Facebook - промени и новости

От: Facebook - промени и новости

Да, излизат ми по този начин страници и съм отбелязвала така, но специално моята от моя профил не става....
 
От: Facebook - промени и новости

Имам проблем с един от профилите във фейсбук, защото го направих с цел да слагам снимки към кеш имейдж хост и ми трябваше, колкото е възможно по-бързо да направя по 2000-3000 приятели и последователи, за да го докарам на трафик, използвах едно приложение, което генерира имейл листи add me email или нещо такова и използвах формата за изпращане на хората във фейсбук, изпратих посредством тази форма около 5000 покани и преди това още около 300 и сега фейсбук ми иска да познавам хората с имейдж чек, та въпросът ми е какво бих могъл да направя, за да мина имейдж чека, за да си върна акаунта :)
 
От: Facebook - промени и новости

Какви са цените за реклама във ФБ, някой може ли да ми каже?
На клик ли са?
 
От: Facebook - промени и новости

Какви са цените за реклама във ФБ, някой може ли да ми каже?
На клик ли са?


Има на клик, има и на импресии. Цената зависи от нишата, прецизността на таргетирането и натовареността от рекламодатели. Аз съм въртял и на клик и на импресии, като по-изгодно ми е на импресии. Ти ще трябва сам да си налучкаш, защото само ти знаеш какво търсиш. Дали бранд ще набиваш или ще продаваш нещо... ти си знаеш.

Ей ти нагледно да видиш на две от моите кампании как вървят нещата с цените.
ads.jpg
 
От: Facebook - промени и новости

Как е рийча последните 2-3 дена народе? :)
 
От: Facebook - промени и новости

Как е рийча последните 2-3 дена народе? :)

:cry: :cry: Предполагам от ударите ми в стената се сещаш :lol: имам стари страници за които ми е все тая че е слаб рийча, ама ми кажи какво са пипали Зукаро-Букаро :evil: та на страница няма и месец ми прави рийч като на оспамена с месеци.....
Та ако някой иска такива да ми пише на лично :D половин стотинка на фен :D
 
От: Facebook - промени и новости

Как е рийча последните 2-3 дена народе? :)

При мен предните две седмици беше някакъв ужас. Рийча ми падна от почти 200К на 60К :shock: Говоря за прилично поддържана страница средно дневно по 10 поста с разнообразно съдържание... :mad:

Тази седмица гледам рийча започна да се вдига, та да видим...

Имах глупостта да заявя новата версия и сега страницата ми изглежда ужасно. Отстрани две широки празни полета, а съдържанието на страницата не върви както беше досега (по две публикации на ред) а по 1 публикация и на феновете не им остава нищо друго, освен да скролват като луди... Доста отегчително. А другите страници си стоят със стария вид и определено си изглеждат доста по-добре.
 
От: Facebook - промени и новости

При мен рийча е паднал с 20-30% последните 2 дена.
 
От: Facebook - промени и новости

Аз бих искал да изкажа голямо разочарование от facebook. Последно време се оляха. Reach-a няма нищо общо с това което беше преди година. Забелязвам огромен спад не само в моите страници. Дори си направих съпоставка с другите социални мрежи. Хванах няколко профила на известни личности. Единият от фейсбук другият от инстаграм. Фейстбук страница с 1 милион фена прави 5 пъти по-малко харесвания на снимки от инстаграм профил с половин милион.

Тук идва въпросът кога рийча ще изчезне напълно и ще трябва да плащаш луди пари на фейсбук за да ТВОИТЕ последователи да видят съдържанието заради което са харесли страницата. Това, че рийча глобално пада с всеки изминал ден е факт.

Наскоро реших да промотирам снимка от една от страниците ми. Избрах 10$ и ми изписа потенциален рийч мисля, че между 7 и 12 хиляди. След похарчването на парите платеният рийч беше малко над 3 хиляди човека. Май ще се отказвам от тоя фейсбук веднъж за винаги.
 
От: Facebook - промени и новости

И при мен е пълна скръб. От 4 страници 3 маправо умряха. И директни снимки и видео не помогнаха. Промених и категориите и пак нищо - само 50-60 човека виждат публикациите
 
От: Facebook - промени и новости

Мислех, че по-зле от това не може да стане, но май съм се объркала ....
:mad:

--------------

anibani за колко големи страници говорим?
 
От: Facebook - промени и новости

Да, направо ебаха майката на всичко.....ако продължава така, ще заебаваме фейсбука, в момента е почти под санитарния минимум.
 
От: Facebook - промени и новости

Едната е с над 20К, другата 15К и още една с 10К
 
От: Facebook - промени и новости

Да, направо ебаха майката на всичко.....ако продължава така, ще заебаваме фейсбука, в момента е почти под санитарния минимум.
На мен една идея ми дойде на ума вчера и може да я реализирам и да няма нищо общо с ФБ. За съжаление Google+ не се използва от много българи
 
От: Facebook - промени и новости

Линковият рийч падна с от 3 до 5 пъти за няколко дни....това си е жива гавра. Нали за да пълним тъпата социална мрежа, трябва да имаме някаква полза. Рекламата е непосилна, как да бууствам постове, след като ми иска хиляди долари. Нали никога не мога да ги избия. Въобще, положението е трагично.
 
От: Facebook - промени и новости

Линковият рийч падна с от 3 до 5 пъти за няколко дни....това си е жива гавра. Нали за да пълним тъпата социална мрежа, трябва да имаме някаква полза. Рекламата е непосилна, как да бууствам постове, след като ми иска хиляди долари. Нали никога не мога да ги избия. Въобще, положението е трагично.

Същата работа се случа и при мен. Забелязвам постепеннен спад за посделните 6 месеца, като днес пуснах един линк в една страница и за 20 мин. нямах 100 рийч, при положение, че преди половин година правех по 5к рийч на линковете. Пълна простотия, нямам думи.
 
От: Facebook - промени и новости

Пичове.. беше ясно, че рано или късно ще умре тоя бизнес.. :lol:

Има някой страници, които са силни и са добри..
Аз имам 1 само с видеа, клипчетата правят по 2-3к споделяния и по 4-6к харесвания
Рийчовете са им луди :)

Обаче тва е 1, сред около 70 :lol:
 
От: Facebook - промени и новости

Абе те тея дето орязват така рийча, ама орязват и удоволствието от употребата. Влизам оня ден в профила на 1 позната, викам какво става с това момиче 4-5 месеца нищо не е шернала, гледам тя си споделя от време на време, както преди, просто не съм получавал публикацията в нюз фиида. да не говорим за страници които съм харесал и искам да следя. Например за състезанието им hacer cup получих 1 публикация от страницата им и тя беше резултатите може да разгледате на еди си кой линк, а аз очаквах да ми дойде известие регистрирай се от тук и тук и участвай. Има такива публикации. Просто не са достигнали до мен. И така декември им изпуснах състезанието... Да не говорим за комерсиални страници...
 

Горе