Facebook - промени и новости

Фейсбук реално нямат интерес да спират фалшиви новини освен заради глобите. Фейсбук имат интерес от фалшивите новини. Трябва просто юридически да се оправят, за да не могат да ги глобяват.
 
Според мен рийча донякъде го орязва и лятото. Хората са навън, не във фейсбук.
 
Да , слагам си ръка на сърцето - спамил съм преди няколко години, но след това си вдигам от нулата страници с реклама и съм 100 процента чист. А сега се оляха всички!
 
Заедно със седмичните анализи, които получавам от фейсбук, този път са ми изпратили и видеоанализ на качените видеоклипове, в който пише:
0 Минути на гледане -- 0 Видеопрегледи.

Проблем? Не, няма проблем, защото нямам качени видеоклипове, и не смятам да качвам. Тия от фейсбук нещо не са наред - изпращат ми анализи на нещо несъществуващо. :D
 
Последно редактирано:
Аз също нямам видеоклипове, обаче имам една минута гледане :p

Еее, не си за оплакване - поне имаш гледания... :D
 
Не знам дали някой го е написал вече, но когато някой фен на страницата изпрати снимка на ЛС, аз като админ не мога да я отворя в голям размер, стои си само thumbnail малка картинка, а преди можех да я цъкна... Това бъг ли е, от доста време е така.
 
Не е бъг, а поредна ненужна промяна. Скролни и долу вдясно ще видиш "Shared Photos". От там можеш да свалиш снимката.
 
  • Like
Реакции: sedo
Никога не бих се сетил, че така трябва да се свали снимката.... едвам го намерих :eek:
Пълна малоумщина е това!
 
Както си ползвах един профил във фейса 7 години и сега се логвам вътре и ми иска код за потвърждение от някакъв телефонен номер който дори не знам какъв е. Какво да правя? Телефона е невалиден. Звънях.
 
Последно редактирано:
Както си ползвах един профил във фейса 7 години и сега се логвам вътре и ми иска код за потвърждение от някакъв телефонен номер който дори не знам какъв е. Какво да правя? Телефона е невалиден. Звънях.
Нов профил си правиш . С този няма оправяне и на новия си сложи валиден телефон.
 
Нов профил си правиш . С този няма оправяне и на новия си сложи валиден телефон.
То това е най-лесното. Ама този профил ми е доста силен от към реклами и игри. Имам развити игри за хиляди левове вътре. Не става да го отпиша ей така все едно е нямало нищо.
 

Горе