Facebook - промени и новости

Трябва ми безплатен начин да насрочвам за определен час фейсбук снимка с първи коментар от мое име под нея. Някой знае ли това решение? В мета бизнес сюит вече не става.

Има ли такъв софтуер в момента, дори платен?
 
За платени знам, че има със сигурност - planable може, oneupapp и други
 
За платени знам, че има със сигурност - planable може, oneupapp и други
Защото в посткрон я няма тази опция. Гледах в socialpilot го има, ама ще проуча тия дни да видя къде е най-удобно и изгодно
 
Откажете се от тая тъпотия 😄
Вие с препоръчаните сте добре :D

PS: Чий видеа? На коя компания, ако ползваш някоя и си доволен
 
Последно редактирано:
Интересно... ще изляза единствения будала, дето си играе ръчно за 20+ страници :D А има ли опция някъде да слага и тези Фейсбук фончета на кратките текстчета?
 
Интересно... ще изляза единствения будала, дето си играе ръчно за 20+ страници :D А има ли опция някъде да слага и тези Фейсбук фончета на кратките текстчета?

Преди няколко месеца нямаше, сега не знам дали са успали да я вкарат тази опция. Със сигурност става обаче, ако пускаш снимки и първи коментар.
 
Преди няколко месеца нямаше, сега не знам дали са успали да я вкарат тази опция. Със сигурност става обаче, ако пускаш снимки и първи коментар.
Да, аз тествах някои от споменатите платформи. Това със снимката и коментара го има, но лично при мен, това с фончето и текста постига по-добри резултати, но не открих подобна опция
 
Да, аз тествах някои от споменатите платформи. Това със снимката и коментара го има, но лично при мен, това с фончето и текста постига по-добри резултати, но не открих подобна опция
На едните им писах, че имам желание за тази опция и ми отговориха, че в момента не е възможно чисто технически..
 
Демек още няма инструмент, с който да публикуваме текст с цветен фон, че и при мен тия със снимките не вървят. А през бизнес мениджъра на фб има ли такава опция за първи коментар?
 
Демек още няма инструмент, с който да публикуваме текст с цветен фон, че и при мен тия със снимките не вървят. А през бизнес мениджъра на фб има ли такава опция за първи коментар?
Махнаха я преди 3 месеца.
 
Демек още няма инструмент, с който да публикуваме текст с цветен фон, че и при мен тия със снимките не вървят. А през бизнес мениджъра на фб има ли такава опция за първи коментар?
Прави си ги на фотошопа 😁
 
Аз знам за два софтуера, които могат да правят TOBI постове (текст на цветен фон). Единият е Strevio, който е бая скъпичък. Другият, PostPlanner, е по-бюджетен вариант особено с някой промо код при съб за цялата година.
 
Може ли да се обжалват няколко стари свалени публикации, като причина изтъкват СПАМ? Заради тях страниците светят в жълто и според мен това прецаква рийча. Като обаче цъкна на свалената публикация и ми дава бяла страница. Сега ми алертна пост, че е спам, аз веднага го обжалвах и ми го върнаха. Въпросът е как това да стане със старите. Знам, че след 12 месеца ще го изчистят, ама ми се ще да го направя по-рано.
 
Може ли да се обжалват няколко стари свалени публикации, като причина изтъкват СПАМ? Заради тях страниците светят в жълто и според мен това прецаква рийча. Като обаче цъкна на свалената публикация и ми дава бяла страница. Сега ми алертна пост, че е спам, аз веднага го обжалвах и ми го върнаха. Въпросът е как това да стане със старите. Знам, че след 12 месеца ще го изчистят, ама ми се ще да го направя по-рано.
Пробвай от друг браузър / устройство да отвориш публикациите.
 

Горе