Facebook - промени и новости

Явно ти е от акаунта :)
То интересното е, че всички акаунти имат забрани, а има такива, които не са публикували никога в страницата.. Бахти филма
 
То интересното е, че всички акаунти имат забрани, а има такива, които не са публикували никога в страницата.. Бахти филма
И аз имам такива акаунти, даже админи не могат да бъдат.
 
И аз имам някакъв дерт с акунта ми на страниците ми изписва, че има ограничение за 24 часа да се публикува в страниците понеже много бързо съм бил слагал неща а това не е така някой да се е справил с този дерт?
 
И при мен има спад.. нещо пипнаха, отделно се счупиха снимките на стари линкове. ( От това което видях, проблема се оказа, че снимките се чупят защото са с имена на кирилица.. )
 
снимките се чупят защото са с имена на кирилица..
Това тества ли го , аз си мислех че е от wp ъпдейта, но не е - върнах предната версия на wp и проблема си остава. Някои от сайтовете ми са със счупени снимки, други са си ок, всички са урлта на кирилица.
 
Това тества ли го , аз си мислех че е от wp ъпдейта, но не е - върнах предната версия на wp и проблема си остава. Някои от сайтовете ми са със счупени снимки, други са си ок, всички са урлта на кирилица.
Нали заради това го написах...
 
Имаме един въпрос.

Какво трябва да направя за да препоръчва публикациите ми от страницата ми. Виждам доста страници ги препоръчва, но при мен няма.1000005099.jpg
 
Имаме един въпрос.

Какво трябва да направя за да препоръчва публикациите ми от страницата ми. Виждам доста страници ги препоръчва, но при мен няма.
Въпрос за 10 хиляди

Не знаем, става понякога, става случайно.. после спира, после пак почва, ако имаме късмет.
По - често се случва, когато имаш официална страница на сайта ти.
 
Такъв брутален срив в трафика и рийча не съм имала никога досега,почти месец продължава това при мен.
Най странното е,че имам публикации с по 2 хиляди лайка и над 100 споделяния а нямам никакъв трафик от тях
 
Някой има ли проблем с рекламите от гледна точка на съотношението цена/резултат? Преди при пускане на реклама за харесване на страница свалях до 2 евроцента на лайк, сега на една страничка ми взима 26 евроцента за българска аудитория, при положение, че пробвах рекламата с различни тъмбнейли и текст.
 
Има някаква промяна или по-скоро проблем. Резултатите са крайно нестабилни. В един ден имаш примерно 10 поръчки, на другия ден 1, после 3 и т.н.
 
Да от началото на Март е трагедия .Бюджета и рекламите са без промяна в сравнение с преди това ,резултата е 90-95% спад и на ангажиране и на поръчки .Но пък като резултати излиза ,че няма промяна .Явно си ги гледат ботовете им тия реклами и така
 
Също ,аз лично в личния ми профил ,от около месец ми изчезнаха рекламите (спонсорираните публикации) .Излизат само в Marketplace и Messenger .Та предполагам щом при мен е така и при много други ги няма и няма кой да гледа реклами,след като изобщо не се покзват
 
Аз нямам такива наблюдения. На мен си ми излизат всякакви бълвочи, но каква е причината не знам честно казано в спада на поръчки и ангажирания.
 
Аз нямам такива наблюдения. На мен си ми излизат всякакви бълвочи, но каква е причината не знам честно казано в спада на поръчки и ангажирания.
Пестят за агнета 😂
 
Аз нямам такива наблюдения. На мен си ми излизат всякакви бълвочи, но каква е причината не знам честно казано в спада на поръчки и ангажирания.
При мен е същата история. И едни непрестанно изскачащи предложения (suggestions). И всеки път, когато рефрешна, пак се появяват. Различни са, но изключително дразнещи. Реално, без да съм смятал с точност, едно 80% от feed-a са ми публикации на харесани страници, постове по групи и предложения, 15% - реклами и 5% - постове на приятели, които алгоритъмът е решил, че са ми най-важни (не повече от 10 човека). Едно време имаше списъци и така ги определяше, сега си е мазаляк. Като повечето "подобрения" и "новости".

Лакомията е голяма работа. Сега, може и да изглежда странно, но според мен ще има инфлация на цените. Разбирай: забрави за "свалянето", набивай по-големи рекламни бюджети, за да има ефективност.
 

Горе