Facebook рекламират в Google

От: Facebook рекламират в Google

Сега забелявам за пръв път. Незнам в моите представи просто facebook и google са конкуренция в дългосрочен план и не ми се струва нормално да им позволяват да рекламират там. Но знае ли човек може зад всичко това в дълбочина да има общи интереси..
 
От: Facebook рекламират в Google

Най-редовно ми излизат по мойте сайтове с адсенс реклами на ФБ в съответните адсенс полета... И аз се учудвах в началото, но вече свикнах с тази гледка :)
А иначе предполагам, че е чисто маркетингов ход - опит за привличане на гугъл и г+ потребителите към яху и фб (някакви партньори са)...
 
От: Facebook рекламират в Google

Това е от няколко месеца. А и кое е странното, поддържат си реномето. Кока Кола да не би да не е достатъчно известна, но пак отделят ужасно много пари за реклама.
 
От: Facebook рекламират в Google

Че, то по едно време в фейса вървяха адсенс реклами, какво странно. :D
 
От: От: Facebook рекламират в Google

Не ме карай да ти търся темата, аз я бях пускал сигурно горе-долу преди година :D

Ай сиктир, туй да го видя няма да повярвам
 
От: Facebook рекламират в Google

И аз съм от тези май, които са виждали адсенс реклама във фейса.
 
От: Facebook рекламират в Google

И аз съм от тези май, които са виждали адсенс реклама във фейса.

Доколкото знам във фейса няма адсенс реклами. Ако сте виждали нещо такова, то или браузъра който използвате или компа е бил хакнат.
 
Re: От: Facebook рекламират в Google

Сега забелявам за пръв път. Незнам в моите представи просто facebook и google са конкуренция в дългосрочен план и не ми се струва нормално да им позволяват да рекламират там. Но знае ли човек може зад всичко това в дълбочина да има общи интереси..

Ако продаваш реклама и си обявил някакви условия публично за приемлива за реклама след това трябва да си ги спазиш дори да е най големияти конкуретн иначе такова дело ще им спретнат за дискриминация... че свят ще им се завие отделно че си е за федерално разследване ако под някакъв не истински предлог им я спират рекламата защото са им най големия конкурент (а там глобите са 9-10цифрени) 200 - 300 милиона са стартовите а 2 милярда не е необичайна глоба, плащали я са майкрософт, мисля че на скоро и няколко банки платика 2 по 600 милиона и една 800 след някакво федерално разследване

това е САЩ, ако и тук беше така разровят за нелоялните пркатити в някой области и в бг ще се оправи положението

иначе по темата за пръв път ги видях преди няколко години такива реклами не помня кога но през фирмения впн-а не за България ги има от тогава, явно са уеличили стрнаите в който се показва
 

Горе