Facebook - промени и новости

От: Facebook - промени и новости

Може ама с нов профил. :)
Дано но щом може на ръчно пак е добре.
 
От: Facebook - промени и новости

колеги при мен вече работи от 10 мин пускам с профила който тези дни не можеше даже сега пробвах hootsuite и от там пускам без проблеми
 
От: Facebook - промени и новости

Сега си разгледах страниците и ми направи впечатление, че някои линкове се бъгват. Например гледам на една публикация от преди известно време сега снимките са коренно различни..вади ги като на "онлайн магаизн". Поради това мисля, че по-скоро ФБ правят някакви промени и са ни ограничили временно тези, които спамим (изпращаме повече заявки) много, за да не натоварваме системата, докато работят...
 
От: Facebook - промени и новости

При мен пък новия профил изяде дървото...задържа 24 часа...
Почти съм 99% сигурен, че новите профили, ще ги блокват като почнат да постват в тези страници..

Според мен трябва да се изчака и това е.. :(
 
От: Facebook - промени и новости

На мен са ми пуснали 2 от профилите, при вас как е?
 
От: Facebook - промени и новости

Почти съм 99% сигурен, че новите профили, ще ги блокват като почнат да постват в тези страници..

Според мен трябва да се изчака и това е.. :(

Ами да най-добре да се изчака 1 седмица то ще си покаже.
 
От: Facebook - промени и новости

На мен са ми пуснали 2 от профилите, при вас как е?

И при мен работи вече..Пробвах ръчно - пусна се линка, сега ще видя hootsuite
 
От: Facebook - промени и новости

Аз тествах с хуута и е ок, няма нов блок засега след това..... Дано това е било....
 
От: Facebook - промени и новости

...супер . Дано не е пак някоя нова супер ФБ идея..
 
От: Facebook - промени и новости

И нека еврото да полети сега. Честито на всички, само дето ни испутиха тука няколко дена. :D
 
От: Facebook - промени и новости

Пичове, липсва ми Вход бутона на всички страници от около месец. Някой знае ли, за какво иде реч?
Мога да си публикувам от името на страниците, Administrator съм, но не мога да влезна като тях във Фейсбук?
Нямам някакви наказания и т.н. Нещо се е бъгнало, променили са нещо, или?
 
От: Facebook - промени и новости

Да, разбрах вече, че нещата се оправят - фийда ми отново е залят със спам простотии.

На мен това ми е интересно и винаги ми е било интересно - знаете, че като спамите така, ще има последствия и според мен трябва да диференцирате доходите, че въобще да не ви се отрази спирането на фейса... и пак не го правите.
 
От: Facebook - промени и новости

Ей тая злоба ще си я носиш до гроба. Затова няма да имаш приятели и за това ще си останеш сам.
Да, разбрах вече, че нещата се оправят - фийда ми отново е залят със спам простотии.

На мен това ми е интересно и винаги ми е било интересно - знаете, че като спамите така, ще има последствия и според мен трябва да диференцирате доходите, че въобще да не ви се отрази спирането на фейса... и пак не го правите.
 
От: Facebook - промени и новости

По принцип е добре да има алтернатива. Но идеята е, че самите хора обичат спама и той винаги ще пробива ако не е в фейсбука в друга платформа.
 
От: Facebook - промени и новости

uni-web, не се грижи за мен и моите приятели, а пък и никого не обиждам, а още повече не съм имал теб предвид и въобще нямам никого конкретно предвид, че да се разпознавате, де видя злоба? Зададох обикновен въпрос? ;)

По принцип е добре да има алтернатива. Но идеята е, че самите хора обичат спама и той винаги ще пробива ако не е в фейсбука в друга платформа.

И аз смятам, че е добре да има алтернатива, но сам виждаш като ги попитам това и как скачат като ужилени.
 
Последно редактирано:
От: От: Facebook - промени и новости

Тъй ли ти намисли ли за сметките как е хавата??? Или да почна да говоря и от името на други хора, че много обичам тарикатите като тебе и като оня ъпхеро!!!

Къв ти е проблема е руска ****?
 

Горе