Facebook - промени и новости

От: Facebook - промени и новости

Вече 1 година правят промени по любимата ни социална мрежа. Как мислите вие... от тук нататък вечно ще правят промени или още 1-2 год. и после ще има почивка :lol:
 
От: Facebook - промени и новости

Почивка няма да има, а промени - винаги. Ще ни карат да си плащаме колкото се може повече :)
 
От: Facebook - промени и новости

От свинска п**** косъм мъкнал ли си, не давам ни на тях ни на гошко. :lol:
Почивка няма да има, а промени - винаги. Ще ни карат да си плащаме колкото се може повече :)
 
От: Facebook - промени и новости

Основни промени бяха направени в отдела за реклама... от няколко дни в адс мениджара след създаване на реклама имаш възможност да я редактираш, както и ново визуализация уж трябва да е по-удобна ама да видим....

А новите промени съответно дойдоха с поскъпване на рекламата с между 1-3 стотинки още нагоре ...
 
От: Facebook - промени и новости

Нали добавиха някаква нова функция - "Покани хората, които са харесали даден пост да харесат страницата" ако не са го направили вече.... Питам, защото в момента имам една много силно развиваща се страница, на която рийча за 3-4 дена публикациите достигнаха до 1 милион души! И искам да се възползвам от това и да увелича харесванията на страницата .. :D
 
От: Facebook - промени и новости

Баси рийча имаш, направо трябва да черпиш на събиране на форума :D
Нали добавиха някаква нова функция - "Покани хората, които са харесали даден пост да харесат страницата" ако не са го направили вече.... Питам, защото в момента имам една много силно развиваща се страница, на която рийча за 3-4 дена публикациите достигнаха до 1 милион души! И искам да се възползвам от това и да увелича харесванията на страницата .. :D
 
От: Facebook - промени и новости

При мен само за 1 ден се пооправи рийча и после пак си се върна на старото положение :D
 
От: Facebook - промени и новости

От това, което разбрах за Фейсбук и начина му на работа до момента е, че "стандартния" рийч е около 5 до 10 процента от харесалите! Другото се определя от това, което сте публикували. Ако е достатъчно интересно за аудиторията Ви и се харесва и споделя от тях, то може да надхвърлите стократно хората, които са видяли публикацията спрямо броя на хората, които са харесали страницата ви.

Така че работещия начин е само един - стремете се да публикувате интересни и актуални неща и ще може да си докарате стабилен трафик от Фейсбук.
 
От: Facebook - промени и новости

Аз пък друго забелязах - от определени страници, материалите, които споделям в моя страница се виждат огромен брой пъти. От други страници на същата тематика, материалите правят нищожен брой виждания. Тоест, ако споделяте от чужди страници, явно броят на виждания при вас зависи и от техния алгоритъм, отделно и от това колко VIRAL е станала вече дадена публикация при тях...


От това, което разбрах за Фейсбук и начина му на работа до момента е, че "стандартния" рийч е около 5 до 10 процента от харесалите! Другото се определя от това, което сте публикували. Ако е достатъчно интересно за аудиторията Ви и се харесва и споделя от тях, то може да надхвърлите стократно хората, които са видяли публикацията спрямо броя на хората, които са харесали страницата ви.

Така че работещия начин е само един - стремете се да публикувате интересни и актуални неща и ще може да си докарате стабилен трафик от Фейсбук.
 
От: Facebook - промени и новости

Някой знае ли дали има ограничение относно броя на страници, на които един профил може да бъде админ или иначе казано дали ще имам проблем, ако имам много страници?
Благодаря!
 
От: Facebook - промени и новости

Пропуснах да попитам дали бих имал проблем, ако поствам еднакви публикации и линкове в голям брой страници?
Благодаря предварително!
 
От: Facebook - промени и новости

Пропуснах да попитам дали бих имал проблем, ако поствам еднакви публикации и линкове в голям брой страници?
Благодаря предварително!

Ако го правиш с голяма честотаа ще го приемат за спам и ще те блокират.
 
От: Facebook - промени и новости

Това е ясно, но въпросът е дали имат основание да ти блокират профила, ако имаш много страници - не виждам никъде да има такова ограничение в правилника, но все пак питам тук, ако някой има такъв опит.
Освен това, ако страниците имат повече от един админ, не вярвам да блокират всички тях - говорим за истински, стари и активни профили на реални хора.
 
От: Facebook - промени и новости

Доколкото знам, ако има повече от един админ, ако те затрият, страниците си остават на другите админи. А иначе какво значи много страници? Аз към моя личен профил имам десетина.
 
От: Facebook - промени и новости

Да ви питам точно за админите един въпрос.
Ако направя формално съдружие с някой и сме двама админи на ФБ страница, има опастност единият злонамерено да реши да ме изтрие като админ и да ми открадне страницатга? Или вече ФБ предлагат някаква защита?
 
От: Facebook - промени и новости

Да ви питам точно за админите един въпрос.
Ако направя формално съдружие с някой и сме двама админи на ФБ страница, има опастност единият злонамерено да реши да ме изтрие като админ и да ми открадне страницатга? Или вече ФБ предлагат някаква защита?

Винаги е предлагало. Правиш го content editor. Админ се дава само, когато се прехвърля страница.
 
От: Facebook - промени и новости

Доколкото знам, ако има повече от един админ, ако те затрият, страниците си остават на другите админи. А иначе какво значи много страници? Аз към моя личен профил имам десетина.

Над 100 страници.
 

Горе