Facebook - промени и новости

От: Facebook - промени и новости

Постът на човека без ядовете ми направи деня. :D
Аз бях така - :shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::oops::-o:shock::shock::shock::shock::shock::shock:
 
Re: От: Facebook - промени и новости

Здравейте... Не ме познавате, но по интересното е, че аз ви знам почти всички. :) Нещо много се оплаквате напоследък. :) Рийча нещо избегал а? :) Не се ядосвайте пичове, рийча е избегал, ама не за всички... :) При мен (и не само при мен) е 20-25%, да факт е, че има спад, но 5% не ги броя аз поне. :) Замисляли ли сте се, защо при някои спада е огромен, а при други не чак толкова? :) Форума го следя от много, много време и наистина някои хора не са за тук. Ще го обясня по друг начин... Не може хора които по цял ден крадат снимки, статии, новини и каквото още се сетите да се имат за предприемачи. Няколко човека (с някакви си сайтчета и страници), искрено се забавляваме от около 2 месеца. :) След като ни писна постоянно да ни крадат, решихме да види какво ще стане, ако сцепим фейсбук от доклади. :) Е май си е заслужавало труда. :) Обяснявам и по-друг начин... Страници, които са направени с измама (няма да обяснявам, знаете си), в които се пускат крадени материали (не може да откраднеш снимка и дори да не я преименуваш), крадени статии и т.н., е такива страници за вбъдеще няма да прокопсат. Гледам, че и бизнеса с нови фенове върви, че и поръчките сериозни... Давайте си паричките, няма ядове :) И докато не почнете да отделяте време, да търсите интересни неща, а не да крадете, докладите няма да спрат :) Не го приемайте лично, просто се събрахме хора на които ни писна да ни крадът материалите :) 1% рийч мен ако питате, дори ви е много :) Ако си мислите, че си ги говоря ей така наизуст, разгледайте внимателно някои фейсбук страници и сами преценете имат ли те спад... :) Мога и да ви спомена заради кои хора се получи така, но може би няма да е в този пост... Има решение на проблема, щом едни могат да нямат фрапиращи спадове, значи и други могат....... Надявам се, сте ме разбрали правилно..... Нищо лично няма към повечето от вас, има много точни момчета тук, които бачкат здраво и ги поздравявам за това. НЕ може да се краде от едни от най-големите сайтове и да очаквате ей така да си продължават нещата вечно. :)

П.п. Няма Ядове :)

Добре дошъл. Мерси за "милите" думи, но само да вметна, че не съм впечатлен от познанията ти. :)

И по темата: Вие да не се нарипотвали целия свят, бе човек? Защото тенденцията е за цял свят. Чел си, недочел, но тук има хората много далече от бг аудиторията. Ако ми кажеш, че по цял ден репортваш чуджи страници и бг в същото време, мисля, че трябва да се замислиш за това дали има живот след монитора. И все пак...това е промяна в алгоритмите на Facebooк, които няма как да различат натурално направена страница от ненатурално, освен по talk about. Говорим след като е изгадена и по някакъв начин е преминала през модератоския поглед от страна на техните редактори.

И какви точно материали са ви отркадали хората? Една намръщена котка, която всеки втори си я има на My Documents. :) Ще ме скъсате. :)

Оставяме странците, които визираш на страни. Обясни ни за другите? Там защо е намалял рича. Защото докато сте правили вуду магий, се е случило и покрай сухото да изгори и зеленото. ;) И аз нищо против вас нямам, даже се сещам за готини пичове от там, на които им свалям шапка. И един приятелски съвет - давайте го по-леко с хейта, че на 40 се почва с хаповете. :D
 
От: Facebook - промени и новости

Ужас... Няма ядове - мога ли да те светна за нещо? Има живот извън стаята ти! Да, съществува живот зад тъмнатата ти стая, има навън има други хора, много хора, коли, пътища, та вече и метро, абе всичко си има. Предлагам ти да излезнеш и да го разгледаш, а не да репортваш по цял ден, като луд и накрая да си мислиш, че си велик.

Аз лично(пък и много колеги) при които имаме международни и нашенски фенове и съдържанието е над 90% уникално, спада го има. Не може да ми обясняваш, че защото репортваш го има този спад, е късмет! Късмет!
 
От: Facebook - промени и новости

Колегата сигурно има цял екип от хора,по моя преценка около 200 души, които репортват страници на пълен работен ден. :D :D
 
От: Facebook - промени и новости

Абе не съм много по интригите, ама мисля, че тоя хубостник визираше Симеон в поста си. А сега като се замисля, на Монката му спряха адсенса наскоро с бая кинти вътре, а малко преди това фейсбук му блокира маса страници със стотици хиляди фена. Май май тоя репортаджия има пръст в тая работа ми се струва. Дано да бъркам де, ама си е доста вероятно.
 
Най-много мразим хора, които не гледат собствените си купички, а купичките на хората. Това не са МЪЖЕ, а пародия на мъже.

Един истински мъж, един истински бизнесмен, един истински човек с малко акъл в главата, НИКОГА не би посегнал на конкуренцията по какъвто и да е било начин.

Като докладваш страници си някъв много голям ли? Мислиш си, че само твоята страница ще остане на света ли? Какво спечели, стотинки, левчета?

Хора.. замислете се малко.. парите не са най-важните неща в живота.. В живота е важно КАКЪВ СТАВАШ, защото Facebook, Google и всякви такива днеска ги има, утре ги няма, обаче човека и личноста по която се развиваш си остава..
Ще успееш ли да преживееш, че си загубил 5000-10,000 лева? Май като гледам, само това ти е в мозъка.. как да набараш 10% рийч.. ми браво.. :) Успех ти пожелавам..

Аз и без рийч мога да се оправя, защото "никога не слагай всичките си яйца в 1 кошница"..

Изумен съм какви може да бъдат хората.. Дори като гледам повечето Българи са на принципа "мен ми е добре, щом на ВУТЕ му е зле".. това си жив геройзъм.. утре иди и научи децата ти да правят мръсно на "конкуренцията(ако изобщо може да се нарече такова нещо)", и те ще станат велики хора..

Стегнете се малко.. Учете се на нормален бизнес, на нормални взаймотношения.. тук повечето хора са просперирали и са успяли да направят нещо, защото СА СИ ПОМАГАЛИ.. Ако знаеш каква е тази дума .. "П О М А Г А Л И"
Никой не се ражда научен..

Това го пиша за всички хора, като цяло, които си мислят, че с мръсотия бизнес се прави.. Е хора.. така не стават нещата.. Той живота винаги си връща да знаете от мен това.. Каквото и да направиш, живота ВИНАГИ ще ти го върне..

Успех на всички, дано ти тръгне бизнеса и да правиш, това с което ти е нужно да живееш. Със здраве..
 
От: Facebook - промени и новости

Най-много мразим хора, които не гледат собствените си купички, а купичките на хората. Това не са МЪЖЕ, а пародия на мъже.

Един истински мъж, един истински бизнесмен, един истински човек с малко акъл в главата, НИКОГА не би посегнал на конкуренцията по какъвто и да е било начин.

Като докладваш страници си някъв много голям ли? Мислиш си, че само твоята страница ще остане на света ли? Какво спечели, стотинки, левчета?

Хора.. замислете се малко.. парите не са най-важните неща в живота.. В живота е важно КАКЪВ СТАВАШ, защото Facebook, Google и всякви такива днеска ги има, утре ги няма, обаче човека и личноста по която се развиваш си остава..
Ще успееш ли да преживееш, че си загубил 5000-10,000 лева? Май като гледам, само това ти е в мозъка.. как да набараш 10% рийч.. ми браво.. Успех ти пожелавам..

Аз и без рийч мога да се оправя, защото "никога не слагай всичките си яйца в 1 кошница"..

Изумен съм какви може да бъдат хората.. Дори като гледам повечето Българи са на принципа "мен ми е добре, щом на ВУТЕ му е зле".. това си жив геройзъм.. утре иди и научи децата ти да правят мръсно на "конкуренцията(ако изобщо може да се нарече такова нещо)", и те ще станат велики хора..

Стегнете се малко.. Учете се на нормален бизнес, на нормални взаймотношения.. тук повечето хора са просперирали и са успяли да направят нещо, защото СА СИ ПОМАГАЛИ.. Ако знаеш каква е тази дума .. "П О М А Г А Л И"
Никой не се ражда научен..

Това го пиша за всички хора, като цяло, които си мислят, че с мръсотия бизнес се прави.. Е хора.. така не стават нещата.. Той живота винаги си връща да знаете от мен това.. Каквото и да направиш, живота ВИНАГИ ще ти го върне..

Успех на всички, дано ти тръгне бизнеса и да правиш, това с което ти е нужно да живееш. Със здраве..
Напълно те подкрепям!!!!
 
Ама само какви комплексари има на този свят, не е истина. :)

Влиза във форум, в който е пълно с webmaster-и и им обеснява, че е репорвал наляво, надясно страници. Баси мъжа, баси чудото. :) Утре и децата му така ще правят - ще дърпат надолу колеги, приятели и що не и роднини. Нищо, щом носи такова в себе си, кофти за хората, които са в обкръжението му.

Не мисля, че точно от това е паднал световния рич, но важното, че влезе да обесни, че не му става, когато конкуренцията му играе уж според него мръсно. Крадял му снимките. Хахаха, умрели са хората да му крадат точно неговите авторски катастрофи.И на неговите колеги. Ако почна да взаимствам от такива като тях, трябва да се обеся на душа в нас. Да висна свободно. :D

Хубавото е, че няма да го видим повече, защото за разлика от въшливата му групичка от хора, тук сме се събрали да се подкрепяме. Но те явно са се събрали да се цакат. И ако целия им бизнес зависи от една мрежа като Facebook, жалка картинка са като цяло.
 
От: Facebook - промени и новости

Най-лошото е, че човекОт е неграмотен и очевидно си вярва. :oops:
 
От: Facebook - промени и новости

Нека поне тук се придържаме към темата и да обсъждаме само реалните новости и промени.
 
От: Facebook - промени и новости

Прав си Димитров. По темата - не знам как е при вас, обаче аз не мога да поствам и зареждам като хората. Постна някоя картинка и страницата умира. Трябва да затвора таба и да я заредя наново. С хром съм. Голям та..к, нещо скриптовете на фейса товарят браузъра и го убиват.
 
От: От: Facebook - промени и новости

Здравейте... Не ме познавате, но по интересното е, че аз ви знам почти всички. :) Нещо много се оплаквате напоследък. :) Рийча нещо избегал а? :) Не се ядосвайте пичове, рийча е избегал, ама не за всички... :) При мен (и не само при мен) е 20-25%, да факт е, че има спад, но 5% не ги броя аз поне. :) Замисляли ли сте се, защо при някои спада е огромен, а при други не чак толкова? :) Форума го следя от много, много време и наистина някои хора не са за тук. Ще го обясня по друг начин... Не може хора които по цял ден крадат снимки, статии, новини и каквото още се сетите да се имат за предприемачи. Няколко човека (с някакви си сайтчета и страници), искрено се забавляваме от около 2 месеца. :) След като ни писна постоянно да ни крадат, решихме да види какво ще стане, ако сцепим фейсбук от доклади. :) Е май си е заслужавало труда. :) Обяснявам и по-друг начин... Страници, които са направени с измама (няма да обяснявам, знаете си), в които се пускат крадени материали (не може да откраднеш снимка и дори да не я преименуваш), крадени статии и т.н., е такива страници за вбъдеще няма да прокопсат. Гледам, че и бизнеса с нови фенове върви, че и поръчките сериозни... Давайте си паричките, няма ядове :) И докато не почнете да отделяте време, да търсите интересни неща, а не да крадете, докладите няма да спрат :) Не го приемайте лично, просто се събрахме хора на които ни писна да ни крадът материалите :) 1% рийч мен ако питате, дори ви е много :) Ако си мислите, че си ги говоря ей така наизуст, разгледайте внимателно някои фейсбук страници и сами преценете имат ли те спад... :) Мога и да ви спомена заради кои хора се получи така, но може би няма да е в този пост... Има решение на проблема, щом едни могат да нямат фрапиращи спадове, значи и други могат....... Надявам се, сте ме разбрали правилно..... Нищо лично няма към повечето от вас, има много точни момчета тук, които бачкат здраво и ги поздравявам за това. НЕ може да се краде от едни от най-големите сайтове и да очаквате ей така да си продължават нещата вечно. :)

П.п. Няма Ядове :)
Костадине, това ти ли си? :D
 
От: Facebook - промени и новости

Прав си Димитров. По темата - не знам как е при вас, обаче аз не мога да поствам и зареждам като хората. Постна някоя картинка и страницата умира. Трябва да затвора таба и да я заредя наново. С хром съм. Голям та..к, нещо скриптовете на фейса товарят браузъра и го убиват.

И при мен е същата работа и хром и мозилата но не при всички профили които ползвам половината още си работят нормално другите поствам страница , линк или снимка и всичко забива при мозилата получавам следното съобщение :
Screenshot_4.jpg
 
От: Facebook - промени и новости

Имам предложение да игнорирате колегата NqmaQdove и да се върнете към обичайните си занимания прекалено много мнения му отделихте ще вземе да се възгордее :mad:
 
От: От: Facebook - промени и новости

И при мен е същата работа и хром и мозилата но не при всички профили които ползвам половината още си работят нормално другите поствам страница , линк или снимка и всичко забива при мозилата получавам следното съобщение :
Виж файлът 8969

О, да ... при мен това е от вече 2 дни! Страшно гадно е! Мислих си, че проблемът е само при мен ...
 
От: Facebook - промени и новости

АКЦИИТЕ НА FACEBOOK СКОЧИХА С 15 %

Рекламните приходи са нараснали със 65 процента за една година
- това се случи в малките часове днес след като Зукърбърг обяви резултатите и плановете за следващите 10 години за развитие на ФБ. Освен това търсачката Graph Search се очаква да бъде пусната в следващо поколение... и още нещо много важно, за което стана дума е Paper - мобилното приложение за новини, което не съм го ползвал все още и не зная, какво представлява, но е факт от началото на седмицата. Това е в резюме. Мисля си, че това означава, че рийча ще се запази такъв. А ФБ ще таргетира (разбирай филтрира) все повече информацията, която достига до потребителите им.
 
Последно редактирано:
От: Facebook - промени и новости

Децата си ги уча да не крадат и да не оставят наглите крадливи типове безнаказани :) Аценси, сайтове, страници.... заминават си, докато се научите!

П.п. Не ми обръщайте внимание, продължавайте си по темата :)
 
Децата си ги уча да не крадат и да не оставят наглите крадливи типове безнаказани :) Аценси, сайтове, страници.... заминават си, докато се научите!

П.п. Не ми обръщайте внимание, продължавайте си по темата :)

Научи ги също така като отидат някой ден в Куинс или Бронкс, Ню Йорк, да не ходят с табелка Мразя негрите и чернилките. :) Защото така ти се получи тук, общо взето. :)

[video=youtube;dwpfSkB8nls]http://www.youtube.com/watch?v=dwpfSkB8nls[/video]

Продлжавайте с рипортите. :) Важно е да има такива съвестни хора като вас. :D :D :D
 
От: Facebook - промени и новости

Децата си ги уча да не крадат и да не оставят наглите крадливи типове безнаказани :) Аценси, сайтове, страници.... заминават си, докато се научите!

П.п. Не ми обръщайте внимание, продължавайте си по темата :)
Да позная, баща ти и той така навремето е правил доноси срещу съседа, който е шиел начастно по два панталона, за да може да си построи къщата и да си отгледа децата, нали?
 
Да позная, баща ти и той така навремето е правил доноси срещу съседа, който е шиел начастно по два панталона, за да може да си построи къщата и да си отгледа децата, нали?

Така е. Потъвацията е голяма. На ментално ниво. А нали се сещаш като бъгне софтеура, все тази колко ти е добър хардуера. :)

Както и да е. Да не прецакваме хубавата тема с психическите отклонения на некви пришълци.

Точно път това ми е чудно, как ще откраднеш снимка в някаква глупава фейсбук група, като определено може да си направиш собсвена. А и кой ще ти сподели нещо, което го е видял поне един път някъде. Ако не го е направил тогава, шанса да го направи при втория път е много малка, дори граничи с нулев. Странно. Не знам какви експерти са се събрали. Но обикновено хората, които ги крадат (по техни думи), не са тук.

Дано не следват и същата логика за алгоритъма на Google последно време, че направо ми се реве какво им пречиняват на клиентите. :)
 

Горе