Facebook - промени и новости

От: Facebook - промени и новости

Принципно има адски мн истина в мнението ти и аз мисля по същия начин , но все пак тайничко се надявам някой да намери скоро решение , че иначе целия сайт ще пропадне!!!!!!!
Направиха всичко само и само да накарат всеки , който иска страниците му да имат активност да си плати за тая цел! Само че в случая искат адски скъпи суми и скоро няма да останат хора ползвайки услугите им.. ще останат , но само милионери и милярдери а малките хора , като мен и много като мен просто ще сменят стратегията и бизнеса :)
 
От: Facebook - промени и новости

Еми каквото - такова...
Марко явно е решил, че от дребните риби файда няма ... Т.е. - който може да си позволи - си плаща и получава рийч, който не може - духа супата.
 
От: Facebook - промени и новости

Странното е че преди да мина 50К фена нямаше проблем(до преди 2-3 дни), рийч колко душа иска... 800-1000. А сега тотална лудница. Имам по 400 клика на снимката и 0 рийч.
 
От: Facebook - промени и новости

Това е бъг в статистиките. Показва странни рийчове и по някое време се оправя. Споко. Щом имаш кликове, няма от какво да се притесняваш.
 
От: Facebook - промени и новости

Не знам дали е бъг..... ама убеден съм че има и сериозен проблем от страна на ФБ. С цел да има само платен рийч , а там нещата стават мн бързо пускам 1$ и 1000-1500 е рийча за 20 мин. на публикация една и съща. Т.е няма алгоритъм за спиране на нюз фийда, за феновете
 
От: Facebook - промени и новости

Цифрите не са верни, гледай трафика, който получаваш и харесванията на снимките. Фб работят "on the go", за това понякога има такива бъгове.
 
От: Facebook - промени и новости

Не знам дали са верни, но пусна ли пост без снимка, или само линк.... 2к стига рийча. Постна ли снимка или албум край 0 рийч. И за това си мисля че алгоритъма се промени тотално. А на друга страница с по малко фенове.... работи нормално рийча
 
От: Facebook - промени и новости

Как да си изключа известията, които ми идват на личния профил, когато даден пост бъде публикуван (задавам ги автоматично и когато дойде часа за публикуване получавам известие, че са публикувани успешно)?
 
От: Facebook - промени и новости

Как да си изключа известията, които ми идват на личния профил, когато даден пост бъде публикуван (задавам ги автоматично и когато дойде часа за публикуване получавам известие, че са публикувани успешно)?

Когато пойнтера ти е върху известието, в десния ъгъл се появява бутон да ги изключиш за съответната страница.
 
От: Facebook - промени и новости

Вчера се сбъсках с падежа на рийча за първи път. Пуснах картинка в силно активна страница (250К) и след 5 минути нищо (направо полудях), пуснах втора картинка и пак нищо. Днес са по-добре,но рийча им е ужасен. До сега на линковете ме удряха (някак го приех),но от вчера картинките ми нямаха никаква видимост (не са били рекламни!)

Все пак чакам, ъпдейта на страницата и падежа си на петък 13 :evil:
 
От: Facebook - промени и новости

След ъпдейта на страницата ми нямам никаква промяна в рийча, от половин година си е един и същ, доста орязан.
 
От: Facebook - промени и новости

След ъпдейта на страницата ми нямам никаква промяна в рийча, от половин година си е един и същ, доста орязан.

Някъде четох,че след ъпдейта става и по-зле ... иначе точно ника ти е фаталният месец в който ни орязаха :lol:
 
От: Facebook - промени и новости

Някъде четох,че след ъпдейта става и по-зле ... иначе точно ника ти е фаталният месец в който ни орязаха :lol:
хаха помня го тоя месец.... тежък много :(

П.С. В супер активна страница качвам САМО снимки с линк в описанието, и отначало правиха по 10-15к рийч, сега правят по 500-1000 :lol:

САМО СНИМКИ, няма линкове :)
 
От: Facebook - промени и новости

Пичове, кво става с тея приложения, кво да пиша в обясненията за полетата, че да ме одобрят (вече изядох дървото един път, бях искрен, явно ся трябва да ги лъжа нещо).

И още нещо - да пробвам ли пак от същия профил или щом не са удобрили веднъж, направо да правя нов профил?
 
От: Facebook - промени и новости

Е*ахти помиярщината е тоя ЛицеУчебник... Направих нова страница с тематика която в БГ почти е няма, за 3 дни събрах 6к фена благодарение на всички мой други страници поствайки страницата общо 3-4 пъти във всяка една от тях.

И днес бам.. от 3к reach на всяка снимка! на 100... от 150 лайка на някой снимки на 0 лайка... Няма смисъл да казвам, че съм пускал само снимки със текст към тях и тн.. по натурално от това не знам на къде...

По принцип не съм алчен и си имам мярка ама това което прави фб те кара да правиш неща които ....


Има ли някаква формула с която да не бутат Reach-a? То по този начин човек една страница не може да си направи, след като след 3 дена му махат reacha......


Пълна простотия...
 
От: Facebook - промени и новости

Вчера мина алгоритъм и уби рийча на някои страници. На други пък го вдигна. Божа работа.
 
От: Facebook - промени и новости

Малко ми се е вдигнал рийча от вчера на една страница, даже двойно за безинтересните линкове. Но пак е малък. Няма и 5% рийч.
 
От: Facebook - промени и новости

Вчера мина алгоритъм и уби рийча на някои страници. На други пък го вдигна. Божа работа.
Да
Усетих го от баннатите страници.
 

Горе