Facebook - промени и новости

Някой има ли проблеми с рекламите във фейса? Изведнъж рязко спряха и те...Каквото и да пуснеш и по какъвто и начин - не върви. Няма съобщения. Само смуче пари.
 
Някой има ли проблеми с рекламите във фейса? Изведнъж рязко спряха и те...Каквото и да пуснеш и по какъвто и начин - не върви. Няма съобщения. Само смуче пари.
Всичк са така, не е от рекламите, а от нагласите.
 
Може и да сте прави, ама мисля, че проблема идва нещо от фб, защото всичко рязко спря - реклами/трафик/рийч... Всичко на нулата изведнъж. Дори по време на първото затваряне продажбите се увеличиха, а сега тотална греда от няколко дена.
 
Мда така е, хората свиха харченето, че зимата не се знае, сняг ли ще вали или камъни ;)
На всичко това, ще почне да се наслагва и повишаване на цените за реклама, заради празниците и свитите продажби по каналите, където се разчита на емоционални покупки. Общо взето ще има някакво съживяване покрай празниците, после ще настъпи повсевместен мор за всички видове търговци, без значение Оф или Он Лайн.... Черногледо, но така мисля.... Аптеки и хранителни магазини ще оцелеят, всички други трябва да се свият възможно най-много и да устискат докато отмине бурята....

Единственото спасение ще е позитивни новини, спиране с паниката и тоя вирус. Въпреки икономическата криза, онлайн търговията ще се възстанови много бързо, просто трябва да се спре с това насаждане на "Всички ще Омрем"...
 
Който се е запасил с китайско карго ще оцелее през студената зима, полиестъра гори добре в кьомбето.
 
Фейсбук ми наложиха рестрикция 3 дни бан, заради публикувано съдържание, което имало авторски права... както и да е, прави са, моя си е грешката, че не съм внимавала в картинката. Изтече ми наказанието, но продължавам да имам рестрикции и не мога да си публикувам съдържание в страниците. Някаква идея защо така? На всичкото отгоре в момента, в който ми наложи бана автоматично ми отне администраторските права на всички страници и ме понижи в "модератор". Предположения, съвети?
 
Фейсбук ми наложиха рестрикция 3 дни бан, заради публикувано съдържание, което имало авторски права... както и да е, прави са, моя си е грешката, че не съм внимавала в картинката. Изтече ми наказанието, но продължавам да имам рестрикции и не мога да си публикувам съдържание в страниците. Някаква идея защо така? На всичкото отгоре в момента, в който ми наложи бана автоматично ми отне администраторските права на всички страници и ме понижи в "модератор". Предположения, съвети?
Те си правят каквото искат. Пробвайте да си проверите от профила дали има други забрани, защото някои изтичат, а други остават. Отделно бихте ли споделила какво съдържание е публикувано, за да не попаднат и други в този капан.
 
Те си правят каквото искат. Пробвайте да си проверите от профила дали има други забрани, защото някои изтичат, а други остават. Отделно бихте ли споделила какво съдържание е публикувано, за да не попаднат и други в този капан.
Развивам си една страница за удоволствие и съдържанието, което публикувах беше видео на едно таралежче. От както го бях публикувала се мина 1 седмица и ми наложиха рестрикциите. Миналата година имах рестрикции за неща, които съм публикувала 2015 - 2016, ест пак за някакви тъпотии.

И аз съм на мнение, че си правят каквото искат. Отидох в Support Inbox и не ми се визуализират никакви други рестрикции. Нищо няма там. Да не говорим, че от 2 години и повече, не мога да видя страниците, които съм харесала, което също е супер странно...
 
Има една опция "състояние на акаунта - предупреждение", ако я имате в профила ще можете да видите. Иначе аз не качвам видеа и явно политиката им за такива става абсурдна, проблема няма решение, защото те нямат съпорт, всичко е на самоход, за да не се случи някакъв такъв гаф отново, ползвайте много акаунти в страниците и дори да баннат един ще си имате друг.
 
Всичкоооо е зле - групи/страници. Толкова зле не помня да е било скоро. Въпреки, че на някои колеги им дава рийч, но временно. Докато други в момента сме в трета глуха.
 
Също забелязвам, че групата преди за 7 дни правеше по 4к нови членове в групата сега от 15 дни едно 200 човека нови имам.
Интересното е че друга група следя тя си върви доста добре явно при някой е добре при други зле
 
Също забелязвам, че групата преди за 7 дни правеше по 4к нови членове в групата сега от 15 дни едно 200 човека нови имам.
Интересното е че друга група следя тя си върви доста добре явно при някой е добре при други зле

Може би всичко ще се оправи, когато приключат с новата версия. Да не одобряваш ръчно заявките за членство е плюс. Иначе доста известия получих, че публикациите от групи ще са с приоритет във фийда.

IMG_20201207_174739.jpg
 
Всичкоооо е зле - групи/страници. Толкова зле не помня да е било скоро. Въпреки, че на някои колеги им дава рийч, но временно. Докато други в момента сме в трета глуха.
Същата работа...
 

Горе