Facebook - промени и новости

От: Facebook - промени и новости

120 000 е перфектна бройка за такъв рийч.

И на мен ми изглежда нормално, такъв риич говорим нали за 1-2 поста в месеце се прави и с 20-30к активна страница.
 
От: Facebook - промени и новости

Докато си мерите пишките и се хвалите, вижте още от новостите, които ни очакват. - Facebook Live скоро ще е наличен не само на мобилни телефони, но и лесно ще се използва от GoPro камери, дронове и други устройства. Възможностите са неограничени, както се сещате. Групите особено затворените ще дадат много възможности + видеото.
 
От: Facebook - промени и новости

Докато си мерите пишките и се хвалите, вижте още от новостите, които ни очакват. - Facebook Live скоро ще е наличен не само на мобилни телефони, но и лесно ще се използва от GoPro камери, дронове и други устройства. Възможностите са неограничени, както се сещате. Групите особено затворените ще дадат много възможности + видеото.

Е това е много добра новина! Имам goPro и ще ми влезе в употреба. Имаш ли идея кога ще стане това.
 
От: Facebook - промени и новости

Ай честито.........пак. Тоя месец ни разгониха фамилията.....
 
От: Facebook - промени и новости

Същите тъпи съобщения, този път на всички профили
 
От: Facebook - промени и новости

Абе съобщението поне са променили иначе си е същата работа :D
Същите тъпи съобщения, този път на всички профили
 
От: Facebook - промени и новости

Притесняват се хората да не се преработим и ни дават почивки тоя месец. :lol:
 
От: Facebook - промени и новости

Спамите ли често в страниците защото аз от както спрях срама от 1-2 седмици нямам проблеми иначе и аз го имах този проблем с линковете за няколко дни
 
От: Facebook - промени и новости

Ясно е, че спамим...ако пускахме по 5 линка на ден примерно и ние нямаше да имаме проблеми..Но предвид факта, че в хота например ти дават да пускаш линк през 15 минути, то значи е позволено...
 
От: Facebook - промени и новости

Абе явно пак ни спират да направят някой ъпдейт и да не им пречим..... може този път да е по-малко от 3 дни....
 
От: Facebook - промени и новости

И мен са ме спряли... Баси накъсаха се тоя месец...
 

Горе