Facebook - промени и новости

Виж в настройките на плащане да не си цъкнал да те чеква на 2 долара!

При нов ад акаунт ФейсБук ни прави лимит 1.5 долара на транзакция. След три транзакции по 1.5 долара го вдигна на 2 долара. НКартата има 80 транзакции седмично, след това я блокират. Някой знае ли след 2 долара дали ще вдигнат рязко лимитите? Дали е някакъв пореден бъг? Първо прие картата от втория път, после това чудо с лимитите.
 
От началото на месеца ФБ свали рийча със 60-70 %. Според вас има ли шанс нещата да се оправят или тази тенденция ще продължи?
 
Туй па защо е сега - иска ми да си потвърдя локейшъна и двуфакторна автентикация(имах), за да мога да публикувам от името на страниците???
Иначе нямало да мога, защото съм имал висок рийч и трябвало тия двете неща да ги направя. Някой знае ли каква е тая новост?
 
Туй па защо е сега - иска ми да си потвърдя локейшъна и двуфакторна автентикация(имах), за да мога да публикувам от името на страниците???
Иначе нямало да мога, защото съм имал висок рийч и трябвало тия двете неща да ги направя. Някой знае ли каква е тая новост?

Да, и аз получих същото, като крайният срок е 2 май. :)
 
При нов ад акаунт ФейсБук ни прави лимит 1.5 долара на транзакция. След три транзакции по 1.5 долара го вдигна на 2 долара. НКартата има 80 транзакции седмично, след това я блокират. Някой знае ли след 2 долара дали ще вдигнат рязко лимитите? Дали е някакъв пореден бъг? Първо прие картата от втория път, после това чудо с лимитите.
Аз съм с 900 долара лимит и общо взето ги превъртам за ден, макс ден и половина.
59521619_2019238795052220_9145079365778800640_n.png


Колкото повече ги храниш толкова по-благосклонни стават.
 
Подготвят тотален редизайн на ФейсБук: https://twitter.com/dan_abramov/status/1123284258892783616

Вече вадят брадвата, еб@нето ще е пълно :D

Fасеbооk щe пocтaви aĸцeнт въpxy cъдъpжaниeтo oт гpyпитe, в ĸoитo члeнyвaмe, ĸaĸтo и въpxy cъбития oĸoлo нac, cлaгaйĸи ĸpaй нa пoзнaтия ни днec NеwѕFееd, ĸoйтo cъбиpa в бeзĸpaйнa пopeдицa пyблиĸaции oт пpиятeли, cтpaници, гpyпи и дpyги.

https://money.bg/internet-it/facebo...ozheniyata-si-eto-kak-shte-izglezhdat-te.html
 
Интересно, какво ли ще стане със страниците... не пише нищо за тях в статията. Не мисля, че ще ги резнат тотално...
 
Еми да направят платен фийд като са толкова алчни и нещата ще са ОК.
 
От снимките от презентацията се вижда, че News Feed си има, просто има доста други промени в интерфейса. Остава да видим този news feed на каква логика ще работи.
 
Вече вадят брадвата, еб@нето ще е пълно :D

Fасеbооk щe пocтaви aĸцeнт въpxy cъдъpжaниeтo oт гpyпитe, в ĸoитo члeнyвaмe, ĸaĸтo и въpxy cъбития oĸoлo нac, cлaгaйĸи ĸpaй нa пoзнaтия ни днec NеwѕFееd, ĸoйтo cъбиpa в бeзĸpaйнa пopeдицa пyблиĸaции oт пpиятeли, cтpaници, гpyпи и дpyги.

https://money.bg/internet-it/facebo...ozheniyata-si-eto-kak-shte-izglezhdat-te.html
Това, предполагам, от части е свързано с фалшивите новини, с които се борят от не знам си колко време вече. Такива, които според ЕУ съда, Facebook има вина за протичането на изборите в САЩ и още една държава в Европейския съюз (изскочи ми името й) по дадени сценарии. Може би този тип манипулация, която от Facebook не искат, се опитват да ограничат.

Колкото до промените - видях, че самия дизайн, че е по-изчистен, емблематичната синя лента ще изчезне, като на нейно място ще е бяла, поне това гледах по някакви скриншоти в нета. "Натрапчивото" синьо ще е в пъти по-малко. Аз приветствам идеята, защото си има нужда от време на време да влизаш в някакви тенденции на времето, в което си.
 
Някой пробвал ли е да регистрира нов профил скоро, колкото пъти опитвам от различни компютри и ip все ми иска телефон ... Така ли ще е за напред? Някой знае ли някакъв надежден service който мога да използвам за временен телефон за верифициране на акаунт? Дори и платен да е. Не ми се разправя с мобилните оператори да ходя да купувам предплатени карти...
 
Някой пробвал ли е да регистрира нов профил скоро, колкото пъти опитвам от различни компютри и ip все ми иска телефон ... Така ли ще е за напред? Някой знае ли някакъв надежден service който мога да използвам за временен телефон за верифициране на акаунт? Дори и платен да е. Не ми се разправя с мобилните оператори да ходя да купувам предплатени карти...
Ти колко акаунти регваш на седмица/месец?
 
Регнам 2-3 акаунта годишно, няма и толкова.

Пробвай от друг браузър и чистене на кеш памет. Всичко си работи коректно и може да се регистрира чрез имейл.
 
Пробвай от друг браузър и чистене на кеш памет. Всичко си работи коректно и може да се регистрира чрез имейл.
Благодаря! Ще опитам. Явно нещо съм им влязъл в полезрениено.
 

Горе