Facebook - промени и новости

Dimitroww

New Member
Някой знае ли как работи опцията "Предложени за вас" и как могат статиите ни да достигнат до тях, виждам страници без никаква логика там, а нашите дори веднъж не са влезли.

slavchev

Well-Known Member
Някой знае ли как работи опцията "Предложени за вас" и как могат статиите ни да достигнат до тях, виждам страници без никаква логика там, а нашите дори веднъж не са влезли.
This is the question...

yavkata

Member
IMG-133187280cadbeea82b9f2c72ce6c933-V.jpg

Днес фейсбук ми сервира това в групите, някой има ли представа защо и за колко време.
До сега съм си пускал по групи различни линкове на кулинарна тематика и не съм има проблеми от доста години насам до днес

yavkata

Member
Да не би кулинарните рецепти да ти ги е възприело за медицински. И за това да пищи...
Незнам дали е 100% заради тях, но друго не се публикува от него личния ми профил пускам и сега изведнъж забрана

yavkata

Member
И ми направи впечатление, че от всички групи ми е изтрило всички линкове пускани до сега от както съм член на групите.

slavchev

Well-Known Member
И ми направи впечатление, че от всички групи ми е изтрило всички линкове пускани до сега от както съм член на групите.
На мен днес ми изтриха 1 профил. Явно пак нова брадва се задава...

yavkata

Member
На мен днес ми изтриха 1 профил. Явно пак нова брадва се задава...
Явно пак са яхнали метлата и правят нещо. Единия профил го блокираха да не пуска с другия като пусна рийча е критичен, но пък от днес гледам, че обновяват админ панела на групите в някой групи ми е с нов дизайн

Горе