Facebook - промени и новости

От: Facebook - промени и новости

Ако следяхте профила на г-н Зукърбърк щяхте да знаете възможните причини.
 
От: Facebook - промени и новости

Да бяхте продаавали страниците като мен :D Късмет на всички плачещи за фейсбук аз лично СЪМ МУ Е*АЛ МАЙКАТА ДАНО НЕ СЕО ПРАВИ НИКОГА Ще можем да имаме повече личен живот без него ;)
 
От: Facebook - промени и новости

сега като спряха шалтера и за една капачка няма стигнат :)

Ами да ти кажа по-добре да ги разкарат тия боклуци и да се разцъка нова социалка по изчистена, която да отвори нови врати за бизнеса изцяло тука картата е бита отдавна само оня рунтавия се нагълта с милярди ;) че даже мършите блокират и рекламите и пари не искат вече :D
 
От: Facebook - промени и новости

Ами да ти кажа по-добре да ги разкарат тия боклуци и да се разцъка нова социалка по изчистена, която да отвори нови врати за бизнеса изцяло тука картата е бита отдавна само оня рунтавия се нагълта с милярди ;) че даже мършите блокират и рекламите и пари не искат вече :D

Че са мърши , спор няма .... ама дават хляб , няма как да си кривим душата.
 
От: Facebook - промени и новости

Доста продължителен срив...
 
От: Facebook - промени и новости

Тръгна за малко и пак се срина. На единия профил изобщо не тръгна...
 
От: Facebook - промени и новости

Да попитам каква е тази информация която се появява в дясната вертикална лента горе на страниците

- "Щраквания върху уеб сайта"

Благодаря!

ей опасни сте, никой не ми отговори на въпроса, а сега ревете за фейса 100 човека


Как е трафика :D Цифрите направо потънаха като титаник :Д

затова гугъл сърч е царя!

Точно сега има
9758
 
От: Facebook - промени и новости

Пфууу тъкмо сутринта направих една страница и тръгна вирално да се развива и бааам. Фейса умря. Дано се оправи скоро, че краткосрочно ще ми се развива страничката.
 
От: Facebook - промени и новости

Гугъл съм ги задраскал отдавна ... :D

фейса е хубав и се вадят пари, но спреш ли да постваш и пишеш си умрял,

докато при гугъл може да отидеш 1 месец на хавайските остови и пак да ти носи същите пари като предния месец и то без да правиш нищо!
 
От: Facebook - промени и новости

Майтап, ама ако вземе да не тръгне седмица колко предприемача ще отворят jobsa?
 

Горе