Facebook - промени и новости

Не беше проблема с рийча. Друго пипаха. Няколко часа в профилите нямаше новини, пренасочваше към "добави приятели". Просто хората не са имали възможност да видят публикациите ви. Интересното е, че не при всички профили се получаваше така. Сега се оправиха.
 
През един ден получавам, че профила ми изпраща спам...а от няколко дена намалих драстично линкове и снимки и т.н ( питах и други колеги, с 8 поста на ден отново получават и те това съобщение, аз ползвам "hootsuite"...но не вярвам да е от него. Някъде има ли информация, да се прочете от какво е проблема?
 
При мен напоследък пиксела не ми отчита правилно конверсиите - като цел съм поставил Purchase, а на последната поръчка ми начисли 5 конверсий вместо 1. Също, отчета на линк кликовете не е правилен - например, пише че имам 220 линк клика за вчера, а всъщност са 170.
Срещате ли подобен проблем?
 
От 2-3 дни риича е намален много едвам се събират 200лайка на снимка а средно харесванията са 500 на снимка.Често наблюдавам такива спадове...
 
Днес отново пипат нещо и липсва достигането на публикациите. Отделно не пускаше насрочни постове.
 
Не, че ви плаша, ама според мен се задава голямата тесла. Блокираха ми домейна, преди тва няколко акаунта...ОТделно Гугъл се бъзика с рпм-а на сайтовете с фб трафик....Нещата не отиват на добре..
 
Ето го моето мнение за това как да правим трафик от фб без да имаме проблеми.

Според мен следейки големите страници който от години спамят и нямат проблеми, трябва да създаваме стойносттно качествено съдържание, което ако ще има репорти те да са под 1% . Аз също преди имах доста страници и спамех, но след промените спрях. Сега отново имам фб страници, но гледам да са качествени, да решават даден проблем или да носят удоволствие - да са полезни. 100% натурално изградени.
 
Последно редактирано:
Днес пак много зле, все едно ги няма хората. При това в няколко страници е така, не само мои...
 
Чистата работа е следната, но е трудно изпълнима. Да имаш примерно 20-тина страици, големи и активни. И освен линкове да пускаш публикации - снимки, видеа, статуси. Но изисква повече време и усилия, а трафика в повечето случаи е дори по-малък и честно казано не си заслужава.
 
Има ли скрипт като цъкнеш на харесванията на даден пост да клика всички "Invite" бутони, вместо да се цъкат ръчно един по един?
 
Има ли скрипт като цъкнеш на харесванията на даден пост да клика всички "Invite" бутони, вместо да се цъкат ръчно един по един?
Има, даже клипчета има. В една от конзолите на браузъра се добавя скрипт.
Ама от фейсбук постоянно променят по нещо и е почти невъзможно да се намери нещо работещо.
 
С тези ъпдейти постоянно смачкват трафика, то е през ден вече това. Непрекъснато е нагоре-надолу, но днес е брутално надолу вече...
 
Нали знаете, че рийча на поста зависи от самия пост, даже по-точно от коментари, лайкове, шеърове и кликове (тотал)? Може да имате два еднакви поста единия с 10к рийч, другия с 1к. Всичко зависи от engagement-a и скрития ранг на поста.
 
Момчета какво става това някаква новост ли е или бъгове, на 2 страници не дава да се клика на линкове поставени в тях, на другите страници си е ок на тези двете не ако цъкна десен бутон и отвори в нов прозорец го отваря, имам и 4-5 коментара на хора, че също не могат да отворят линка на новината. Случвало ли ви се е на вас това ???
 
Сега видях, че се е оправило явно някакъв бъг, гледам и на единия профил на мобилната версия на фейса линковете излизат цветни там къде е текста и заглавието.
 

Горе