Facebook - промени и новости

От: От: Facebook - промени и новости

Колега много си странен? 100 пъти си изказа мнението, разбра, че всичките колеги ти се смеят и те нареждат, обаче ти продължаваш?

Аз нямам проблем с това, не ми пука, а ти имаш ли проблеми с това? ;)

Всъщност мразя лъжата и винаги ще се подигравам на разни "новинари", според които примерно Русия стреля от космоса с лазери или Нострадамус и Ванга са правили предсказания за май месец 2016 г. ;)


Ако мислиш, че има друг вариант за печелене на пари сподели го с нас, с удоволствие ще го разгледам и ако ми допадне ще почна и аз да правя пари от него.

Разбира се, че има и други начини на печелене на пари! :)
 
От: Facebook - промени и новости

Колко нови неща се случиха и добавиха а тук само спама се обсъжда..........
 
От: Facebook - промени и новости

Колко нови неща се случиха и добавиха а тук само спама се обсъжда..........

Точно, те не мислят как да се възползват от новите неща и да печелят, а само как да спамят. Че и се сърдят като им казваш истината в очите.
 
От: Facebook - промени и новости

Така е нищо не знаем и не разбираме, само дето на 5 човека вчера има дадох по 10-20 кинта, а аз от неразбиране останах със 100. Жал ме хваща от завистта ти и омразата ти към трудещите се.
Разбери, че със писаници по форума и завист пари не се вадят.
И стига си спамил темата!!!
Точно, те не мислят как да се възползват от новите неща и да печелят, а само как да спамят. Че и се сърдят като им казваш истината в очите.
 
От: Facebook - промени и новости

Щом го има като опция няма да замре няма как да го караме само на снимки и видео клипове

Не, няма да замре, ще си остане, и снимките, и видеоклиповете ще помагат. Ще помагат още много други неща. Вече няма да е както досега, фейсбук се променя, въвеждат се нови неща, идеите са ... не, няма да ви казвам новите идеи и информация и как да се справите, защото постоянно някой хора мислят, че се заяждам, а други се хвалят колко много пари са изкарали. Да са живи и здрави. Който желае се свързва с мен и обяснявам, а другите... не ги мисля. ;)
 
От: Facebook - промени и новости

Някой да има това на някой профили?

Action Blocked

You have been temporarily blocked from performing this action.
Ако смятате, че виждате това погрешка, то уведомете ни.

И на мен ми излезе това. Пуснаха ли ти го?
 
От: Facebook - промени и новости

Някой да е пробвал вече тази опция за излъчване на живо на видео. Гледам но не веждам как се пуска.
 
От: Facebook - промени и новости

Някой да е пробвал вече тази опция за излъчване на живо на видео. Гледам но не веждам как се пуска.

Аз гледах преди няколко седмици на Зук едно видео live. Не съм го пробвал иначе, даже не зная от къде се стартира ... дай един линк да поразгледам
 
От: Facebook - промени и новости

Аз гледах преди няколко седмици на Зук едно видео live. Не съм го пробвал иначе, даже не зная от къде се стартира ... дай един линк да поразгледам
Преди ставаше май само с iPhone, сега мисля, че го пуснаха за всички телефони..

Колега @ rossipel

Продължават да са си заключени.. :(
 
От: Facebook - промени и новости

Преди ставаше май само с iPhone, сега мисля, че го пуснаха за всички телефони..

Колега @ rossipel

Продължават да са си заключени.. :(

Ще погледна мобилната версия, че сега съм през компа.
 
От: Facebook - промени и новости

Профилите, които са ви заключени фалшиви ли са?

Да, само че си е като истински - със снимки, приятели и всичко.
Искаше разпознаване -минах го, но не дава да се поства
 
От: Facebook - промени и новости

@rossipel логваш се с фалшивият профил на компютъра на който си ползваш и истинския нали?
 
От: Facebook - промени и новости

@rossipel ако имаш инсталиран флаш на компютъра то ФБ знае, че акаунта ти е фалшиф или ако не е сигурен то поне те е маркирал по определен начин.
Дори и да нямаш ако си с един и същи браузър пак знае.
 
От: Facebook - промени и новости

@rossipel ако имаш инсталиран флаш на компютъра то ФБ знае, че акаунта ти е фалшиф или ако не е сигурен то поне те е маркирал по определен начин.
Дори и да нямаш ако си с един и същи браузър пак знае.

Влизането през различни браузари е най добрия вариант!
 

Горе