Facebook - промени и новости

От: Facebook - промени и новости

Нещо го барникат бамбука, от 2 часа само номера ми прави. Да сте забелязали нещо ?
Те от 1ви юни не са спрели да го барникат всеки ден нови проблеми и стават все повече
 
От: Facebook - промени и новости

Днес забелязах една нова функция - може да каниш хора да харесат страницата ти, които са харесали дадена публикация от нея.
 
От: Facebook - промени и новости

Днес забелязах една нова функция - може да каниш хора да харесат страницата ти, които са харесали дадена публикация от нея.
Аз пък от два-три дена видях, че ако си админ не можеш да инвайтваш.
 
От: Facebook - промени и новости

Това за поканите и аз го забелязах и мисля че е удобно но дали ще има ефект сега напращах на 300 човека от платен пост харесали пък да видим
 
От: Facebook - промени и новости

От 2 дни нещо не ми работят нормално лайк бутоните в сайта, отделно като заредя линк във Фейсбук с някоя публикация от сайта ми, не вади картинка и описание. При някой друг станало ли е така или само при мен е това положение?
 
От: Facebook - промени и новости

От 2 дни нещо не ми работят нормално лайк бутоните в сайта, отделно като заредя линк във Фейсбук с някоя публикация от сайта ми, не вади картинка и описание. При някой друг станало ли е така или само при мен е това положение?

При мен се появи същия проблем от вчера с не зареждането на снимки на статии.
 
Последно редактирано:
От: Facebook - промени и новости

На случаен принцип ли се избират хората на чийто стени да се покаже публикация от страница която са харесали?
 
От: Facebook - промени и новости

На случаен принцип ли се избират хората на чийто стени да се покаже публикация от страница която са харесали?
Едва ли някой може да ти отговори с точност на този въпрос...

Някой ще каже ли, кои са най-активните likejack страници в този момент? Последно бяха тези от 5-6к.. и сега ли е така?
 
От: Facebook - промени и новости

От вчера много е паднал рийча на публикациите в една моя страница. Снощи имаше проблем със зареждането на картинките, дали спадът не се дължи на бъгнат Фейсбук? Няйкой друг има ли подобен проблем с рийча?
 
От: Facebook - промени и новости

Първата седмица на септември беше ок, както и предния месец. От една седмица мина алгоритъм и рийча падна от 5-10 пъти. Става въпрос за ен страници.
 
От: От: Facebook - промени и новости

Първата седмица на септември беше ок, както и предния месец. От една седмица мина алгоритъм и рийча падна от 5-10 пъти. Става въпрос за ен страници.

Жестоко ми е паднал рийча, до някакви санитарни минимуми. А страницата е международна, затова силно се надявам да е нещо временно. Но май не е бъгнат Фейсбук, щом казваш, че до 10 пъти е паднал рийча и на други...
 
От: Facebook - промени и новости

Май и при мен е бъгав. Имам малко страници и до сега не забелязвах, но вече не се търпи.
 
От: Facebook - промени и новости

И при мен рийча е супер зле в страница пълнена само с реклама на сайта ми преди правеше горе долу добре но от скоро е супер зле явно орязват още
 
От: Facebook - промени и новости

Пичове ще ви кажа нещо, което при мен работи, направете страницата си unpublished за 1 седмица и когато се нулират броячите ви я публикувата на ново и страницата ви е като нова с висок рийч ;)
Ако и при вас работи очаквам да черпите :D
 
От: Facebook - промени и новости

За да запазите високия рийч на страницата си, моят съвет е да не я спамите, защото алгоритъма ще ви хване и резне и после ще иска пак $.
От 3 до 5 поста за 24 ч. време може да се постигне същият ефект отколкото да се спами през час или два.
 

Горе