Facebook - промени и новости

Да попитам някой знае ли защо ми показва това когато искам на насроча някоя публикация ? Какъв е проблема, ако знае някои моля да ми каже.

Това ми пише: Ако искате да споделите нещо сега, използвайте бутона за публикуване. Насрочените публикация трябва да се споделят между 10 минути и 6 месеца от момента на създаването им.

Това и на мен ми го даде онзи ден, но се оказа временен бъг. Временен бъг се оказа и незареждането на една от страниците ми. Всичко е ок вече.
 
Това и на мен ми го даде онзи ден, но се оказва временен бъг. Временен бъг се оказа и незареждането на една от страниците ми. Всичко е ок вече.
На мен 2 дни е така и не се оправя..
 
Как е рийча при Вас напоследък? Последните 1-2 седмици много рязко спадна при мен, на активна страница с 25 000 човека, някои публикации и до 1000 рийч не стигат, а съдържанието е същото като и преди това, когато 2-3 000 си стигаха без проблем.
 
Какво става с фейса давами грешна парола на всеки аккаун а паролата е точна иматели такъв проблем?
 
И при мен е така...два акаунта един личен и един на фирмата и двата с грешна парола. Личният акаунт е на 4 години а фирменият на една година.
 
15 минути си играх да си сменям паролата, защото ми я даваше грешна. Пращаха ми код, след което се стигаше до неактивен линк...
 
Отскоро почнах да предлагам услугата за лайв предаване и избор от картинки, та сега се замислих върху нещо, което видях тия дни - стриймване на боксовите мачове - вчера и онзи ден. Фейсбук не блокира ли съдържанието за авторски права и какви могат да бъдат последиците от такава практика?

Намерих това само.
 
При всички е така....
 

Горе