Facebook - промени и новости

От: Facebook - промени и новости

При мен снимките правят 20-25% рийч, а като постна линк - 1-2%......
 
От: Facebook - промени и новости

При мен положението е различно при различните страници ... но страница от 210к трудно стига 25-30к на линк - ужас! Иначе снимките са без промяна!
 
От: Facebook - промени и новости

Снимките с линкове обаче са орязани около 5-6 пъти...Тук е ясно и точно обяснено как ще се процедира от сега нататък https://www.facebook.com/business/news/What-Increased-Content-Sharing-Means-for-Businesses с две думи - плащайте си,за да получите лайкове,след което си платите за тези лайкове,платете си и да можете да показвате кънтент пред тях :)
 
От: Facebook - промени и новости

Колко е нормалния reach на линк при 150 000 like. Аз имам твърде малко, само около 50. Имате ли представа каква е причината? :)
 
От: Facebook - промени и новости

IrDon нов потребител съм и немога да отговарям на лични съобщения. Пиши ми скайпа си ако искаш?
 
От: Facebook - промени и новости

Колеги,някой нещо да сподели?Забелязвам вече,че въведоха Multiple upload на снимки по страниците,Developers е с нов интерфейс също...Странно е,че никой не е писал,а като че ли нищо не се е променило.
 
От: Facebook - промени и новости

Никакви.. Все на по-зле отиват нещата...
Даааа, трагични са даже нещата с рийча и наистина с всеки изминал ден стават още по-зле! И преди начесто режеха от фб, но беше някак поносимо и свиквахме и се нагласяхме и колкото и да режеха, пак можеше да се изкарват добри пари от новинарски сайтове поне, а сега и рийча на линковете е орязан в пъти! Факт е , че в едни и същи страници новини, които преди бяха страшно интересни и кликани от феновете и правеха добър рийч и посещения, сега вече същите новини, в същите страници, пред същите фенове, не могат да докарат и половината от предишните нива! Разни функционери от фб пишат относно промяната, че видите ли, били направили така, че вече линковете да се виждат мноого повече и най-отгоре в нюзфийда спрямо мемета и подобни! Айде бе!?Лъжат повече и от бг политиците! Колеги, не се самозалъгвайте, че линковете са по-добре или поне добре класирани! Нека колеги от форума, дето преди са правели по 70 до 100К на ден към новинарските си сайтове, да кажат сега по колко правят и то с мъки! 20- 35 - понякога и до 50К - така ли е? Не са ли 2 пъти, че и повече по-малко сега посещенията и рийча при едни и същи новини в едни и същи страници?
Май ще има разпродажби на страници, но пък дали вече някой би платил и 1 ст./фен?... :cry:
 
От: Facebook - промени и новости

Даааа, трагични са даже нещата с рийча и наистина с всеки изминал ден стават още по-зле! И преди начесто режеха от фб, но беше някак поносимо и свиквахме и се нагласяхме и колкото и да режеха, пак можеше да се изкарват добри пари от новинарски сайтове поне, а сега и рийча на линковете е орязан в пъти! Факт е , че в едни и същи страници новини, които преди бяха страшно интересни и кликани от феновете и правеха добър рийч и посещения, сега вече същите новини, в същите страници, пред същите фенове, не могат да докарат и половината от предишните нива! Разни функционери от фб пишат относно промяната, че видите ли, били направили така, че вече линковете да се виждат мноого повече и най-отгоре в нюзфийда спрямо мемета и подобни! Айде бе!?Лъжат повече и от бг политиците! Колеги, не се самозалъгвайте, че линковете са по-добре или поне добре класирани! Нека колеги от форума, дето преди са правели по 70 до 100К на ден към новинарските си сайтове, да кажат сега по колко правят и то с мъки! 20- 35 - понякога и до 50К - така ли е? Не са ли 2 пъти, че и повече по-малко сега посещенията и рийча при едни и същи новини в едни и същи страници?
Май ще има разпродажби на страници, но пък дали вече някой би платил и 1 ст./фен?... :cry:

Аз също смятам вече да си продавам страниците, но дали наистина ще има купувачи?

Преди правехме по 100к на ден, сега около 2к :) Само един ден стигнаха 7к.
 
От: Facebook - промени и новости

Аз също смятам вече да си продавам страниците, но дали наистина ще има купувачи?

Преди правехме по 100к на ден, сега около 2к :) Само един ден стигнаха 7к.
Малиии, сериозно ли чак такава разлика?? Та това е 50 (петдесет) пъти колега! Със същите темпове ли пускате линковете?
 
От: Facebook - промени и новости

При мен няма чак такъв голям спад, но сериозно се усеща разликата. Купил съм за страницата 50к лайка. Всеки ден страницата се увеличава с 1000 фена. В началото имах 10к. фенове и имах 1500 рийч. В момента имам почти 40к фена и имам 2000 рийч. Рекламирам ефективно страницата и с ваучери, но промяна в рийча няма. Лошо!
 
От: Facebook - промени и новости

Малиии, сериозно ли чак такава разлика?? Та това е 50 (петдесет) пъти колега! Със същите темпове ли пускате линковете?

Да, пускат се с същите темпове и същите часове. Всичко си е като преди, но само трафика е по-малко в пъти, колега...
 
От: Facebook - промени и новости

Има ли някаква програмка която да ми отброява кликовете на линк във Фейсбук и да ми сортира кои са с най-много влизания?
 
От: Facebook - промени и новости

Има ли някаква програмка която да ми отброява кликовете на линк във Фейсбук и да ми сортира кои са с най-много влизания?

То в анализите пише точно колко клика има на линка?!
 
От: Facebook - промени и новости

Днес от сутринта импресиите на постовете са прецакани,имам постове с по 100 лайка и 50 импресии...Нещо пак бърникат,дай Боже да е за добро :)
 
От: Facebook - промени и новости

Спокойно и с рекламата не е никак читава работата ... и там бутат нещо :Х плащам на клик поста е видян 67 000 пъти има само 2 лике ... а друг път за 10 000 получавам минимум 15 .... а да не говоря, че даже и коментари няма ... (рекламата е News feed тип ...)
 
От: Facebook - промени и новости

Днес от сутринта импресиите на постовете са прецакани,имам постове с по 100 лайка и 50 импресии...Нещо пак бърникат,дай Боже да е за добро :)


Аз имам 40 споделяния, 60 лайка и само 45 клика на една публикация по статистики? Интересно :D
 

Горе