Facebook - промени и новости

От: Facebook - промени и новости

Някой да има правени приложения от преди време и сега не ги ползва? Ще ги купя? :)
Че ако не знаете, от 1-ви май в новите фб приложения, има ужасни промени!
Колега, а ще разкежеш ли какви точно са тези проблеми, в кои раздели на приложенията, в какво всъщност се изразяват промените и какви проблеми произлилат от тях? Вяфях, че няколко човека търсят профили с приложения от преди края на април, но никой не споделя защо :) Някакво ноу-хау ли е, та никой не казва?...
 
От: От: Facebook - промени и новости

От пътите в които ми се е налагало винаги е имало проблем с M-tel(идват след няколко дни), но след това въвеждам Вивакомски номер и там веднаг го пращат.

Забавянето може да бъде от "route"-a които използват.. Както може и самия оператор да ги бави.. За това най-добре да изпозлвате ВИВАКОМ.. Най-много проблеми има с МТЕЛ, не само от фейсбук, а и от уебмъни и други сайтове/системи които изполват такъв тип услуги.. Давам пример - ЕКОНТ, клиентите които са на мтел, почти не си полуават СМС-ите за пратките, а всички останали ги получават.
 
От: От: Facebook - промени и новости

Забавянето може да бъде от "route"-a които използват.. Както може и самия оператор да ги бави.. За това най-добре да изпозлвате ВИВАКОМ.. Най-много проблеми има с МТЕЛ, не само от фейсбук, а и от уебмъни и други сайтове/системи които изполват такъв тип услуги.. Давам пример - ЕКОНТ, клиентите които са на мтел, почти не си полуават СМС-ите за пратките, а всички останали ги получават.

Аз пък съм клиент на М-ТЕЛ от като са в България и единствения проблем които имам е с тези смс-си от фейсбук.
 
От: Facebook - промени и новости

От днеска една от страниците ми е с новия дизайн. Моля се на всички богове да се върне рийча от преди 2 месеца. През последните 2 дена страницата е 10к имаше по 70-80 покозвония линка който преди 2 месеца щеше да прави поне 1к. Ако някои има преминал от по рано към новия вариант да споделя впечатления!
 
От: Facebook - промени и новости

С 'новият' вариант съм доста отдавна, рийча е все по-зле ...

От днеска една от страниците ми е с новия дизайн. Моля се на всички богове да се върне рийча от преди 2 месеца. През последните 2 дена страницата е 10к имаше по 70-80 покозвония линка който преди 2 месеца щеше да прави поне 1к. Ако някои има преминал от по рано към новия вариант да споделя впечатления!
 
От: Facebook - промени и новости

Имате ли проблем с постването в фейсбук?
 
От: Facebook - промени и новости

при мен има проблем изписва ми

For security reasons, your account has limited access to the site for a few days. If you have any questions, please contact our Help Center.

Ако си мислите, че виждате това погрешка, моля уведомете ни.
 
От: Facebook - промени и новости

Всички които са поствали с приложения получават това съобщение. Пробвайте от акаунтите да пишете лично съобщение на някой, ще ви даде същото съобщение.
 
От: Facebook - промени и новости

Аз пък нямам проблем .. поствам си през Hootsuite на акаунта нищо ми няма и при това поствам в над 10 страници
 
От: Facebook - промени и новости

Как мога да преодолея каптчата? Незнайно защо след публикуването на 6 линка от напълно нов сайт, попаднах под някаква "защита", спам протекция или нз как да го наречеа..
 
От: Facebook - промени и новости

на мен ми е блокнат и личния акаунт, през който НЕ САМ ПУСНАЛ ЕДИН ЛИНК!!!!!!!!!!!!!
 
От: Facebook - промени и новости

Аз нямам проблеми, в три страници съм поствала днес, както и в един акаунт и всичко е ОК (засега).
Но постовете са добавяни ръчно.
 
От: Facebook - промени и новости

Да не е бъг тогава и да ъпдейтват нещо?
 
От: Facebook - промени и новости

Четох, че доста хора са със заминали страници масово в България.. особенно, тези, които са правили масово страници през Вирал сайтове..
направо са им паткали цели акаунти и то със стотици страници...

Кофти работа :(
 
От: Facebook - промени и новости

Как мога да преодолея каптчата? Незнайно защо след публикуването на 6 линка от напълно нов сайт, попаднах под някаква "защита", спам протекция или нз как да го наречеа..

Това си е нормално , май си от скоро в този бизнес ;)
 
От: Facebook - промени и новости

Освен hootsuite.com, някой знае ли друго приложение за анонсиране във фейсбук?
 
От: Facebook - промени и новости

не е проблема през какво постваме, по скоро проблема е, че много едни и същи неща се постват
 

Горе