Facebook - промени и новости

Някой знае ли как работи опцията "Предложени за вас" и как могат статиите ни да достигнат до тях, виждам страници без никаква логика там, а нашите дори веднъж не са влезли.
 
Някой знае ли как работи опцията "Предложени за вас" и как могат статиите ни да достигнат до тях, виждам страници без никаква логика там, а нашите дори веднъж не са влезли.
This is the question...
 
IMG-133187280cadbeea82b9f2c72ce6c933-V.jpg

Днес фейсбук ми сервира това в групите, някой има ли представа защо и за колко време.
До сега съм си пускал по групи различни линкове на кулинарна тематика и не съм има проблеми от доста години насам до днес
 
Да не би кулинарните рецепти да ти ги е възприело за медицински. И за това да пищи...
 
И ми направи впечатление, че от всички групи ми е изтрило всички линкове пускани до сега от както съм член на групите.
На мен днес ми изтриха 1 профил. Явно пак нова брадва се задава...
 
На мен днес ми изтриха 1 профил. Явно пак нова брадва се задава...
Явно пак са яхнали метлата и правят нещо. Единия профил го блокираха да не пуска с другия като пусна рийча е критичен, но пък от днес гледам, че обновяват админ панела на групите в някой групи ми е с нов дизайн
 
Здравейте!

От известно време имам следният проблем. Във ФБ страницата си имам магазин, когато настроя цените в ЛЕВА, след 5-10мин ми дава грешка, че трябва да си оправя валутата. Когато цените са в долари нямам проблеми, в момента който сменя цената в лева ми дава грешка, от съпорта полза няма така и не ми отговориха. Някой имал ли е подобен проблем ?
 
И ми направи впечатление, че от всички групи ми е изтрило всички линкове пускани до сега от както съм член на групите.
също така е възможно няколко юзера да са ти репортнали публикациите
 
Здравейте, някой може ли да ми помогне с тоя прословут Business manager :( Създадох бизнес акаунт, но не ми дава да си добавя страницата в него. Освен мен, админи на страницата са още двама колеги, а на бизнес акаунта съм само аз. От три дена се занимавам с това и вече много ми омръзна...
 
Здравейте, някой може ли да ми помогне с тоя прословут Business manager :( Създадох бизнес акаунт, но не ми дава да си добавя страницата в него. Освен мен, админи на страницата са още двама колеги, а на бизнес акаунта съм само аз. От три дена се занимавам с това и вече много ми омръзна...
Ти ли си създал страницата?
 
Направихме й бизнес мениджър, но въпреки това не опзволява да се добави страница, която е създала.
 
Направихме й бизнес мениджър, но въпреки това не опзволява да се добави страница, която е създала.
Да малко е опетлано и аз вече бегло го помня как ставаше, но ще ти дам няколко насоки:
1. Страницата трябва да е добавена към бизнес акаунта. Мисля, че се одобряваше и в настройките на самата страница - един вид, че позволява да бъде добавена към бизнес акаунта.
2. Трябва да се добавят хората които ще администрират към низнес акаунта.
3. След това трябва да се каже, че тези хора ще администрират тази страница.

Аз преди бях с наказан профил да не може да оперира със страници и излъгах системата като на друг профил направих бизнес акаунт, в койкто си сложих профила с роля Админ и така оперирах с адски много страници.
Поиграй си и ако не успееш да се справиш и не те е бъз ми прати мейл и пароли и ще опитам да ти го направя.

успех
 

Горе