Facebook - промени и новости

@KoMaHgOc може да вържеш група към страница (ако си админ на двете, поне при мене така), а не да сливаш. Това го има от поне 2 седмици.

В страницата се вижда групата и някакъв пост от нея. До скоро беше най-новият, но сега публикувах друг и не се смени. Така че може би нещо с активност(рийч) е свързано.
Освен това мога да публикувам в групата от името на страницата, защото тя вече е admin в групата.

Имената еднакви ли трябва да са ?
 
@KoMaHgOc не. Аз съм вързал към група с българско име страница с англойско. Просто трябва да си админ и на двете и линкваш :)(поне такива са ми наблюденията за сега).

Като опитах да го правя това ми даде всички групи на които съм админ и можех да избера повече, но аз пробвах само с една. Интересно ми е дали могат примерно редактори да линкват техните групи.
Просто не съм фейсбукър, че да пробвам има ли полза и какви са екстрите. Имам 2-3 групи/страници в които се поства по 1 път на ден.
 
Добре де, рових се за такива опции и не можах да намеря, ще споделите ли как става това свързване
 
Отворих си страницата и ми изскочи попъп да ме зарибява да връзвам групи.
В менюто на страницата трябва да имаш Groups/Групи според това на какъв език си.

Адреса е: https://www.facebook.com/pg/*******/groups/ (******* е адреса на страницата)
 
Благодаря, видях за какво става дума. А имате ли проблем при промяна на името на страница? Опитах се да сменя името на 3 мои страници (създадени от профили) и не можах, дава ми да напиша апел до фейса за промяна на името на страницата.
 
Вчеар смених има на една страница. Изписа ми, че ще отнеме до 2 дни одобрение на промяната и след това 7 дни няма да мога да го променям. Одобрението го получих за около 4 часа.
 
На мене вчера ми баннаха профил на 3 години с 5 бона приятели и над 3 бона последователи, по-точно не са го баннали, а искат потвърждение с лична карта, паспорт или някъв друг документ, някои ако има идеи или е преминавал през това нещо да сподели как :p
 
Аз като никога съм доволен от фейса. Последните 2 дни един пост ми направи няколко милиона рийч. Ще се радвам и ще обирам лайкове, докато пак не стане трагична работа :D
На сравнително голяма страница, ако сменя името дали ще има проблеми с рийча или нещо друго?
 
На мене вчера ми баннаха профил на 3 години с 5 бона приятели и над 3 бона последователи, по-точно не са го баннали, а искат потвърждение с лична карта, паспорт или някъв друг документ, някои ако има идеи или е преминавал през това нещо да сподели как :p
Май няма оправия в такава ситуация, въпреки че някъде четох за Фотошоп, но не ми изглежда сериозно. За тва май е най-добре един профил като стигне 5к приятели, всичко да се набутва в групи, на които човек е админ с др. профили.
 
Смяната на имена е коварна работа, особено за големите страници, имах една 200к пуснах заявка за смяна на името след 6 часа от фейсбук го смениха след 2 седмици депубликуваха страницата зарази смяна на името :( така че има доста риск.
 
Иначе, очаквайте доста банове на профили и страници, особено с наближаването на изборите в Германия.
 
В 42 000 страница имам линк с рийч 1 човек :eek::confused::mad:o_O

Това го забелязах при мен още преди 2 седмици линка е спрян от фейсбук гледайте да ги триете тези линкове защото после заради тях пускат рестрикция на страницата, тапото е че на определени браузари не дава да се трият само седи и зарежда без да може да зареди, аз ги изтрих през стара версия на IE и мобилната версия на фейсбук.

Внимавайте!
 
Общо взето положението е яко зле...Рийчът вчера и днес е отвратителен. Да се надяваме, че ще се оправи. Иначе това да триеш ръчно блокирани линкове е почти невъзможно..Трябва всеки ден да си проверяваш линковете, а отделно голяма част от тях вече са "скрити" от фейсбук. Прегледайте си стените на страниците от вчера например и ще видите, че поне половината линкове, които сте публикували ги няма на стената.
 
Общо взето положението е яко зле...Рийчът вчера и днес е отвратителен. Да се надяваме, че ще се оправи. Иначе това да триеш ръчно блокирани линкове е почти невъзможно..Трябва всеки ден да си проверяваш линковете, а отделно голяма част от тях вече са "скрити" от фейсбук. Прегледайте си стените на страниците от вчера например и ще видите, че поне половината линкове, които сте публикували ги няма на стената.

На някой страници те ги изтриват но на други постовете остават но стоят с 1-5 или 20-30 рийч, могат да се трият през стари брайзари на IE просто добавяш m.facebook.com мобилната версия от там става.

От както почнах да го правя и да ги трия нямам ристрикции, отнема доста време но е по добре от 10 дена без страница.

Иначе ще става все по зле и по зле в това съмнение няма.
 
За пореден ден адски зле рийч, дали просто пипат, хора ли няма, не мога да разбера...
 

Горе