Facebook - промени и новости

От: Facebook - промени и новости

Може ли някой да ми обясни как да си сложа към страницата онзи app , който дава на феновете възможност да дават оценки (звездички) на страницата?

Преди известно време го бях сложила в страницата ми и работеше няколко месеца, след това сам изчезна ???
Сега виждам, че има доста страници, които отново са си сложили Review , но аз не го откривам ?

Аз пък не си спомням да съм го слагала и го имам и не знам как да го махна.Едната ми страница е с обявен адрес и се появи,другата е без обявено място и го няма...
 
От: Facebook - промени и новости

Вече не може да се сменя тъмба на линк.
Лошо много лошо,някакви идеи ?
лошо.PNG
 
От: От: Facebook - промени и новости

Аз пък не си спомням да съм го слагала и го имам и не знам как да го махна.Едната ми страница е с обявен адрес и се появи,другата е без обявено място и го няма...

Четох преди няколко дена, че ако се въведе физически адрес, макар и непълен (пример : София 1000) би трябвало автоматично да ти излезе Review.
Проблема е, че в настройките на моята страница няма поле за въвеждане на адрес.... Категорията в която съм я сложила е Brands&Products ...
 
От: Facebook - промени и новости

И при мен същия проблем от преди 30 минути
С тези нови промени днес, като почна да слагам линкове за през деня и след някой друг сложен линк, почва да ми иска captcha на всеки един......

Не можах да разбера за какъв тъмб, за какъв линк говорите?
 
От: Facebook - промени и новости

С тези нови промени днес, като почна да слагам линкове за през деня и след някой друг сложен линк, почва да ми иска captcha на всеки един......

Не можах да разбера за какъв тъмб, за какъв линк говорите?

Тъмб му се вика на картинката, която излиза като preview.
 
От: Facebook - промени и новости

Вече не може да се сменя тъмба на линк.
Лошо много лошо,някакви идеи ?
Виж файлът 9724
Ровичкат нещо. До ден два няма да е така със сигурносст.
 
От: Facebook - промени и новости

Здравейте, нов съм като потребител във форума но го следя от година сигурно, но на темата имам една страница с над 10к харесвания до преди 10 дена линк от сайт се показваше на средно 500-2500 човека след като цъкнах на бутона за минаване към новия вариант на страниците тотално се срина и сега показванията са около 30-100 като говорят за това падна на 200 а беше 1000. Някакви предположения това нормално ли е имам постове с по 200 показвания и 40 лайка (само линкове от сайт са постовете няма картинки) пробвах с boost на пост минималния :) но да видя ще имали някакво раздвижване имаше сякаш на следващия ден станаха по 150-200 показванията на 3 ден пак 100
Някой решил ли е тоя проблем де да знам ако изръся 50-100лв за boostove после ще се оправили пак а е като преди или имали някакво решение на този етап - разчитам само на този трафик за сайта си и до ся бях доволен но сега не се живее принудих се да спамя като абуриген по групи за да си докарвам 50-60% от стария трафик
 
От: Facebook - промени и новости

Едва ли ще се оправи след бууст.
Аз чат пат бууствам , обаче ефекта си е само докато изтече рекламата и после пак пада рийча.
Аз лично няма да им пълня гушите повече.
 
От: Facebook - промени и новости

Мен най-много ме дразни, че малките ми страници правят доста по-голяма гледаемост на публикациите от тези с няколко пъти повече фенове..
 
От: Facebook - промени и новости

Аз пък днес видях в една страница с над 40К фена, чиито публикации имаха между 500/1200 лайка и споделяния... Самите публикации не бяха нещо кой знае какво.
Доста ме озадачи...
 
От: Facebook - промени и новости

Аз пък днес видях в една страница с над 40К фена, чиито публикации имаха между 500/1200 лайка и споделяния... Самите публикации не бяха нещо кой знае какво.
Доста ме озадачи...
Това, че ти не се интересуваш от това, не означава, че няма хора, които им харесва това ... Ако страницата се е увеличава равномерно и най-вече натурално, то хората в нея са заинтересувани от съдържание и ако администратора качва все неща от темата, нормално да има висок % ангажираност, а точно това следи фб - % кликаемост в/у публикациите, не зависимо от това дали е снимка, състояние или линк !!!
 
От: Facebook - промени и новости

Страничката беше от типа "За забавление" . Снимките бяха от тези, дето масово се разпространяват - колаж с някакви лафове отгоре.
Колкото и натурално да е правена, рийча е толкова намален при всички, че просто се учудих от броя на споделяния и лайкове.
То и аз 'натурално' съм си харесала разни страници, ама почти нищо не ми се показва от тях ...
 
От: Facebook - промени и новости

Това, че ти не се интересуваш от това, не означава, че няма хора, които им харесва това ... Ако страницата се е увеличава равномерно и най-вече натурално, то хората в нея са заинтересувани от съдържание и ако администратора качва все неща от темата, нормално да има висок % ангажираност, а точно това следи фб - % кликаемост в/у публикациите, не зависимо от това дали е снимка, състояние или линк !!!
Имам страници, които от супер активни бяха забутани в трета глуха. Натурални, с разни туториали и женски глупости, само с жени американки/англичанки, които споделят и харесват много. Направо ми писна на мен, картинките преди правеха по 20 пъти повече харесвания, отколкото сега. А да, само картинки споделям, най-много с линк в описанието :)
 
От: Facebook - промени и новости

Абе все още има активни страници, но много изгоряха. Аз имам едни, които им падна активността драстично и един, който пък са много активни. Забелязвам, че колкото повече е таргетирана към определено нещо страницата, толкова по-голям engagement има.
 
От: Facebook - промени и новости

Колкото и да плачете ,че е нисък рийча той по висок няма да стане затова спрете да си трупате мнения в тази тема :beer:
 
От: Facebook - промени и новости

Колкото и да плачете ,че е нисък рийча той по висок няма да стане затова спрете да си трупате мнения в тази тема :beer:

Да спрем да използваме форума като цяло, а? Фейсбук си е се така, гугъл и той. Парите си вървят, а ние седим и си пишем тука..
 
От: Facebook - промени и новости

Никой не знае какво ще стане то там е проблема. Ако се знаеше със сигурност какво става във Фейсбук Ок но уви... Само се гадае. Аз имам едно друго питане понеже заради слабия период почнах да плащам за показвания и днес пуснах един за 5$ но обърках и го пуснах да се показва на хората в страницата и техни приятели а исках да е таргитирано на град и успях да го спра на 0.3 цента и пуснах нова както си трябва. Но ми стана любопитно можели по тая схема да плащам по 1-2$ и да си ги спирам и пускам на друг пост и така да речем на 10 поста по 2$ защото иначе няма такава опция при мен почва от 5$? И ако някой е намерил начин за безплатно увеличаване на показванията да пише!

Аз четох днеска за някаква схема при която постваш линка после го харесваш караш още 3-4 приятеля или и твой си 3-4 харесваш и коментираш за да приеме алгоритама че е интересна и да я показва повече - пробвах я има някакъв ефект но е много работа и играчка а се показват при мен да речем двойно ако беше 100 става 200 (при страница ударена с брадвата)
 

Горе