Facebook - промени и новости

Някой да има проблем с публикуването/настрочването? Тази вечер започнах да насрочвам публикации за утре и след първата настрочена бутона за публикуване стана неактивен и сега нито мога да публикувам нещо в страницата, нито да насроча публикация...
 
Някой да има проблем с публикуването/настрочването? Тази вечер започнах да насрочвам публикации за утре и след първата настрочена бутона за публикуване стана неактивен и сега нито мога да публикувам нещо в страницата, нито да насроча публикация...

Същото и при мен.
 
И при мен стана така на няколко профила. Бутонът за публикуване е неактивен само, когато въведеш линк - без значение дали е страница;група или на стената. Или е някакъв бъг или е от т.нар. скрити наказания
 
При мен се оправи - явно пак променят нещо.
 
Това с рийчът кога е било?При мен само някой публикации са с по-слаб,но като цяло месечен 1,1 мил,седмичен 494к,дневен за вчера 117к на страница със 7к.
https://prikachi.net/image/iYxQs
 
Последно редактирано:
Колеги, смятам да пусна реклама на физически продукти във фейсбук от здравна насоченост. Целта ми е реализация на продажби, дайте ми съвет: да подсиля пост с много картинки ли; за какъв период; какъв бюджет мога да използвам като минимум. Дайте ми някакви конкретни съвети, моля.
Благодаря. :)
 
Пускаш 5 различни реклами, с различно таргетиране, различни картинки, различни формати и оставяш най-ефективната. Внимавай с продуктите с медицинска насоченост, че трудно ги одобряват. Без голотии, сравнителни снимки и всичко, за което може да се хванат и да не ти одобрят рекламата.


Колеги, смятам да пусна реклама на физически продукти във фейсбук от здравна насоченост. Целта ми е реализация на продажби, дайте ми съвет: да подсиля пост с много картинки ли; за какъв период; какъв бюджет мога да използвам като минимум. Дайте ми някакви конкретни съвети, моля.
Благодаря. :)
 
От известно време все ми се появяват реклами на един китайски магазин за бижута. Обикновено става въпрос за някакъв пълен боклук, кич или въобще нещо което на пътя да го видиш ще го подминеш обаче, отдолу се вижда 250 000 - 500 000 коментара все чудесни, колко е хубаво, прекрасно, как няма търпение да по получи, ама как на живо е по-хубаво отколкото на снимка. В същото време има към 14 000 лайка. Като кликна на името на магазина има някаква мижава страница без почти никаква информация, а отдолу под снимката има линк към магазин. Как става тая работа, някой има ли представа?
 
От 2 дни не могат да се насрочват публикации от creator studio. Само при мен ли е проблема? :)
да имаше такъв проблем сега дава от лаптоп но не знае до кога но от телефон не става...
 
Здравейте, искам да обединя две Фейсбук страници. Въпросът е, че съм админ само на едната. Другата е създвана от някой неясен бивш служител в миналото. Какво мога да направя според вас?
 
Здравейте, искам да обединя две Фейсбук страници. Въпросът е, че съм админ само на едната. Другата е създвана от някой неясен бивш служител в миналото. Какво мога да направя според вас?
Това звучи като: "Искам да обединя две банкови сметки, моята и на Бил Гейтс..."
 
Здравейте, искам да обединя две Фейсбук страници. Въпросът е, че съм админ само на едната. Другата е създвана от някой неясен бивш служител в миналото. Какво мога да направя според вас?

Едно време имаше такава схема, можеше да се обединят 2 страници на едно и също нещо - тогава масово хора правеха страници на хора и брандове, които не представляват. Повечето - често фенски. Страницата оставаше за тоя с повечето фенове. Но мисля, че вече го промениха това и тая схема не важи.
 
Здравейте, искам да обединя две Фейсбук страници. Въпросът е, че съм админ само на едната. Другата е създвана от някой неясен бивш служител в миналото. Какво мога да направя според вас?
За да обедините 2 страници е задължително да са със сходни имена и стъпките са както следва:
- преименувате едната да е със същото име като другата. Ако не са със сходни имена няма да успеете да ги преименувате и съответно да ги обедините
- обединявате ги
Обединяването да знаете, че става поетапно в рамките на няколко часа. Внимателно четете какво ви изписва фейсбук, защото ще остави единия от двата админ акаунта админ на новата обединена страница.
 

Горе