Facebook - промени и новости

От: Facebook - промени и новости

Очаква се скоро на мястото на снимката на профила да може да се слага 15 секундно клипче, което ще е без звук с опция за включване на звука. Сутринта го слушах по радиото. И още много промени, но моето мнение е, че нещо започна да се бави със зареждането на страниците ФБ... Много по- бавно се отварят и известията и съобщенията. Може би е само при мен така.

Тези неща дето ги слушате по радиото са активни от месеци вече ;)

Ето пример:
https://www.facebook.com/bigshaofficial?fref=nf
 
От: Facebook - промени и новости

Фейсбук наскоро промени алгоритъмът си и доста страници вече почват да губят Reach,engagement.. Как се справяте с това?
 
От: Facebook - промени и новости

Коя реклама във Фейсбук е най-рентабилна в момента?

Ако под рентабилна визираш максимално достигнати хора за минимална цена на взаимодействие - може би BOOST POST, но само ако имаш добър криейтив и постът има потенциал да достигне до много хора по вирусен начин още преди да му пуснеш реклама. Общо взето аз съм много доволен от рекламите за кликове и конверсии в уебсайта. В комбинация с пиксел и особено за онлайн магазин вършат чудесна работа. На другия полюс в момента са рекламите за събития - може би поради факта, че от фейсбук в момента доразвиват концепцията за събитията.
 
Една новост за мен - вече може да си мютнеш таба на Фейсбук. Поне сега го забелязах:

8462829R.png
 
От: Facebook - промени и новости

Направили са същото и за тубата... Гледам и за Vbox е така, и за Vmeo... Май директно са го вградили в браузърите.

Обаче е много удобно. :)
 
Re: От: Facebook - промени и новости

Направили са същото и за тубата... Гледам и за Vbox е така, и за Vmeo... Май директно са го вградили в браузърите.

Обаче е много удобно. :)

Да, има го в големите сайтове с медия файлове...евалата. От браузъра е определено, но поне разпознава вече. ;)
 
От: Facebook - промени и новости

Това го въведоха то епъл и първо го имаше в сафари, сега го има вече и на други места. В сафари сега можеш да мютнеш всички табове със звък и да оставиш само този които гледаш има и други фючъри да видим кога ще ги изкопират :)
 
От: Re: Facebook - промени и новости

Една новост за мен - вече може да си мютнеш таба на Фейсбук. Поне сега го забелязах:

8462829R.png

В Опера нямам такова.
 

Горе