Facebook - промени и новости

От: Facebook - промени и новости

Четох, че доста хора са със заминали страници масово в България.. особенно, тези, които са правили масово страници през Вирал сайтове..
направо са им паткали цели акаунти и то със стотици страници...

Кофти работа :(

Хм, виждам хора с такива страници, които продължават да си ги имат... значи не е при всички.
 
От: Facebook - промени и новости

Четох, че доста хора са със заминали страници масово в България.. особенно, тези, които са правили масово страници през Вирал сайтове..
направо са им паткали цели акаунти и то със стотици страници...

Кофти работа :(

Къде го четеш това?
 
От: Facebook - промени и новости

Това си е нормално , май си от скоро в този бизнес ;)

ДА, така е, но за втори път ми се случва..Предполагам, че след известно време ще престане да ми иска captcha код...не, че отнема много време, ама е досадно всеки път..
 
От: Facebook - промени и новости

В съобщението така пише, ама колко няколко дни.....не казват. А и за първи път не изписаха причината.
 
От: Facebook - промени и новости

Тоя ФБ съвсем се оплел..... планираните анонси са тотално объркани - някои излизат, други не. Тези, които излизат си избират произволно час....въобще тотално объркване........
 
От: Facebook - промени и новости

дано няколко дни са :) 3-5 ми не 365+ :D че положението е трагично, интересното е че не блокват само заради постване, но и за други неща
 
От: Facebook - промени и новости

дано няколко дни са :) 3-5 ми не 365+ :D че положението е трагично, интересното е че не блокват само заради постване, но и за други неща

Всичко е ограничено....съобщения, анонсиране, достъп до админ панела...
 
От: Facebook - промени и новости

Но може да качваш снимки :), също да маркираш дали ще ходиш на събитие. А аз имах предвид, че те блокират и заради други неща различни от спам
 
От: Facebook - промени и новости

Но може да качваш снимки :), също да маркираш дали ще ходиш на събитие. А аз имах предвид, че те блокират и заради други неща различни от спам

Какво например? То от това съобщение, което се показва не става ясно защо са лимитирали профилите. Можем само да гадаем....
 
От: Facebook - промени и новости

Има хора които са лимитирани, но нямат нищо общо с нас. Ясно е сега ние с какво се занимаваме във фейса, но "обкиновените хора", които не се занимават и не са и чували за сайтове, страници, спам, също са блокирани. Което ме навежда на мисълтта, че проблема е тотален и е във фейса.
 
От: Facebook - промени и новости

Фейсбук стана пълна пародия, дано излезне някоя нова алтернатива и им пожелавам сами да се затрият като сайт с тези нови промени и рязане на профили страници и reach
 
От: Facebook - промени и новости

Забелязвам че винаги края на месеца ФБ почва да прави глупусти и да се бъгясва :)
 

Горе