Facebook - промени и новости

От: От: Facebook - промени и новости

В дясно на основната лента в страницата. Все още не е активно за всички страници, но скоро вероятно ще е :) Може да си настройвате наличности, доставка и други. Дали няма да ударят плесница в лицето на eBay с това нововъведение? Предстои да разберем. Прикачам няколко screenshot-а

Колега, каква е категорията на страницата, предполагам само на тези, които са в категория Shopping/Retail се появява тази опция.

Мерси предварително! :)
 
От: От: Facebook - промени и новости

Колега, каква е категорията на страницата, предполагам само на тези, които са в категория Shopping/Retail се появява тази опция.

Мерси предварително! :)

Категория на страницата е "Brands & Products: Cars"
 
От: Facebook - промени и новости

Ако имате спад в рийча и трафика, то това е защото фейсбук направи нова промяна.

8723616B.png


Преди тази публикация се виждаше от 5-6 страници(и повече), сега вече се вижда от 2 страници и се вижда бутона "See All"

При мен лично има спад, при Вас?
 
От: Facebook - промени и новости

От два дни и аз имам голям спад, но не мога да разбера от какво.
Рийча ми е рекордно голям, но посещенията са наполовина.
Отдавах го на хубавото време ...
 
От: Facebook - промени и новости

От два дни и аз имам голям спад, но не мога да разбера от какво.
Рийча ми е рекордно голям, но посещенията са наполовина.
Отдавах го на хубавото време ...

И аз имам добър рийч, но слаби посещения от 2 седмици. Нямам идея как става това...
 
От: Facebook - промени и новости

Някой да има грешка при публикуването с Hootsuite?

"Sorry, this feature isn't available right now
An error occurred while processing this request. Please try again later.
Ако смятате, че виждате това погрешка, то уведомете ни."
 
От: Facebook - промени и новости

Блокирали са ти профила във фб, от сутринта са луднали нещо, при мен всичко е блокирано - или не пуска линковете, или не ми дава да публикувам, или пък изобщо нямам достъп до акаунта...
 
От: Facebook - промени и новости

Не пуска линкове, но мога да се логвам в страниците, и мога да качвам само снимки, линкове не мога.
Мисля да изчакам малко да видя..

Явно правят акция отново :(
 
От: Facebook - промени и новости

Сигурно, принципно около 10-и ги правят тия номера. Предполагам до 2-3 дена ще се оправи или ще се гори :D
 
От: Facebook - промени и новости

Миналата година пак бяха направили тоя номер, ще се оправи след време. Ползвайте си другите профили до тогава.
 
От: Facebook - промени и новости

и при мен от днес не може да се поства и то на групи, на които вкарвам доста реклама, странна работа. Дано се оправи. Пишете им от линка за фийдбек.
 
От: Facebook - промени и новости

Групите са друга бира, ние говорим за профилите и страниците.
и при мен от днес не може да се поства и то на групи, на които вкарвам доста реклама, странна работа. Дано се оправи. Пишете им от линка за фийдбек.
 
От: Facebook - промени и новости

Хммм...и при мен същия проблем - в Хоот-а ми се зареждат линковете, но не ги публикува във фейсбук.. Пробвах директно във Фейсбук да публикувам - и там не ми дава....
 
От: Facebook - промени и новости

Фейсбук правят вероятно някакъв ъпгрейд, защото ако се опитате да поствате в личния ви профил линк също не става :)
 
От: Facebook - промени и новости

Фейсбук правят вероятно някакъв ъпгрейд, защото ако се опитате да поствате в личния ви профил линк също не става
Ахааа... тва обяснява доста неща....
 
От: Facebook - промени и новости

Пуснете си линковете през мобилното приложение. Ако не става, влезте в Google play магазина, направете му актуализация и публикувайте.
 
От: Facebook - промени и новости

Групите са друга бира, ние говорим за профилите и страниците.
Страници имах също предвид, не само групи, освен снимка линкове не стават - нито ръчно, нито автоматизирано през тул.
 
От: Facebook - промени и новости

Ръчно азвтомат на вървят само снимки и текст. Само профил който не е спамил много може да поства в момента. А тези които са ни засегнати предполагам скоро ще се оправят.
Страници имах също предвид, не само групи, освен снимка линкове не стават - нито ръчно, нито автоматизирано през тул.
 
От: Facebook - промени и новости

Странна работа..Аз мисля, че това е някакво наказание за страниците..Да се надяваме, че е временно. Не съм пробвал още с друг профил, но, ако не се оправи до утре, ще го пробвам този вариант, но забелязах, че в хота ми публикува линкове към фейсбук групи в оспамените страници, но тези на сайта, за който спамя по принцип не. Също така през него си зареждам по 3-4 публикации на ден за тематични сайтове в страници и групи, които не се използват за спам и там няма проблем. Всичко си излиза по график. Профилът не е блокиран, сайта не е блокиран, в хота също.... Като цъкна обаче на "Изпрати сега" и ми изписва съобщение като на moneff...явно има "акция" срещу страниците....
 

Горе