Facebook - промени и новости

Искам да попитам тук, че да не отварям друга тема, ако някой има опит. При добавяне на метод за плащане на целият бизнес мениджър, мога ли с него да плащам рекламите на рекламен акаунт, който е на личен профил, но е добавен към бизнес мениджъра?
Тъй като ще ползвам само една фирмена банкова карта, искам с нея да плащам всички реклами, но имам различни рекламни акаунти и не мисля, че е добра идея да я добавям във всичките...
А този личен рекламен акаунт е стар, има много история и доста плащания и сякаш ми е по-добре да продължа да си го ползвам.
 
В Creator studio, където насрочваш, в Създаване на публикация горе вляво има опция за добавяне на история.

Да ама не ми дава опция за споделяне на линк, само текст или картинка.
 
Може и линкове, просто няма голяма кликаемост - тоест е безмислено. Опцията за линка е отляво точно под текста, който може да добавиш на картинката.
 
Няма никаква файда от тия линкове в сторита. Рийчът е тотално зле. Дава 5-6 дена като "предложена публикация" и после отиваш в пета глуха за трафик...Да се надяваме, че като минат изборите малко ще се оправят нещата.

Другото, което мисля е, че пак правят нещо по алгоритъма им. На няколко пъти в приложението ми излиза една графа от три колони. Нещо като три отделно нюз фийда - всичко да видиш/ от близки/ и нещо, което може да те интереусва, доколкото си спомням.. Като добавим и факта, че се занимават с глупости. Последното добавяне на тиндер опция/търсене на гадже...то само можем да хвърляме боб дали ще се оправят нещата или не откъм трафик...
 
Може и линкове, просто няма голяма кликаемост - тоест е безмислено. Опцията за линка е отляво точно под текста, който може да добавиш на картинката.

Къде отляво? Може ли да дадеш скрийншот?
 
Хм това при мен не е активно. Пробвам от лаптопа, да не е само за мобилни?
Има си го навсякъде, избораш картинка и опциите са отляво - текст и бутон.
Тества ли с различна страница , нз дали има някакъв вид одобрение за това , при мен на всички страници ми дава.
Но пак ти казвам няма никакъв резултат дори и да можеш да споделяш сторита.
 
Има си го навсякъде, избораш картинка и опциите са отляво - текст и бутон.
Тества ли с различна страница , нз дали има някакъв вид одобрение за това , при мен на всички страници ми дава.
Но пак ти казвам няма никакъв резултат дори и да можеш да споделяш сторита.

Стана номера, но ефект няма :D

Иначе трафика верно спря...
 

Горе