Facebook - промени и новости

Значи базовата ми логика е вярна, че не искат да се допуска казване на истината за BG. Може да плануват скоро TR да ни окупира, както имаха амбиции, да си вземат Кърджали за тях.

Аз пък, като се заговорихме, ще споделя нещо друго.

Като пълен майтап постнах ето тази снимка, без да влагам умисъл, без да пиша нищо, само снимка, и получих 30-дневен бан! Нямах много приятели, та или филтър, или външно гойче ме е докладвало:

Обича си шекелчетата:
https://i.warosu.org/data/biz/img/0065/95/1516209214880.jpg
 
Последно редактирано:
Е нормално, Зукито си е чифут :D
Дзуке муке, ама снимката я постнах на моя профил. Явно имат сложна филтърна система анти-анти-Гой. Демек унищожават всеки, който е анти-Гой. А аз дори не бях анти-Гой. Шегувах се направо.

Shlomo shekel oy veyy.

А най-смешното и иронично е, че в Израел в момента се е формирала про-дясна и Анти-Ционист организация и бая голяма численост е насъбрала за нула време. Искат да свалят собственото си правителство и Нетуняху.

Не се шегувам. Хората навсякъде по света се усещат и вдигат!

Цъкайте линковете по-долу:

  1. https://c8.alamy.com/comp/BMF2HM/an...tinians-and-others-protest-israels-BMF2HM.jpg
  2. https://www.vosizneias.com/assets/u...ails/700_u4snla8jcfre6tnj9eoqusfounzfi8zz.jpg
  3. https://assets.vice.com/content-images/contentimage/171317/Screen-Shot-2014-07-21-at-13-30-42.jpg
 
Последно редактирано:
За да допълня картината, ще спомена и факта, че когато бъдете напсувани неграмотно и на шльокавица от цигани, те не получават наказания в никакъв случай. Когато обаче вие им отвърнете интелигентно и грамотно, без никакви вулгарности, а просто се защитите - получавате 30 дневен бан! Напълно несъзнателно Фейсбук стимулират неграмотните да обиждат безнаказано грамотните...
 
Трафика при мен е като синусоида... :) В момента съм на дъното, за разлика от преди 2-3-седмици.
При вас как е?
 
Да рийча последно време е бая орязан... някой друг забелязал ли е ДОСТА рязък спад на харесванията към страниците?
 
Да рийча последно време е бая орязан... някой друг забелязал ли е ДОСТА рязък спад на харесванията към страниците?
Много рязък. При мен не само на страниците, ами и на самите статии
 
Здравейте, колеги! Извинявам се предварително за въпроса, ако вече е обсъждана темата, но тъй като днес се сблъсках с него, реших да ви пиша. Та въпросът ми е следният - имали такова нещо, фейсбук да блокира фейсбук магазин, ако страницата е с под 2000 лайка? От много години сме на пазара, но едва вчера стартирахме уеб сайт (магазин) и съответно фейсбук страница, като уж трябваше и интегриран магазин със стоките от сайта.. но уви. Платих и за реклама, като не виждам кой знае какви резултати от нея, освен че ми премахнаха стоките от страницата.
 
Здравейте, колеги! Извинявам се предварително за въпроса, ако вече е обсъждана темата, но тъй като днес се сблъсках с него, реших да ви пиша. Та въпросът ми е следният - имали такова нещо, фейсбук да блокира фейсбук магазин, ако страницата е с под 2000 лайка? От много години сме на пазара, но едва вчера стартирахме уеб сайт (магазин) и съответно фейсбук страница, като уж трябваше и интегриран магазин със стоките от сайта.. но уви. Платих и за реклама, като не виждам кой знае какви резултати от нея, освен че ми премахнаха стоките от страницата.

Здравей и добре дошла. Странно е това което ти се е случило, а иначе броя фенове няма никакво значение. По-скоро да имате някакъв друг проблем. Някакви известия, информация от Фейсбук имате ли? Относно че рекламата е зле доста често е така, трябват добри умения за рекламни кампании и голяма практика.

Ако Ви притеснява малкия брой фенове предлагам услуга за добавяне на реални фенове 1000 фена = 50лв.
ЗА реклама също има доста колеги в форума които биха Ви помогнали, а също има и доста теми.

Препоръчвам ако не сте запознати да проучите по-добре материята, иначе категорично съм обеден че няма как да блокират страница, или магазин защото е под определен брой фенове, няма такова нещо. Ако сте блокирани е по друга причина.
 
Да, много е странно, но и колегите от суперхостинг потвърдиха, че от началото на годината била въведена тази промяна във фейсбук - нямали 2000 лайка страницата, няма и магазин. А как да ги има, като сега стартира.. Иначе да, дълбока материя си е, никак не е толкова просто. Благодаря за предложението, ще го обмисля сериозно.
 
Никакви известия от фейсбук, абсолютно нищо.
Странно е наистина, а за това нововъведение сефте чувам и е още по странно. Но спрямо фейсбук всичко е възможно и не трябва да оставяме шанс нещо да ни учуди :D
 
Gergana Markova от суперХОстинг са те налъгали. Какво е това под 2000 лайка няма как да имаш магазин. Това е най-голямата глупосто която съм чувал. Виж си в кутията за поддръжка какво съобщение от фейсбук имаш и го качи тук. Няма как фейсбук да предприемат действия по страницата ти и да не ти пратят съобщение.
 
Нямам съобщения. Като цяло магазинът стоя активен точно 2-3 часа, като много трудно го активирах, изписваше ми грешка, като след това изчезна директно. Абсолютно никъде не виждам да пише нещо подобно, от друга страна бутонът за магазин изчезна, нямам опция да го активирам. Супер странно е.
 
Иначе опцията за магазин с продукти, които да качваш един по един си я има, само за интегрираните през сайта.
 
Здравейте, може ли един тъп въпрос от мен.
От известно време не намирам опсията за scheduled post. Има ли го това, аз ли не го намирам или са го разкарали като опция?
Немога да запазя пост нито да го настоя за постване по късно. Само Post now!?
 
Някъде назад имаше качена картинка как става.
Интересното е, че не е въведено още за всички страници.
 
Здравейте, може ли един тъп въпрос от мен.
От известно време не намирам опсията за scheduled post. Има ли го това, аз ли не го намирам или са го разкарали като опция?
Немога да запазя пост нито да го настоя за постване по късно. Само Post now!?

Прикачам снимка, а ако изобщо не ти вади и това по-скоро да имаш проблем със страницата, иначе това е новата промяна.

Имаш публикуване сега и стори (сторито не можеш да разсрочваш)
До публикуване сега имаш тикче надолу от там избираш насрочване.
Дано съм бил полезен. Успех!
 

Прикачени файлове

  • етт.jpg
    етт.jpg
    161.1 KB · Преглеждания: 14
Някъде назад имаше качена картинка как става.
Интересното е, че не е въведено още за всички страници.

Това е така, защото ъпдейтите не се обновяват навсякъде едновременно. Facebook е разположен на стотици, ако не и хиляди сървъри и всеки ъпдейт отнема време.
 

Горе