес реших отново да постна и ми вади същото нещо...

В случая нито спамя системно, нито от фалшиви профили, нито пък някакви гадории или гнусотии... а гледам доста колеги си спамят стабилно по най-различни групи и постовете им са видни, явно да се пуска, как на Слави му остават по малко от 3 месеца живот е актуално и не е никакъв спам или гадория и може да се спами навсякъде ежедневно и неограничено! ....
 

Горе