Facebook - промени и новости

Верно ли!? Ужас... За същото ли чакаш? Това не може да бъде, тея реклами какво да ги правя, не можеш нито да ги спреш, нито да ги пуснеш.... Ебати мършите долни.

Най-често три дена или деактивиране на профила, но има и изключения с дълги периоди като над месец.
 
Вероятно ми искат тези простотии, защото никога не съм ползвал профила като нормален потребител и съм им влязъл в полезрението на автоматик. Ама пак е тъпотия, нито спам, нито нищо, реален човек... Прекаляват.

Няма никаква логика да спират профили от които се пускат реклами и не се спами. ФБ само и единствено печелят от тях и по никакъв начин не нарушават правилата... Според правят доста сериозни промени и още не са готови с тях и затова сават такива недоразумения..
 
Затова имаш 10 профила и пускаш с други....

Абе имам аз и други, ама какво правим с текущите реклами, сайтове и страници!? Ако вземат да закрият целия профил, кво праим е въпроса. Как да рекламирам сайтовете с другите профили при закрит профил? Нали и те ще заминат вероятно... Абе пак сложно стана, деба и педалските монополисти.
 
Хайде от нов домейн.
NUj6qtnoSzCXFbgi243ZPA.png


И в сайта им какво да видиш, една новина и то тази с Лилито + 10-тина реклами. :DЯвно имат шаблон на сайта, размножават и пускат по една фейк новина.
 
Заеби ама Фейсбук им пуска яко аванта от към рийч явно вече така ще играеме е.ал съм му майката...
 
Точно такива новини имаше същите случай преди година/две няколко души ги чака присъда
 
Не бъди сигурен! Със сигурност се работи по случая и дори да не се хоства в България, те работят с голегите си от други държави, и това, че не се обявява но централните емиси новини много хора са по затворите.
 
Тази седмица рийчът е ужасен... при вас как е? И имате ли проблеми с наказания и т.н.? Аз вече мога да си пускам линкове, без никакви схеми. Даже от 2 седмици някъде е така, но за сметка на това рийча е много зле.
 
Тази седмица рийчът е ужасен... при вас как е? И имате ли проблеми с наказания и т.н.? Аз вече мога да си пускам линкове, без никакви схеми. Даже от 2 седмици някъде е така, но за сметка на това рийча е много зле.

При мен рийчът е в рамките на нормалното. А колко време ти беше наказанието? И какво значи много зле, защото ако линкът се вижда, но не стига до хората, то това пак си е наказание, мисля.
 
Значи просто са ме ударили. Гледам повече от половината страници нямат никакъв рийч, тъй като публикациите не достигат до никой. Новото наказание...
 
Заради мишкарите, които спамят по групи, слагат фейк новини, лайкджагват, фалшиви плей бутони и други гадости и простотии ФБ реже рийча на всички. Доли на тези страници, правени чрез реклама или естествено.
 
Заради мишкарите, които спамят по групи, слагат фейк новини, лайкджагват, фалшиви плей бутони и други гадости и простотии ФБ реже рийча на всички. Доли на тези страници, правени чрез реклама или естествено.

Много жалко :(
 
Осъзнаваш ли, че и ти влизаш в това число? Смисъл не го приемай лично, ама да наричаш хората "мишкари"...Ок, за фалшивите новини са такива, ама с ръка на сърцето, ако ми кажеш, че не спамиш или не си спамил по групи, няма да ти повярвам... Иначе от фейсбук, ако си мислят, че това, което правят в момента ще спре фалшивите новини, то жестоко се лъжат. По-скоро си вкарват автогол и то по-лош от този на Иво Иванов срещу Лил...
 

Горе