Facebook - промени и новости

Каниш потребителите от страницата да се присъединят в групата :) Тегава работа си е по принцип..

Има ли смисъл? Примерно имам големи страници над 100к и ако създам група на тях? И ако ги поканя както казвате горе долу колко да очаквам?
 
Има ли смисъл? Примерно имам големи страници над 100к и ако създам група на тях? И ако ги поканя както казвате горе долу колко да очаквам?
Колегата каза че можело на ден около 250 да се канят от страница. От тях 50 ако се присъединят прави си сметката :D Има полза ако е ниша някаква в която и 1000 човека да има да са ти полезни.
 
Въпросът ми е свързан с Facebook, но не толкова и с заглавието на темата. Ако не е тук мястото, моля да се изтрие. Имам Facebook страница, която имаше около 50-100 фена, които бяха реални, и след това поръчах от някакъв човек 400-500 харесвания на страницата ми ( фенове ) . Почти винаги е била неактивна, но скоро време мисля да я "съживя", та въпросът ми е дали Facebook не ме е наказал, че са ми дошли изведнъж тези 400-500 фена и са харесали страницата? Вероятно са фейк. Питам, защото в Instagram могат да те накажат за подобно нещо, а нали FB и IG са свързани, така, че може би каквото се отнася за едното, това и за другото...
 
Въпросът ми е свързан с Facebook, но не толкова и с заглавието на темата. Ако не е тук мястото, моля да се изтрие. Имам Facebook страница, която имаше около 50-100 фена, които бяха реални, и след това поръчах от някакъв човек 400-500 харесвания на страницата ми ( фенове ) . Почти винаги е била неактивна, но скоро време мисля да я "съживя", та въпросът ми е дали Facebook не ме е наказал, че са ми дошли изведнъж тези 400-500 фена и са харесали страницата? Вероятно са фейк. Питам, защото в Instagram могат да те накажат за подобно нещо, а нали FB и IG са свързани, така, че може би каквото се отнася за едното, това и за другото...

Едва ли ще имаш наказание..но просто си направи нова, това 500 фена нищо не е ...
 
Като насрочвате линкове напред, прави ли ви едно досадно презареждане на страницата?
И при мен е така на някои страници. По едно време се появяваше на едни, а от други изчезваше. А от днес дори като насрочвам, всичко ми е тотално объркано и за оставащите часове днес не мога да видя до къде съм стигнала и карам по памет.
 
Дали има някаква врътка да се обединяват бързо 2 групи в една? Например имам 2 групи да кажем с по 10к членове и да искам да ги направя на една с 20к? :D
 
Аз лично не бих ги съединил, особено ако си активен в писането по други групи със същата тематика. По начин по който ФБ групите работят в момента, е по-добре за теб ако ФБ предлага 2 групи свързани с интересите на потенциален потребител A, тъй като това увеличава шанса той да влезе в поне едната, както и шанса в последствие да получи пост от някоя от групите на стената си. :)
 
Пореден бъг при насрочените постове. Не можеш да видиш и да редактираш постове, които си насрочил, менюто не е активно...Писнаха ми тия индюги, само ръчкат нещо! Дано като го пуснат поне да оправят презареждането.
 
Аз ги виждам и ги редактирам, но само първата страница... Мисля, че бяха първите 25. От там нататък... не става, понеже бутона за следващата страница е неактивен. Опитах да добавя query към края на url-то: ?current_page=1, обаче веднага ме връща на първата страница...
 
Не се публикуват когато заглавието е прекалено дълго или се опитваш да променяш снимки. Има си определени правила и всичко е описано. Много по-лесно е да управляваш всички страници заедно, а и според мен рийча даже е по-добър от ръчното настройване, но всеки сам си носи кръста :)
 
Изобщо не съм слагал заглавие или текст - само снимки. Публикуваха се както им падне. От 10 поне 3-4 не се публикуваха и трябваше да ги пренасочвам и тогава ставаше. Говоря за преди няколко години и сега вероятно положението не е такова, но нали знаеш приказката за мъжкото магаре :D
 
Ползвам hootsuite от години и съм доволен от услугите им! От скоро тествам и други - postfity
 
Извинявам се ако въпроса ми не е в правилната тема!

Рекламирах един пост с кратко видео на него. След няколко дни достигнатите хора са по-малко от гледанията.
  • People Reached - 11 100
  • Видеопрегледи - 13 033
Как да си обясня това?
 

Горе