Facebook - промени и новости

Имам една англоезична страница на Health & Weight Loss тематика. Имаше 20-25 лайка и два поста и не я бях пипал от 2 години. Изведнъж от 1-2 седмици почнаха всеки ден да я лайкват десетки индийци, бангладешци и пакистанци. Ей така от нищото се изсипват хиндустанските орди и лайкват. Някой има ли идея какво се случва? Много съмнително ми се вижда това :D
 
Индийците пак пипат по фейса. Не пуска част от насрочените публикации, при вас как е?
 
Индийците пак пипат по фейса. Не пуска част от насрочените публикации, при вас как е?

Аз не използвам насрочването, но от приятел разбрах, че има такъв проблем - масово е ( не се претеснявай )
 
То не е до притеснението, а просто трябва да вися пред компа денонощно...
 
И аз преди малко нагласих една публикация - трябваше да я пускам ръчно, а след това пък се появи още веднъж.
 
Здравейте,

Искам да попитам, къде се намира функцията, когато добавиш видео клип "Бутон за действие Гледайте още " и линк към даден сайт?
 
Колеги, имам един въпрос. Имам фейсбук профил с името на фирмата ни, който е с 1600 приятели и е правен преди 5-6 години. Замислям се дали да преименувам профила с името на основен продукт от портфолиото ни. Цел- фокусиране на вниманието към продукта, а също така насочване на търсачките (поне така си мисля) към профила, при търсене на фразата.
Дали би имало положителен ефект или - напротив? Благодаря предварително за коментарите ви! :)
 
Остави името на фирмата. По-добре го направи така "Име на фирма" - продажба на "името на продукта" или изброяваш основните ти продукти. Така хем ще си градиш бранда, хем ще насочваш потребителя. А за търсачките забрави. СЕО-то поне според мен тотално не играе почти никаква роля. Може би само за по-специфични пазари.
 
Имам фейсбук профил с името на фирмата ни, който е с 1600 приятели...

Ако те надушат от Фейсбук или някой "доброжелател" те докладва, че фирмен профил е като приятел... и ще стане малко зле ... .
 
Колеги, имам един въпрос. Имам фейсбук профил с името на фирмата ни, който е с 1600 приятели и е правен преди 5-6 години. Замислям се дали да преименувам профила с името на основен продукт от портфолиото ни. Цел- фокусиране на вниманието към продукта, а също така насочване на търсачките (поне така си мисля) към профила, при търсене на фразата.
Дали би имало положителен ефект или - напротив? Благодаря предварително за коментарите

По-добре ползвай ФБ страница с името на фирмата, а профила като админ.

https://www.facebook.com/pages/create/migrate
 
Колеги, имам един въпрос. Имам фейсбук профил с името на фирмата ни, който е с 1600 приятели и е правен преди 5-6 години. Замислям се дали да преименувам профила с името на основен продукт от портфолиото ни. Цел- фокусиране на вниманието към продукта, а също така насочване на търсачките (поне така си мисля) към профила, при търсене на фразата.
Дали би имало положителен ефект или - напротив? Благодаря предварително за коментарите ви! :)

Съвет, направи си страница със същото име на профила, ползвай си профила както си преценил, а страницата развивай, ако се случи нещо с профила през това време си развил страницата, а ако няма проблеми ще ползваш и двете от рекламна аудитория глава не боли все файда е. :)
 
Някой да има проблем със зареждането на фб страница? Една от страниците ми от час и нещо не се зарежда. Изписва: "Понастоящем www.facebook.com не може да обработи тази заявка". Преди малко уж всичко се оправи и сега пак не зарежда...
 
Да попитам някой знае ли защо ми показва това когато искам на насроча някоя публикация ? Какъв е проблема, ако знае някои моля да ми каже.

Това ми пише: Ако искате да споделите нещо сега, използвайте бутона за публикуване. Насрочените публикация трябва да се споделят между 10 минути и 6 месеца от момента на създаването им.
 

Горе