Facebook - промени и новости

Като натиснеш на профилната снимка излиза меню надолу и там го има.
Видях го пуснах едно писмо там, дано някой го види.
 
Последно редактирано:
Видях го пуснах едно писмо там, дано някой го види.
Много се съмнявам, че става въпрос за "някой". По-вероятрно става въпрос за "нещо", което преценява по тяхните алгоритми какво да прави. Ти му подаваш сигнал за нещо. Те на този принцип трият и страници, ограничават клипове и прочее. Поне това е логиката.
Нещо съвсем откачиха и за авторските права и във ФБ.

Абе се чудя аз, що по телевизиите не може да кажеш Кока-Кола, Найк и т.н. обаче може Фейсбук, Мета, Гугъл...?
 
Някой има ли изтрити страници?
Към 10тина страници. Вчера една, днеска поне 9-10 и то все големи и ръчно заредени. Пише, че няма нарушения, ама явно не им пука особено..
Някакво решение някой?
 
Колко хора от тука са с непубликувани страници? Може да е бъг, то като се тръгне да се обжалва и ми дава следното 336978711_2134655206733337_3921744425090492532_n.png
 
Съобщения ли идват за unpublish или трябва да влезеш в страницата да видиш
Нотификация си получаваш и после са в Unpublished pages. Всички са с перфектно Page quality, но са спрени заради цитираим "С


Като обжалваш и дава:
"

Sorry, something went wrong​


We're sorry, there's a technical problem with this feature. We're working on getting it fixed."

Screenshot 2023-04-05 143616.png


При вас така ли е? И избирателно ли са ви баннали страници или наред?
 
Към 10тина страници. Вчера една, днеска поне 9-10 и то все големи и ръчно заредени. Пише, че няма нарушения, ама явно не им пука особено..
Някакво решение някой?
При мен са 26...
 
При мен са 26...
а избирателно ли са те думнали или наред?
При мен са повече от 10 сега видях. Имам един профил, на който има 7 страници всички с баннати, а имам и профил, в който има 8 и има 2 живи само..

Обжалването на всички е по един и същ начин. Празно поле, а после Something went wrong.
Възможно е да минал някъв алгоритъм да е издумкал и тва е, оправяйте се хаха

Накрая ще има 5 страници и това е..
 
На единия профил всички без 1, на другия 5 са ми оставили. И при мен при обжалване нито има причина, нито може да се обжалва, дава грешка.
 
Писал съм на доста места, но трябва всички да им спамим масово иначе няма да го видят.
 
Забелязвам десетки изчезнали страници, дори една и на голяма медия. Това си е абсурдно.
 
Забелязвам десетки изчезнали страници, дори една и на голяма медия. Това си е абсурдно.
То сигурно са стотици, ама фейсбук какво ги бърка, ще си платят хората за нови...
 
Фейсбук трябва да се използва само за трафик реклами и до там. Да събираш ресурс във фейсбук на тяхната платформа си е като самоубийство. Аз приключих с мазохизма там още преди 6-7 години точно поради тези причини. По - зле ще става. Страницата отиде ли ти на "UNPUBLISHED" няма връщане. Шанса е 1%. Никога не съм връщал страница, колкото и съпорти да съм пускал
 
Последно редактирано:
Писал съм на доста места, но трябва всички да им спамим масово иначе няма да го видят.
И аз съм писал на доста места, даже съм отворил тикет и говорих в чат, но засега няма никакво инфо.
Или е някакъв огромен масов бъг, или има флагнати новини и от там е станало цялото нещо....
Вие какви статии сте качвали? Новини, забавни? Какъв тип?
 
И аз съм писал на доста места, даже съм отворил тикет и говорих в чат, но засега няма никакво инфо.
Или е някакъв огромен масов бъг, или има флагнати новини и от там е станало цялото нещо....
Вие какви статии сте качвали? Новини, забавни? Какъв тип?
Преди 3-4 години имах 5 депубликувани страници и след като им спамих писмо всеки месец по веднъж на 4-5 месец ги пуснаха. Беше найстина преди много време. От тогава нищи такова не се е случвало. Дано да е бъг! Самия факт, че не дава грешка при опит да се обжалва е добър знак в полза на това да е бъг.
Тогава обжалването беше от мястото където сега не дава!
 

Горе