Facebook - промени и новости

От: Facebook - промени и новости

Вече си го закачих.Предполагам че след като е от фейсбук едва ли биха ми откраднали страницата :D
 
От: Facebook - промени и новости

Какво мислите за graph search-a? Тествам го вече почти 2 дни и лично на мен ми харесва.
 
От: Facebook - промени и новости

Бих, като няма друго.

А ти би ли ползвал Фейсбук?

Налага ми се да ползвам фейсбук, но някак си гледам да пропускам опции като например: Това разрешение позволява на приложението да определя телефонния номер и идентификационните номера на устройството, дали се води разговор и отдалечения номер, до който е установена връзка с обаждането. Разрешава на приложението да прави снимки и видеоклипове с камерата. Това разрешение му позволява да я използва по всяко време без потвърждение от ваша страна.
 
От: Facebook - промени и новости

Какво мислите за graph search-a? Тествам го вече почти 2 дни и лично на мен ми харесва.

Да не би да си в САЩ? Доколкото знам е налично само там за сега и за ограничен брой хора.
 
От: Facebook - промени и новости

А какво значи '' graph search-a'' ?
Абе защо като качвам снимки от телефона си те се виждат от много малко хора и събират много малко лайк.
 
От: Facebook - промени и новости

Въпроса ми не е много (даже хич) за тук, но да не отварям нова тема:

защо се продават постове в групи и страници - а в лични профили, не?
 
От: Facebook - промени и новости

И в профили се продават, сигурен съм. Само, че аз лично не познавам никой с 200 000 последователя (примерно) :)
 
От: Facebook - промени и новости

И в профили се продават, сигурен съм. Само, че аз лично не познавам никой с 200 000 последователя (примерно) :)

Маркчо може да продаде някой пост - не знам на каква цена при положение, че съобщение до него е 100 доларес :)
 
От: Facebook - промени и новости

И в профили се продават, сигурен съм. Само, че аз лично не познавам никой с 200 000 последователя (примерно) :)

Аз много не ги разбирам тези - последователи, лайкове, "* говорят за това" и т.н.
но ако някои има силно таргет профилс 5000 "прителя" (май това е макса) - мисля, че ще има много добър резултат - особено ако се заформи дискусия.
Откколкото в групи с 200к човека - аз не съм търсил много, но до сега на голяма група със сериозно име не съм попадал... (става въпрос за тези които продават тук във форума)
 
От: Facebook - промени и новости

Нали знаеш, че хората могат да се записват за профила ти, без да са ти приятели. Така можеш да имаш много последователи, нещо като фен страница, ама не точно.
 
От: Facebook - промени и новости

Нали знаеш, че хората могат да се записват за профила ти, без да са ти приятели. Така можеш да имаш много последователи, нещо като фен страница, ама не точно.

Да, по-ясно ми е вече.
 
От: Facebook - промени и новости

Ето ви един профил със 17 млн. последоветели https://www.facebook.com/zuck
Е именно де. Колко ли ще ти струва маркчо да ти постне нещо при положение, че трябва да му платиш 100 долара за да му пуснеш съобщение
 
От: Facebook - промени и новости

Е именно де. Колко ли ще ти струва маркчо да ти постне нещо при положение, че трябва да му платиш 100 долара за да му пуснеш съобщение

Не смея да го питам :), че може и да откаже :)
 
От: Facebook - промени и новости

Не, не съм в САЩ, но не съм и в БГ. Питаха ме дали искам да го тествам и аз цъкнах да.
 
От: Facebook - промени и новости

Забелязах бъг при направата на нова Фб страница. Админ ролите не се виждат,нещо се бъгват и не се вижда кой е админ, и не можеш да направиш друг профил админ. Незнам дали само при мене е така,но вече пробрах от няколко различни профила и все същото.....
 
От: Facebook - промени и новости

Сега забелязах че и на някой от старите ми страници го има този бъг.....
 

Горе