Facebook - промени и новости

От: Facebook - промени и новости

Странна работа..Аз мисля, че това е някакво наказание за страниците..Да се надяваме, че е временно. Не съм пробвал още с друг профил, но, ако не се оправи до утре, ще го пробвам този вариант, но забелязах, че в хота ми публикува линкове към фейсбук групи в оспамените страници, но тези на сайта, за който спамя по принцип не. Също така през него си зареждам по 3-4 публикации на ден за тематични сайтове в страници и групи, които не се използват за спам и там няма проблем. Всичко си излиза по график. Профилът не е блокиран, сайта не е блокиран, в хота също.... Като цъкна обаче на "Изпрати сега" и ми изписва съобщение като на moneff...явно има "акция" срещу страниците....

При мен се беше случило същото преди 2 месеца - наказание е за 3 дни. Ползвах други профили,но и тях блокват след 1-я пост. И сега е същото - в момента в който се постне от друг профил и веднага се блоква :(
 
От: Facebook - промени и новости

Аз публикувам без проблем, явно само тия които яко са спамили ги е ударило.
 
От: Facebook - промени и новости

Случайно на някой да са му махнали забраната за публикуване на линкове?
 
От: Facebook - промени и новости

При мен не само снимки става линковете все още не може да се пускат
МИ то проблема е за линковете....
 
От: Facebook - промени и новости

Аз направих нов профил и за сега ги пуска линковете...Ще видим..дано забраната е за 3 дни, както казва rossipel
 
От: Facebook - промени и новости

И при мен на главния не е, карам с друг. Преди малко пробвах.
 
От: Facebook - промени и новости

Според мен това трябва да се оправи, аз също съм пострадал и не мисля, че ще се задържи дълго (или поне така се надявам).
 
От: Facebook - промени и новости

На мен лично продължава да ми дава:

Sorry, this feature isn't available right now

An error occurred while processing this request. Please try again later.
Ако смятате, че виждате това погрешка, то уведомете ни.

Може би утре ще се оправят?
 
От: Facebook - промени и новости

Именно... никъде не пише, че профилът е блокиран. Смятам, че тези дни ще го оправят :)
 
От: Facebook - промени и новости

Днес забелязах, че някои линкове излизат през hootsuite, но ако пробвам ръчно ми дава същата грешка или изобщо го няма полето публикувай. Много странна работа
 
От: Facebook - промени и новости

Вчера ми се е пуснал 1 линк в 1 страница.. в други страници не..

Нищо не разбирам.. ще видим след 3тия ден
 
От: Facebook - промени и новости

По принцип всички който имате проблем сте публикували автоматично линкове?
 
От: Facebook - промени и новости

По принцип всички който имате проблем сте публикували автоматично линкове?
Автоматично е силно казано, но всички сме ползвали Hootsuite
 
От: Facebook - промени и новости

Всички сме спамаджии, ама играем по "правилата" - Hootsuite..нали затова е създаден...Иначе в момента мисля, че Фейсбук просто отбиват номера и искат да ни покажат кой е шефа...Те, ако реално искаха да ни заличат, могат много лесно да го направят, но честно казано сме си взаимно нужни до някаква степен...
 
От: Facebook - промени и новости

Всички сме спам.аджии, ама играем по "правилата" - Hootsuite..нали затова е създаден...Иначе в момента мисля, че Фейсбук просто отбиват номера и искат да ни покажат кой е шефа...Те, ако реално искаха да ни заличат, могат много лесно да го направят, но честно казано сме си взаимно нужни до някаква степен..
Напълно подкрепям твоето мнение.
 
От: Facebook - промени и новости

Не попитах за да установим закономерност затова дали се е случило и при хора хора който само ръчно постват.
 
От: Facebook - промени и новости

Ръчно няма как да се поства при положение, че трябва да публикуваш в стотици дори хиляди страници. Аз лично използвам приложение.
 

Горе