Facebook - промени и новости

От: Facebook - промени и новости

Когато искам да пусна някоя снимка в страницата ми, ми изписва това:

Storage Failure
We had trouble storing this photo, please try again in a few minutes.

Някаква информация?

Мисля че колегата не си е задал правилно въпросът.
А той е - На всеки мой опит да публикувам снимка в моята страничка ми излиза това съобщение.
Пиша го защото и при мен е този проблем от няколко часа.
Ще се радвам някой ако се е сблъсквал с подобен проблем да сподели как да го разреша.
Постовете са през интервал от 1ч. и пак ми излиза същото съобщение.
 
От: Facebook - промени и новости

Опитваш и по някое време става. При всички е така, бъзикат нещо явно :)
 
От: Facebook - промени и новости

А по какъв критерии решават да банват за 2 дни и много ми е интересно някой намерил ли е официално изявление за тези "промени"?Върховна наглост е това,честно!
 
От: Facebook - промени и новости

Ами споделяш много линкове и правиш пари на гърба на платформата. Нормално е да не ги кефи :)
 
От: Facebook - промени и новости

Ами споделяш много линкове и правиш пари на гърба на платформата. Нормално е да не ги кефи :)
И е нормално да известяват за такива промени,ако въобще се задържат де...
 
От: Facebook - промени и новости

Лично според мен до 6 - 12 месеца фен страниците въобще няма да могат да се ползват за трафик към сайтовете, а единствено за престиж на големите брандове....
 
От: Facebook - промени и новости

Лично според мен до 6 - 12 месеца фен страниците въобще няма да могат да се ползват за трафик към сайтовете, а единствено за престиж на големите брандове....
Все пак хората харесват снимки,посещават сайтове,доста голяма част от българите се информират през Фейсбук,не мисля,че прогнозата ти е правилна.Не забравяйте,че въпреки всичко,във Фейсбук собствениците на страниците качват много кънтент и разнообразяват нюзфийда ;)
 
От: Facebook - промени и новости

Не мисля, че толкова радикално ще орежат нещата. При мен, за сега поне, нещата почнаха да се нормализират, може би са настройвали алгоритъма и не е работил както трябва. И все пак, разбираемо е да правят такива промени. Това значи само едно - трябва да търсим развитието на качествени страници и проекти, а не да залагаме на спама :)
 
От: Facebook - промени и новости

Не че съм голям специалист, но смятам, че фейсбук неизменно ще върви по стъпките на гугъл. Нещата ще стават все по трудни и по-трудни за хората, които не искат да се развиват. Нещо което е работило преди в бъдеще няма да работи, това е ясно.
 
От: Facebook - промени и новости

Реално погледнато е нормално това да се случва, защото купуването на страници стана брутално масово. Та дори няма страници, които да се купят или им се искат адски много пари. За това трябва да се развиват нормални проекти от страниците, които имаме и за тях няма да има проблем, поне така се надявам. Също така рийча на качествените страници при мен стига до 30%, което е брутално много в сравнение със спама, а и да не говорим, че имат огромен вирал трафик и една 100к страница без проблем може да расте от самосебе си с до 1000 човека на ден (не говоря за български страници).
 
От: Facebook - промени и новости

Днеска влизам в единия си профил(с CHROME) и ми изкача надпис ''вашият профил е заключен'' после ми поиска да въведа рожденната дата и чак тогава ме пусна,и това всеки път като влизам в него.Даже някой път иска да разпознавам приятели. Когато влизам през Explolera само ми се показва надписа че профила ми е заключен и си ме пуска. ???
 
От: Re: Facebook - промени и новости

А с друг профил като вляза (с chrome) за да ме пусна ми иска разпознаване на приятели или отговор на таен въпрос,а с Explolera си ме вкарва директно..........
 
От: Re: Facebook - промени и новости

А с друг профил като вляза (с chrome) за да ме пусна ми иска разпознаване на приятели или отговор на таен въпрос,а с Explolera си ме вкарва директно..........
Това от случките през последните дни ли е?И вече оправиха ли се нещата...Аз доколкото четох в чуждестранните сайтове има някакъв проблем с Fb API ,но е интересно,че има много страници,които пускат през 4-5 мин. линкове и нямат проблеми.Вероятно когато един линк се пуска в няколко страници наведнъж тогава се забелязват проблеми.
 
От: Facebook - промени и новости

Аз мисля, че facebook подобно на google си имат някакви N на брой параметри за спиране и да това с един линк в много страници е един от тях.
A някой има ли идея (и сигурни ли сте) дали facebook и google си споделят информация?
 
От: Re: Facebook - промени и новости

Това от случките през последните дни ли е?И вече оправиха ли се нещата...Аз доколкото четох в чуждестранните сайтове има някакъв проблем с Fb API ,но е интересно,че има много страници,които пускат през 4-5 мин. линкове и нямат проблеми.Вероятно когато един линк се пуска в няколко страници наведнъж тогава се забелязват проблеми.

Проблема е цял ден от сутринта до преди един час,сега изведнъж всичко си се оправи и пак си е по стара му............ странни работи стават тия дни из фейса.... очаквайте всичко
 
Оправиха ли се тея проблеми вече с тези фейсбуци.. с тези ограничения на линковете?
Защото, ако ги има много кофти..
 
От: Facebook - промени и новости

При мен още ги има..., гледам в чужди фб страници пускат през 10-20 мин без проблем през софтуер..
 
От: Facebook - промени и новости

Аз не мисля че е много свързано с честото пускане защото ми забраниха така профил с който бях пуснал точно 5 линка за 24 часа....
 
От: Facebook - промени и новости

Какво пак му стана на тоя фейсбук бре? Постовете от днес не ми излизат на стената. Добавям нова снимка, снимката отива като последно качена, а на стената нищо.... С новина пак същото. Иначе каквото пусна излиза по стените на феновете.... обаче като влезеш на страницата най-новото е от преди 12 часа. А от тогава до сега поне 10 публикации и снимки има..... Страницата е малка, не е някаква спамерска. Външни линкове пък изобщо не са качвани....

Сега проверих и по другите страници как е... еми същата история.
 

Горе