Facebook профил със 175$ реклама

От: Facebook профил със 175$ реклама

Мислех те за по интелигентен но явно не си схванал какво ти обяснявам за това пак ще опитам.
Гледам пуснал си тема за безплатни ваучери, както казваш не е проблем да се правят безплатни ФБ профили - е тогава защо не виждам да си пуснал тема че предлагаш безплатно заредени ваучери в профили - аз даже не ги искам безплатно - искам да си ги платя например по 10 долара парчето за един ден би трябвало спокойно да може да направиш десетина и да изкараш 100 долара
ТИ явно си доооста ГЛУПАВ
Айде пак прочети няколко мнения по-нагоре.
От 10 акаунта по $75 ще изкарам много повече от $100 ...
 
От: Facebook профил със 175$ реклама

ТИ явно си доооста ГЛУПАВ
Айде пак прочети няколко мнения по-нагоре.
От 10 акаунта по $75 ще изкарам много повече от $100 ...

Ами хайде изкарай бе, обаче стига си ми срал в темата, ебахти то ти се казва нещо ти пак продължаваш... Какъв ти е проблема на теб, че не мога да схвана? Да съм те включил пряко или косвено в сделката? Като не ти е кеф бегай у лево, вече почна да прекаляваш. Навсякъде да се обадиш и никва полза...

Можел да изкара много повече от 100$. Айде давай! Мога тва, мога онова, ама всъщност можеш само да хейтиш и да тролваш... Ти си глупав, щом вече няколко човека се опитват да ти обяснят нещо и ти още не моеш да вденеш...

Като не ти е кеф какво предлагам изобщо не отваряй повече тая тема... :?
 
От: Facebook профил със 175$ реклама

Дали аз съм глупав ще прецени аудиторията но напрактика ти в момента се самозатапи - значи когато момчето продава готов акаунт зареден със 175$ за 50 долара е проблем но ти самият не искаш да продаваш акаунт със 75$ за по 10$

Тая история ме подсети за една подобна комична случка от преди 10 години - събрало се е общото събрание на блока да определи заплащането на чистачката на входа - Домоуправителят казва намерил съм една жена ще чисти за едиколко си пари падат се по 2лв на апартамент на месец.
Комшийката Мара веднага скача и вика - абе вие луди ли сте бе как ще давам по 2лв за тази работа
Домоуправителя и казва - Добре бе Маре чисти ти ще ти даваме на теб парите
Да бе ще ви чистя аз за по 2лв.
Та и твоята стана същата
 
От: Facebook профил със 175$ реклама

Дали аз съм глупав ще прецени аудиторията но напрактика ти в момента се самозатапи - значи когато момчето продава готов акаунт зареден със 175$ за 50 долара е проблем но ти самият не искаш да продаваш акаунт със 75$ за по 10$

Тая история ме подсети за една подобна комична случка от преди 10 години - събрало се е общото събрание на блока да определи заплащането на чистачката на входа - Домоуправителят казва намерил съм една жена ще чисти за едиколко си пари падат се по 2лв на апартамент на месец.
Комшийката Мара веднага скача и вика - абе вие луди ли сте бе как ще давам по 2лв за тази работа
Домоуправителя и казва - Добре бе Маре чисти ти ще ти даваме на теб парите
Да бе ще ви чистя аз за по 2лв.
Та и твоята стана същата

Разликата тука е, че никой не иска пари от него, още повече пък мнението му, но все пак продължава да спами...
 
От: Facebook профил със 175$ реклама

Дали аз съм глупав ще прецени аудиторията но напрактика ти в момента се самозатапи - значи когато момчето продава готов акаунт зареден със 175$ за 50 долара е проблем но ти самият не искаш да продаваш акаунт със 75$ за по 10$

Тая история ме подсети за една подобна комична случка от преди 10 години - събрало се е общото събрание на блока да определи заплащането на чистачката на входа - Домоуправителят казва намерил съм една жена ще чисти за едиколко си пари падат се по 2лв на апартамент на месец.
Комшийката Мара веднага скача и вика - абе вие луди ли сте бе как ще давам по 2лв за тази работа
Домоуправителя и казва - Добре бе Маре чисти ти ще ти даваме на теб парите
Да бе ще ви чистя аз за по 2лв.
Та и твоята стана същата

Историиката си я бива. Аз какво мога и правя си е мой проблем. Просто в тази тема се продава БЕЗПЛАТНО НЕЩО!!!
 
От: Facebook профил със 175$ реклама

Разликата тука е, че никой не иска пари от него, още повече пък мнението му, но все пак продължава да спами...

Докато правилата на форума позволяват, ще си спамя колкото си искам, особено в темите на мошенници на дребно като теб. Ще убия бизнеса с ваучери за FB, даже се замислям да жалича и този с adwords ваучери :)))
 
От: Facebook профил със 175$ реклама

Нетсърфер няма проблем да си спамиш - както каза правилата го позволяват. Евалата за това че пускаш безплатно ваучери.
Обаче с изцепки като тази направо се излагаш.
И за финал от мен запомни че единственото безплатно нещо на този свят е сиренцето в капана.
 
От: Facebook профил със 175$ реклама

Нетсърфер няма проблем да си спамиш - както каза правилата го позволяват. Евалата за това че пускаш безплатно ваучери.
Обаче с изцепки като тази направо се излагаш.
И за финал от мен запомни че единственото безплатно нещо на този свят е сиренцето в капана.

Хмм, това, че предупреждавам хората, че ще дадат 50$ за нещо което струва 0 е изцепка и излагация?? Ей за това е такова положението в БГ, всеки гледа да прецака другия ...
 
От: Facebook профил със 175$ реклама

Ти си упорито момче що не кандидатстваш за ченге ще се издигнеш в йерархията.
Как така определяш кое колко струва - един от начините да се определи цената е това кой колко би дал за даден продукт.
Както виждаш на цена около 50 долара има поне двама желаещи да го заплатят на цена от 10 долара ще се изтрепе половината форум да вземе по десетина пакаета.
Още одеве се опитах да ти обясня че не може да сравняваш ябълки с круши още повече да ги сравняваш с нектар от ябълки и круши.
За да се опитам още повече да ти го обясня кажи ми колко ще струва този акаунт ако вместо да продава парите готови за ползване пусне реклама на някоя малоумна група тип "Обичам ....." и от рекламата се съберат 10 000 фена и пусне да продава групата - тази група също ли ще е безплатна. по твоята логика да щото е напълнена с реклама от безплатни ваучери.
 
От: Facebook профил със 175$ реклама

Ти си упорито момче що не кандидатстваш за ченге ще се издигнеш в йерархията.
Как така определяш кое колко струва - един от начините да се определи цената е това кой колко би дал за даден продукт.
Както виждаш на цена около 50 долара има поне двама желаещи да го заплатят на цена от 10 долара ще се изтрепе половината форум да вземе по десетина пакаета.
Още одеве се опитах да ти обясня че не може да сравняваш ябълки с круши още повече да ги сравняваш с нектар от ябълки и круши.
За да се опитам още повече да ти го обясня кажи ми колко ще струва този акаунт ако вместо да продава парите готови за ползване пусне реклама на някоя малоумна група тип "Обичам ....." и от рекламата се съберат 10 000 фена и пусне да продава групата - тази група също ли ще е безплатна. по твоята логика да щото е напълнена с реклама от безплатни ваучери.

Уникална логика евала, да не си ченге?
 
От: Facebook профил със 175$ реклама

Докато правилата на форума позволяват, ще си спамя колкото си искам, особено в темите на мошенници на дребно като теб. Ще убия бизнеса с ваучери за FB, даже се замислям да жалича и този с adwords ваучери :)))

Хмм, това, че предупреждавам хората, че ще дадат 50$ за нещо което струва 0 е изцепка и излагация?? Ей за това е такова положението в БГ, всеки гледа да прецака другия ...

Кое струва 0 бе, ти редовен ли си? Айде като струва 0 дай 2-3 безплатни акаунта на хората от форума какво се стискаш, явно знаеш метод? Брее, голема работа стана... Неграмотен ли си, не можеш ли да четеш или какво? Като някой ти задава въпрос, защо не вземеш да отговориш, а продължаваш едно и също да мелиш? Баси бозата си, честно... Не съм работил с теб, няма и да работя, но нека някой който е работил да сподели какъв мошенник съм... Не ме карай да се псуваме в момента, защото не за това съм пуснал темата...
 
От: Facebook профил със 175$ реклама

Кое струва 0 бе, ти редовен ли си? Айде като струва 0 дай 2-3 безплатни акаунта на хората от форума какво се стискаш, явно знаеш метод? Брее, голема работа стана... Неграмотен ли си, не можеш ли да четеш или какво? Като някой ти задава въпрос, защо не вземеш да отговориш, а продължаваш едно и също да мелиш? Баси бозата си, честно... Не съм работил с теб, няма и да работя, но нека някой който е работил да сподели какъв мошенник съм... Не ме карай да се псуваме в момента, защото не за това съм пуснал темата...

Хаха. Смешник, мошенник на дребно. Какъв акаунт струва пари??? Вземи си хапчето и лягай. То си личи кой е мошенникч виж си подписа, ваучери от 50 ги продаваш само за 4,5, а те са БЕЗплатниии. Това показва какъв измамник сииии
 
От: Facebook профил със 175$ реклама

Хаха. Смешник, мошенник на дребно. Какъв акаунт струва пари??? Вземи си хапчето и лягай. То си личи кой е мошенникч виж си подписа, ваучери от 50 ги продаваш само за 4,5, а те са БЕЗплатниии. Това показва какъв измамник сииии

Като не знаеш за какво става въпрос не се бъркай. Всички ваучери, които продавам не са от Marketing Solutions на фейсбук и не са безплатни, доказателството е, че са валидни до края на годината, а не като тези по 50$ на Marketing Solutions до края на Февруари, ама ти май си малоумен и не можеш да схванеш или?
 
От: Facebook профил със 175$ реклама

Като не знаеш за какво става въпрос не се бъркай. Всички ваучери, които продавам не са от Marketing Solutions на фейсбук и не са безплатни, доказателството е, че са валидни до края на годината, а не като тези по 50$ на Marketing Solutions до края на Февруари, ама ти май си малоумен и не можеш да схванеш или?

Ехаа, и както от това? $50 са си $50 ...
И не вярвам, че не са от Маркетинг, откъде са тогава?
 
От: Facebook профил със 175$ реклама

Ехаа, и както от това? $50 са си $50 ...
И не вярвам, че не са от Маркетинг, откъде са тогава?

Това си е лично твой проблем, дали вярваш или не и мен не ме бърка. Както казах ваучерите от Marketing Solutions са с валидност до месец Февруари, а моите ваучери са с валидност до края на годината, пише го в темата, която съм пуснал за тях, ако не те устройва бегай у лево и не се прави на разбирач.
 
От: Facebook профил със 175$ реклама

Я на каква интересна тема попаднах направо да не повярваш на очите си

КУПУВАМ ФБ ПРОФИЛИ

Що така бе Миме, що руча жабетата - как така ще купуваш такива работи дето са безплатни

Хаха. Смешник, мошенник на дребно. Какъв акаунт струва пари???
- това ти ли го писа че не мога да се сетя

И сега кво стана нема ли поне да се извиниш на автора на темата че го обяви за мошенник?
 
От: Facebook профил със 175$ реклама

Не му е за първи път на тоя екземпляр netsurfer да си показва тук олигофрнията, не се учудвай колега. В една предишна тема, където пак беше главен герой му казах, че трябва се кръсти ПУРКО :lol:
 
От: Facebook профил със 175$ реклама

В тази тема стана като в селска кръчма.. Незнам дали ще го сметнете за нередно,но аз оттеглям офертата си..
 
От: Facebook профил със 175$ реклама

Колко ваучера може да се вкарат в 1 акаунт без значение от 25 или 50 $ са?
 

Горе