Facebook - промени и новости

От: Facebook - промени и новости

Случайно някой да има проблем с фейсбук от вчера. Задавам линк да се публикува в определен час, а го виждам веднага публикуван, след като натисна shedule.
 
От: Facebook - промени и новости

Нещо пак бутат....при мен рийча падна
 
От: Facebook - промени и новости

Че той рийча повече от това не може да падне,още малко падане и ще граничи с 0 :D
 
От: Facebook - промени и новости

За жалост... нещо такова става
 
От: Facebook - промени и новости

Ама това с рийча е пълна простотия. Бях си харесал преди месец-два страница, в която се публикуват ревюта на музикални албуми.
Оня ден какво се подсетих и си викам, я чакай да видя "новини от страници" и гледам сумати неща съм пропуснал. И къде точно му е социалното на това? Уж съм абониран да получавам новини за нещо, което ме интересува, хем на стената ми не излиза нищо такова. И постоянно ръчкат ли ръчкат тия скриптове, отврат. Единият ми компютър вече направо забива докато зареди фейсбука.
 
От: Facebook - промени и новости

Единият ми компютър вече направо забива докато зареди фейсбука.

Интересното е, че и при мен се случва и не само с единия компютър, ами и с трите които притежавам. Особенно ако се застоя или реша да си нагледам всичките профили...
 
От: Facebook - промени и новости

Случайно някой да има проблем с фейсбук от вчера. Задавам линк да се публикува в определен час, а го виждам веднага публикуван, след като натисна shedule.
Да, вчера и при мен беше така ше ги еб@!
 
От: Re: Facebook - промени и новости

Най-много мразим хора, които не гледат собствените си купички, а купичките на хората. Това не са МЪЖЕ, а пародия на мъже.

Един истински мъж, един истински бизнесмен, един истински човек с малко акъл в главата, НИКОГА не би посегнал на конкуренцията по какъвто и да е било начин.

Като докладваш страници си някъв много голям ли? Мислиш си, че само твоята страница ще остане на света ли? Какво спечели, стотинки, левчета?

Хора.. замислете се малко.. парите не са най-важните неща в живота.. В живота е важно КАКЪВ СТАВАШ, защото Facebook, Google и всякви такива днеска ги има, утре ги няма, обаче човека и личноста по която се развиваш си остава..
Ще успееш ли да преживееш, че си загубил 5000-10,000 лева? Май като гледам, само това ти е в мозъка.. как да набараш 10% рийч.. ми браво.. :) Успех ти пожелавам..

Аз и без рийч мога да се оправя, защото "никога не слагай всичките си яйца в 1 кошница"..

Изумен съм какви може да бъдат хората.. Дори като гледам повечето Българи са на принципа "мен ми е добре, щом на ВУТЕ му е зле".. това си жив геройзъм.. утре иди и научи децата ти да правят мръсно на "конкуренцията(ако изобщо може да се нарече такова нещо)", и те ще станат велики хора..

Стегнете се малко.. Учете се на нормален бизнес, на нормални взаймотношения.. тук повечето хора са просперирали и са успяли да направят нещо, защото СА СИ ПОМАГАЛИ.. Ако знаеш каква е тази дума .. "П О М А Г А Л И"
Никой не се ражда научен..

Това го пиша за всички хора, като цяло, които си мислят, че с мръсотия бизнес се прави.. Е хора.. така не стават нещата.. Той живота винаги си връща да знаете от мен това.. Каквото и да направиш, живота ВИНАГИ ще ти го върне..

Успех на всички, дано ти тръгне бизнеса и да правиш, това с което ти е нужно да живееш. Със здраве..

Браво !!!!
 
аз предлагам на фейсбук да направи статусите да струват по 1 лев вече.. за да спечелят малко парички, че не им стигат :lol:
 
От: Facebook - промени и новости

Случайно някой да има проблем с фейсбук от вчера. Задавам линк да се публикува в определен час, а го виждам веднага публикуван, след като натисна shedule.

И при мен беше така :twisted: Бабка им :twisted:

А сега как е при вас?

п.с. От брояча на сайта следях има ли движение и в интерес на истината беше слабо...
 
От: Facebook - промени и новости

И аз имам проблеми с shedule ... настройвах, настройвах и после к@р! Нищо не се публикува. Отива в регистъра на дейността - той пък неще да ми се отвори!
Иначе за рийча ...страшно падна - на старите страници вече достигна изумително ниски нива - 5-7% рийч!
Но при новите страници няма никакви проблеми - те си стигат 35-75% рийч
 
От: Facebook - промени и новости

И аз имам проблеми с shedule ... настройвах, настройвах и после к@р! Нищо не се публикува. Отива в регистъра на дейността - той пък неще да ми се отвори!
Иначе за рийча ...страшно падна - на старите страници вече достигна изумително ниски нива - 5-7% рийч!
Но при новите страници няма никакви проблеми - те си стигат 35-75% рийч

Човече при мен е 100 на 100 също положението :twisted:
Добре че имам повече нови страници :lol:

Лека вечер на всички :wink:
 
От: Facebook - промени и новости

New: See Who's Posting as
Starting on 20 февруари, the names of admins will show next to their posts and comments. This will be visible to anyone with an admin role on your Page.
 
Последно редактирано:
Re: От: Facebook - промени и новости

New: See Who's Posting as
Starting on 20 февруари, the names of admins will show next to their posts and comments. This will be visible to anyone with an admin role on your Page.
Къде му анонимността на туй чудо :lol:

ся ще репортват профилите и ше тряя си правя профили през 5 дни..
 
От: Re: От: Facebook - промени и новости

Къде му анонимността на туй чудо :lol:

ся ще репортват профилите и ше тряя си правя профили през 5 дни..

Само админите ще го виждат това :)
 
От: Facebook - промени и новости

От днес виждам отново променен дизайн на фейса... отвратително е.
 
От: Facebook - промени и новости

От днес виждам отново променен дизайн на фейса... отвратително е.


Не знам какво пипат, но при опит да публикувам текст на 1 от страниците си ето какво получавам:


Couldn't Update Status
.
There was a problem updating your status. Please try again in a few minutes.
 
От: Facebook - промени и новости

Здравейте,

И сега нещата няма да се оправят нали ?
Сега кое е по добре ? Да си развиеш нова страница или да продължаваш със старата страница?
 

Горе