Facebook - промени и новости

От: Facebook - промени и новости

Можете ли да покажете снимки?Защото при мен от около 2-3 дни липсват Friends of fans и рязко спаднаха кликовете,а в същото време TAT i Reach расте?
 
От: Facebook - промени и новости

По колко покани за приятелство имам право на ден?
Блокираха ми профила за 2 дни :cry:
 
От: Facebook - промени и новости

Не знам, ама има някакви промени и модула ми за уордпрес с лайк бутона, нещо отказва да работи от 2-3 дена :D
 
От: От: Facebook - промени и новости

По колко покани за приятелство имам право на ден?
Блокираха ми профила за 2 дни :cry:

Поканите са неограничение, стига хората да приемат и да не докладват, че не те познават. По принцип от 10 покани, ако само 1 те докладва има вероятност да отнесеш наказание за ден-два.
 
От: Facebook - промени и новости

Можете ли да покажете снимки?Защото при мен от около 2-3 дни липсват Friends of fans и рязко спаднаха кликовете,а в същото време TAT i Reach расте?
Някой ще бъде ли така добър да ми отговори,а аз да го "даря" с една зелена репутация :D
 
От: Facebook - промени и новости

Относно Friends of Fans - http://www.insidefacebook.com/2013/04/03/facebook-to-remove-friends-of-fans-metric-from-insights/ намерих отговорът сам.Оказва,че от Април месец са анонсирали за тази промяна.Все още не виждам "новите" анализи.Ако някой колега отдели 2 минути да направи 1-2 снимки няма да е зле...
 
От: От: Re: Facebook - промени и новости

E, ти пък сега. Друго си е да питаш ;)
Търсих по думите new insights ,но намерих само статии подобни на тази,която постнах.Благодаря на колегата crazydevil .Приемам критиките,но идеята на форумите е хора,които знаят нещо повече от други(било то и много просто),да го споделят.
 
От: Facebook - промени и новости

Facebook вече има #hashtags :D Не съм чел цялата тема може някой вече да го е казал
 
От: От: Facebook - промени и новости

Facebook вече има #hashtags :D Не съм чел цялата тема може някой вече да го е казал
Тази новина е от средата на 2012г.
 
От: Facebook - промени и новости

Има от над един месец.
 
От: Facebook - промени и новости

И при мен тази информация вече не е публична, а я виждам само в Insights.
 
От: Facebook - промени и новости

Бан ли е за мен, че профила ми е доста компрометиран с много страници и много банове съм ял, или не може вече да се задават въпроси от страница, че се опитах днес и не успях през нито една страница?
 
От: Facebook - промени и новости

this post is more engaging than many of your other posts ...
Това ми се появява от известно време при популярните пуликации. Които ангажират повече от обикновено потребителите... и ФБ тръгва по стъпките на Гоогле и "качественото" съдържание..
 
От: Facebook - промени и новости

и при мен светкат в жълто. Като изключим че гледа да иска пари е добре най-гледаните публикации да се открояват.
 

Горе