Facebook - промени и новости

Явно всички страдаме, което значи, че може и да се оправят нещата тези дни...
 
Нещо барат в момента, за да е толкова зле рийча. И преди е било така и се е оправяло, ама за страниците не знам какво ще правим. Съмнявам се да паднат рестрикциите. Колегата elflame да сподели - след като махна линковете - паднаха ли наказанията?
 
За сега от 6 страници на 2 паднаха другите 4 имам още по 4 дена. Освен това през времето на ристрикциите сам си депубликувах страниците и като изтече тогава ги пуснах за сега са ок двете, който пуснаха рийча е доста скапан, направо го няма никакъв, но за 9 дена без постове е нормално явно ще трябва снимки и видео да наблъскам, че да се дигне активноста.
 
Някой пробвал ли Teespring + Facebook, но без да бууства? Дали могат да се реализират продажби само със споделяне на снимка на тениската, която продаваме и линк към тийспринг? Също така възможни ли са някакви проблеми с фб (банове, рестрикции и сваляне на страници, заради линкове от Teespring) ?
 
Явно няма управия, аз си мислех, че като изтрия старите постове ще се оправи няма братче пак ги ристриктнаха и още 1 страница и нея. Ако някой се отърве от това нека пише. С тия тесли всичко заминава на кино.
 
Сега се поразчетох в чуждите сайтове и като гледам в момента мишките на Зукърбърг са се заели точно с блокирането на страници. Гледа някакви ислямистки страници са блокирали, а други правителства са им давали листове със страници, които да блокират. Така че, както знаете - покрай сухото гори и мокрото. Дано затихнат нещата след няколко дена и нещата да се нормализират...
 
Няма значение какво качваш ако качваш повече от 10 линка гориш а може и хора с под 10 линка да горят
 
Няма значение какво качваш ако качваш повече от 10 линка гориш а може и хора с под 10 линка да горят
Ако това е така, значи всички новинарски сайтове трябва да изгорят. Дали удрят и страниците на разни медии?
 
Някой имали ристриктната по-голяма от 50 000 страница, понеже аз чувам за страници под тази цифра, явно е само за по малки страници
 
И аз до този момент не мога да си обясня защо големите новинарски сайтове не ги удрят, тъй като си докарват трафик по същия начин. Може би, защото са брандове ли..ддз вече
 

Горе