Facebook - промени и новости

От: Facebook - промени и новости

Пипат още нещо за това са и проблемите с трафика и рийча според мен.
Пуснаха ги отново :lol:
 
От: Facebook - промени и новости

Пипат още нещо за това са и проблемите с трафика и рийча според мен.

Със сигурност пипат нещо! Дано не е само нещо лошо. Че таман се бяха нормализирали нещата.
 
От: Facebook - промени и новости

Дано, поне пак е при всички де.
Със сигурност пипат нещо! Дано не е само нещо лошо. Че таман се бяха нормализирали нещата.
 
От: Facebook - промени и новости

Около 10-и винаги е така. Очаква се тия дни да горят профили :D

Защо пък около 10 да горят профили? Да не си правил статистика, че на всеки 10 банват.
 
От: Facebook - промени и новости

Колеги има те ли проблеми с линковете смисъл по малко посещения към сайтове, при мен го забелязах днес преди 2-3 дни с 10 линка правех добри посещения, а сега едва мърдат посещенията към сайта
 
От: Facebook - промени и новости

Най-доброто решение е да инвестирате в повече страници не в 1-2 :)
И докато го споменавам да отбележа, че обнових продажбата на страници, ако някой иска да разширява СПАМА да драска лично съобщение имам страници от 1к до над 100к + :)
 
От: Facebook - промени и новости

При мен са зле от както направиха това с профилите. Предполагам, че са резнали рийча още..
 
От: Facebook - промени и новости

При мен са зле от както направиха това с профилите. Предполагам, че са резнали рийча още..

И при мен е зле.... пуска по малко сутрин и после мега зле
 
От: Facebook - промени и новости

Днеска ми бяха заключили 1 профил, ама си го отключих.. странно.. накараха ме после да си сменя паролата?
 
От: Facebook - промени и новости

Днеска ми бяха заключили 1 профил, ама си го отключих.. странно.. накараха ме после да си сменя паролата?

Да не да си влизал от различни ИП-та и затова да са те накарали да смениш пасс
 

Горе