Facebook - промени и новости

Я кажете в Facebook Page къде мога да видя хората които последно са харесали страницата ми, преди излизаха, а сега не мога да го намеря .... с две думи искам да видя снимките и имената на хората които са харесали страницата ми последни :)
 
Честно казано с оглед на нещата, които се случват в фейсбук, единственото нещо, което може да правите е трафик и бързи продажби.
-Спад на рекламите спрямо аудиторията и покачване на цените.
-Бъгове в фейсбук ad и бъгове в самите реклами при пускането им.
-Изтриване на страници или закриване на страници (unpublished), поради фейсбук комюнити - което се движи от бъгава автоматична система.
-Изтриване на фейсбук профили
-Изтриване на ads акаунти или тяхното ограничаване.

Чудя се, при положение, че тоя хуй в фейсбук става все по-голям и все по-голям от къде идват толкова много специалисти по фейсбук ads, маркетинг и продажби, като реално фейсбук не е сигурна платформа. Реално тези хора ти продават памук.

С оглед на всички тези проблеми, фейсбук не може да ви гарантира бизнес в дългосрочен план.
 
Честно казано с оглед на нещата, които се случват в фейсбук, единственото нещо, което може да правите е трафик и бързи продажби.
-Спад на рекламите спрямо аудиторията и покачване на цените.
-Бъгове в фейсбук ad и бъгове в самите реклами при пускането им.
-Изтриване на страници или закриване на страници (unpublished), поради фейсбук комюнити - което се движи от бъгава автоматична система.
-Изтриване на фейсбук профили
-Изтриване на ads акаунти или тяхното ограничаване.

Чудя се, при положение, че тоя хуй в фейсбук става все по-голям и все по-голям от къде идват толкова много специалисти по фейсбук ads, маркетинг и продажби, като реално фейсбук не е сигурна платформа. Реално тези хора ти продават памук.

С оглед на всички тези проблеми, фейсбук не може да ви гарантира бизнес в дългосрочен план.
Колега, направил си много точна преценка на изключително бъгавата и несигурна социална мрежа. С нея, бизнес в дългосрочен план, не може да се прави. "Рекламните" специалисти явно са отчели този факт и затова са се прехвърлили да дават съвети. Там е по-сигурно, че ще спечелят, отколкото, ако работят дългосрочно със социалната мрежа номер 1: Facebook.
 
Честно казано с оглед на нещата, които се случват в фейсбук, единственото нещо, което може да правите е трафик и бързи продажби.
-Спад на рекламите спрямо аудиторията и покачване на цените.
-Бъгове в фейсбук ad и бъгове в самите реклами при пускането им.
-Изтриване на страници или закриване на страници (unpublished), поради фейсбук комюнити - което се движи от бъгава автоматична система.
-Изтриване на фейсбук профили
-Изтриване на ads акаунти или тяхното ограничаване.

Чудя се, при положение, че тоя хуй в фейсбук става все по-голям и все по-голям от къде идват толкова много специалисти по фейсбук ads, маркетинг и продажби, като реално фейсбук не е сигурна платформа. Реално тези хора ти продават памук.

С оглед на всички тези проблеми, фейсбук не може да ви гарантира бизнес в дългосрочен план.

Пълни глупости, даже няма и да се опровергавам на такова тежко и твърдо мнение, пълни глупости.
 
Колега, направил си много точна преценка на изключително бъгавата и несигурна социална мрежа. С нея, бизнес в дългосрочен план, не може да се прави. "Рекламните" специалисти явно са отчели този факт и затова са се прехвърлили да дават съвети. Там е по-сигурно, че ще спечелят, отколкото, ако работят дългосрочно със социалната мрежа номер 1: Facebook.
И ти си същия поклонник без мнение, ама аре, Ше замълчим.

П.С:
Земята е плоска
 
Здравейте!
Миналата седмица бях пуснал две рекламки за тест, сложих сума и крайна дата. Свършиха, изпъниха си целите и бях таксуван. Днес получавам съобщение, че са ме таксували пак за тези реклами/не със същата сума/: This is your monthly bill.
Нов съм и затова извинете за тъпия въпрос: Какво означава това, всеки месец ли ще ми дърпат пари?
 
Здравейте!
Миналата седмица бях пуснал две рекламки за тест, сложих сума и крайна дата. Свършиха, изпъниха си целите и бях таксуван. Днес получавам съобщение, че са ме таксували пак за тези реклами/не със същата сума/: This is your monthly bill.
Нов съм и затова извинете за тъпия въпрос: Какво означава това, всеки месец ли ще ми дърпат пари?

Няма да те таксуват два пъти за едно и също нещо...
 
@niksdevil това е, което виждам аз от практиката ми, от там нататък всеки си има мнение. Щом го пиша, значи има защо.
 
Няма да те таксуват два пъти за едно и също нещо...
След като е приключила, може ли да има кликове върху рекламата?

Възможно ли е ако бюджета не е похарчен за определения период, ФБ да си ги вземе цялата сума?
 
Последно редактирано:
След като е приключила, може ли да има кликове върху рекламата?

Възможно ли е ако бюджета не е похарчен за определения период, ФБ да си ги вземе цялата сума?

Когато си е спрял или паузирал.. нищо не ти взима ( не се показва )
Няма как да ти вземат цялата сума.. в това няма никаква логика
 
Matey Hristov като пишеш нещо не значи, че има покритие.Личните наблюдения можеш да запазиш за себе си
 
Последно редактирано:
Здравейте!
Миналата седмица бях пуснал две рекламки за тест, сложих сума и крайна дата. Свършиха, изпъниха си целите и бях таксуван. Днес получавам съобщение, че са ме таксували пак за тези реклами/не със същата сума/: This is your monthly bill.
Нов съм и затова извинете за тъпия въпрос: Какво означава това, всеки месец ли ще ми дърпат пари?

FB те таксуват когато достигнеш твоя или техния лимит за акаунта, както и на края на всеки месец за остатъка( ако има нещо недоплатено). В самите фактури пише за какво са те таксували точно.
 
Честно казано с оглед на нещата, които се случват в фейсбук, единственото нещо, което може да правите е трафик и бързи продажби.
-Спад на рекламите спрямо аудиторията и покачване на цените.
-Бъгове в фейсбук ad и бъгове в самите реклами при пускането им.
-Изтриване на страници или закриване на страници (unpublished), поради фейсбук комюнити - което се движи от бъгава автоматична система.
-Изтриване на фейсбук профили
-Изтриване на ads акаунти или тяхното ограничаване.

Чудя се, при положение, че тоя хуй в фейсбук става все по-голям и все по-голям от къде идват толкова много специалисти по фейсбук ads, маркетинг и продажби, като реално фейсбук не е сигурна платформа. Реално тези хора ти продават памук.

С оглед на всички тези проблеми, фейсбук не може да ви гарантира бизнес в дългосрочен план.
Всичко е много просто, всъщност.

Когато е ясно измеримо, че за деня си изхарчил една банкнота от 10лв. за реклама и си направил 20лв. банкнота чиста печалба от нея - то ползите за бизнеса са ясно измерими и можеш да базираш много неща на това.

Фейсбук си имат много трески за дялане, но докато трафика, който докарват, конвентира, хората ще продължат да си ги ползват, защото е еквивалент на това да печаташ пари.

Концепцията се нарича making money out of thin air. Дали правиш идеи достъпни, създаваш изкуство или се възползваш от трафик, който е по-евтин от това, което ти носи като печалба, всички тези неща са изкарване на пари с ноу-хау и усилия, а не с продаване на личното ти време за определен дневен надник от 9 до 5, където имаш горен лимит за това колко са ценни усилията ти. А бизнесите, които са офлайн, могат да достигнат само до един определен брой хора, които се случва да минат покрай локацията на ден.

Достатъчно просто ли е обяснението, или да го опростя още повече?
 
Здравейте,

Някой може ли да ми каже, какво се случва, има ли някакъв нов ъпдейт, който съм пропуснал понеже вече не успявам да пусна Carousel post? Аз ли пропускам някъде или? Благодаря предварително!
 
Здрасти,

Не съм чул да има промяна, а и при мен си работи функцията. Нали пускаш през Traffic кампейн опцията?

Може да си стигнал лимита ти за брой реклами в акаунта, който е 10 000. Ако е така - просто триеш най-старте ти такива, примерно, и би трябвало да ти се освободят слотове за нови реклами. Също ако имаш AdBlock го премахни и рестартирай компютъра ти, защото от него също се получават бъгове.

Най-вече следи за това дали ти излиза червеният знак за внимание, че нещо ще попречи на рекламата ти да бъде пусната - там си пише какво не е наред и просто коригираш каквото ти изписва.

Поздрави!
 
images.php
Здравейте, някой друг да има подобен проблем? Появява се на две от страниците ми...
http://prikachi.com/images.php?images/341/9431341G.png
 
То това да беше. Има над 10 бъга, не отчита кликове, не пуска насрочени, блокирал е ад мениджъра, спира и пуска рийча...тотал щета е.
 

Горе