Facebook - промени и новости

Дано!
Въпрос към колегите, които насрочват постовете си ръчно - с каква скорост насрочвате, т.е. напр. 10 поста за колко време? И смятате ли, че бързото насрочване /напр. 2 поста за минута/ играе някаква роля при спирането на рийча?
 
Последно редактирано:
Нещо си e*а капаците...... Преди една седмица по 1000-1500 лайка на ден на страницата, а сега по 10-20 при положение, че рийчът е 350 к до 2 млн. седмично............. Тия са луди и за разстрел.
 
Нема значение как и какво постваш. Тия сами си убиха "социалната мрежа". Два милиардиа потребители имали... Но за да достигнеш до част от тях трябва да им помпаш пари... Непрекъснато при това. Фейсбука вече е pay to play. При 22 хил. фенове на една от страниците ми, имам органичен рийч от 0,4% ~ 0,6% - т.е. към 100 души ми виждат поста. Трафика към сайта умря заедно с рийча. RIP. При това аз не съм се занимавал да спамя, нито са ме блокирали, нито нищо нередно. За хората, които четат и планират някакви проекти - не се занимавайте, освен ако нямате голям бюджет. Вече може да се играе само с пари. Много пари.
 
Нема значение как и какво постваш. Тия сами си убиха "социалната мрежа". Два милиардиа потребители имали... Но за да достигнеш до част от тях трябва да им помпаш пари... Непрекъснато при това. Фейсбука вече е pay to play. При 22 хил. фенове на една от страниците ми, имам органичен рийч от 0,4% ~ 0,6% - т.е. към 100 души ми виждат поста. Трафика към сайта умря заедно с рийча. RIP. При това аз не съм се занимавал да спамя, нито са ме блокирали, нито нищо нередно. За хората, които четат и планират някакви проекти - не се занимавайте, освен ако нямате голям бюджет. Вече може да се играе само с пари. Много пари.

Много точно казано ... За напред ще става още по-зле.
 
Да имате някакви проблеми с фейсбук в момента? Като поствате нещо показвали ви рийча, щото имам пост с 30 лайка и 8 рийч за 30 мин.?!? Днеска към 17 часа беше паднал за 20 мин., ония ден имаха проблем с хрома, някой имали инфо?
 
Да имате някакви проблеми с фейсбук в момента? Като поствате нещо показвали ви рийча, щото имам пост с 30 лайка и 8 рийч за 30 мин.?!? Днеска към 17 часа беше паднал за 20 мин., ония ден имаха проблем с хрома, някой имали инфо?
Днес е имало срив в цял свят.
 
Днес е имало срив в цял свят.
При комшиите от Марс и те нещо се оплакват за рийча.
 
Забелязвате ли как тази тема се превърна в - Messenger

Мисля че Зукърбърг добре си изигра картите и продължава с големи инвестиции, facebook близките 10 години няма да умре.. въпроса е да не подбива страниците :)
 
Преди 2 часа се сблъсках с поредната защита на Фейсбук.

Постовете, пуснати със СПАМ акаунта НЕ СЕ ПОКАЗВАТ в страницата!!!

Пускаш си ги нормално, всичко е точно, но все едно си гоустнат в ютуб. Никой не вижда какво е постнато.

Ако пусна с друг акаунт няма проблем.

Мъка...
 

Горе