Facebook - промени и новости

Да попитам, когато слагате аудитория местоположение за рекламата на дадена страница, избирам примерно Plovdiv province 40 км , това се върти на всички жители на Пловдив ли или само на тези , които са си задали адреса точно написан Plovdiv province???
Много слабо ми се върти рекламата и подозирам , че е точно заради тази зададена аудитория за град
 
Да попитам, когато слагате аудитория местоположение за рекламата на дадена страница, избирам примерно Plovdiv province 40 км , това се върти на всички жители на Пловдив ли или само на тези , които са си задали адреса точно написан Plovdiv province???
Много слабо ми се върти рекламата и подозирам , че е точно заради тази зададена аудитория за град
Тези, който са в този регион предимно.. то си ги хваща и намира.. но иначе всичко е до парите. Ако засилиш парите, ще намерят хората :)
 
Тези, който са в този регион предимно.. то си ги хваща и намира.. но иначе всичко е до парите. Ако засилиш парите, ще намерят хората :)
а ясно, явно защото съм задала 1 долар на ден и е така слабо
 
Благодаря! За картини е страницата, което се предполага , че бавно ще се случи, но поне като за начало да набере харесвания може би е добре да засиля парите.
 
Благодаря! За картини е страницата, което се предполага , че бавно ще се случи, но поне като за начало да набере харесвания може би е добре да засиля парите.
Защо тогава се фокусираш върху един град? Разбирам, че на живо могат да се видят там, но все пак клиенти може да имаш от всякъде. Друго което като допълнение мога да напиша е да направиш добро видео и него да рекламираш. Самото ангажиране е доста по - голямо, и това го виждам в практика.
 
Защото имам някакви съображения да не се вижда в града, където живея, а вероятността да се купят в по-големите градове е по-голяма. Видео на дадена картина ли? Да , ще направя и това. Благодаря много! Също така забелязвам , че набраните харесвания до момента от рекламата са предимно от възрастни хора. Това от къде идва? зададената аудитория е 18-65+. Пак ли е заради парите ?
 
Ти си сложила много голям таргет, реално всичко което е жена :) а то трябва малко по - обрано да го направиш. Да помислиш, ако не знаеш коя жена ти е "точния" таргет, на колко години е и т.н.. Примерно: Това е жена на 33г .. или пък на 50г.. ( Момиче на 18г дали има финансите да купи дадената картина, или пък жена на 70г.. и т.н
Отделно се правят няколко кампании, после още няколко.. после още няколко докато намериш най - добрия вариант за теб
 
даже и мъже и жени съм пуснала.... Картините са леко детски, принцеси балерини, така че не се знае кой може точно да си я хареса. Просто ми беше интересно как ФБ решава на каква възрастова група да ги предлага точно .
 
Здравейте,

Забелязвам един интересен тренд в българските реклами, на криейтива на някои реклами отделят 1/5 от горната част, за да сложат текст, който описва самата реклама с голям шрифт.

Има ли някакъв шаблон в канва или някоя друга платформа за създаване на такива криейтиви? - или се правят ръчно?


Благодаря!
 
Здравейте,

Забелязвам един интересен тренд в българските реклами, на криейтива на някои реклами отделят 1/5 от горната част, за да сложат текст, който описва самата реклама с голям шрифт.

Има ли някакъв шаблон в канва или някоя друга платформа за създаване на такива криейтиви? - или се правят ръчно?


Благодаря!
Покажи снимка на точно тази реклама която искаш да направиш
 
на английски не става ли @===
 
значи пак са осрали нещо
 
миналата седмица ме тагваха, в няколко групи, така че от скоро ще да е
 
миналата седмица ме тагваха, в няколко групи, така че от скоро ще да е
То да тагваш може, ама мене ми трябва всички накуп. Имам си схема дето ми върши работа и не ме псуват
 
Покажи снимка на точно тази реклама която искаш да направиш


И така с всякакъв тип реклами, в горната част е изписан основното полание на рекламата.
Тук въпроса е не да направя един криейтив, а по скоро търся шаблона, който се използва.
 

Горе