Facebook - промени и новости

От: Facebook - промени и новости

И оправи ли се? Аз и да дебъгвам нищо не се порменя, има някакво ограничение и иска потвърждение, чрез разпознаване на картинки, текст или звук...
 
От: Facebook - промени и новости

Има 2 варианта - или профила е наказан или сайта. При мен така сайта ми го наказваше.. с други линкове нямах проблеми, тъй като много спамех по групите и страниците и винаги ми искаше кодове за потвърждение, а картинките излизаха след няколко рефреша...
 
От: Facebook - промени и новости

В момента като заредя линк не ми излиза нищо - нито снимка, нито заглавие. В дебъгъра също така, при някой друг има ли го този проблем.
 
От: Facebook - промени и новости

В крайна сметка ако се пусне афф линк с директна платена реклама на клик през ФБ, всички ли афилeйти са забранени и ФБ няма да одобри рекламата? Т.е. ще стани ли без редиректи и без landing page?
 
От: Facebook - промени и новости

Смях, днес не ми работят публикуваните линкове по разписание. Заредил съм десетина линка, но си стоят от часове, а часа за пускане е минал...
 
От: Facebook - промени и новости

и при мен е така...
 
От: Facebook - промени и новости

Как се гаври това животно с нас не е истина... при мен къде публикувало, къде не...
 
От: Facebook - промени и новости

Здравейте колеги... От известно време имам оплакване от мои приятели за изтрити лични профили без причина... Някой от вас забелязал ли е такова чудо?
Фейсбук започнаха да трият на поразия реални лични акаунти валидирани дори и с телефон. Моя съвет е тези, които имат фейсбук страници да прехвърлят собствеността на няколко акаунта.
 
От: Facebook - промени и новости

Ми нищо чудно, ако някой е прекарявал с лайкджагинга или спама да му го трият...То и те се усетиха.
 
От: Facebook - промени и новости

В момента като заредя линк не ми излиза нищо - нито снимка, нито заглавие. В дебъгъра също така, при някой друг има ли го този проблем.

Презареди няколко пъти в дебъгъра и се оправя. За това, че не се пускаха линкове, така беше, оправиха го.
 
От: Facebook - промени и новости

Здравейте колеги... От известно време имам оплакване от мои приятели за изтрити лични профили без причина... Някой от вас забелязал ли е такова чудо?
Фейсбук започнаха да трият на поразия реални лични акаунти валидирани дори и с телефон. Моя съвет е тези, които имат фейсбук страници да прехвърлят собствеността на няколко акаунта.
Че това си е задължително. А иначе, реален акаунт няма как да изтрият. Просто си дръжте важните неща на лични акаунти или на такива на майки, баби, бащи, лели и запомнете - за нас фейсбук не е забава, а машина за печелене на трафик.
 
От: Facebook - промени и новости

Здравейте колеги... От известно време имам оплакване от мои приятели за изтрити лични профили без причина... Някой от вас забелязал ли е такова чудо?
Фейсбук започнаха да трият на поразия реални лични акаунти валидирани дори и с телефон. Моя съвет е тези, които имат фейсбук страници да прехвърлят собствеността на няколко акаунта.

Това може да е вярно, само ако някой се е правил на голям тарикат. Не съм чул за изтрит акаунт с нормална активност, дори и с много голям брой страници към него!!!
Сигурно няма и да чуя!!! Няма кой сам да трие нещо, което му носи полза!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Това, че има такива, де се мислят за тарикати и после разправят,
изтриха ми акаунта, или ме баннаха от адсенс, си е техен проблем...
 
От: Facebook - промени и новости

Момче какво ми се правиш на важен с безсмисления ти коментар. Достатъчно съм компетентен, за да не пиша глупости във форума! Профили са изтрити на мои приятели, които ползват само фейсбук за чат с приятелите си. Не искам да влизам в спорове, ако имаш някакво инфо различно от това, че са тарикати го сподели с нас!
 
От: Facebook - промени и новости

Момче какво ми се правиш на важен с безсмисления ти коментар.

:D :D :D :D :D
 
От: Facebook - промени и новости

Момче какво ми се правиш на важен с безсмисления ти коментар. Достатъчно съм компетентен, за да не пиша глупости във форума! Профили са изтрити на мои приятели, които ползват само фейсбук за чат с приятелите си. Не искам да влизам в спорове, ако имаш някакво инфо различно от това, че са тарикати го сподели с нас!
Какво значи "изтрити"? Просто изчезват?
 
От: Facebook - промени и новости

Нещо като класифициране на комуникативността на страниците. Има много такива, които са с кухи фенове. Вероятно така успяваш да сложиш допълнителна стойнлост и рейтинг на страницата си, поне от това което вече прочетох. За мен звучи добре, защото ми е станал много добър риспонс рейт.
 
От: Facebook - промени и новости

8215208S.png

Нещо ново ли има или е бъг това с броя коментари?
 
От: Facebook - промени и новости

Явно администратора на страницата е скрил коментарите. Има такава функция, виждат се само от този, който ги е пуснал, другите не.



8215208S.png

Нещо ново ли има или е бъг това с броя коментари?
 
От: Facebook - промени и новости

Явно администратора на страницата е скрил коментарите. Има такава функция, виждат се само от този, който ги е пуснал, другите не.

Сега видях опцията за сортиране и ако избера само най-новите се показват. ХМ
 

Горе