Facebook става Meta

Не знам дали е зловещо или позитивно това ... В смисъл ще се слагат истинското име.
 
Мета-анфетамин, мета-дата, мета ( като аз мета - измитам ) - всичко в едно = facebook.
В общи линии дявола започва да си показва лицето официално, малко по малко. Инак за момента нищо кой знае какво. Каквото и име да позлват, няма да промени големите гомна които правят и които са.
 
Мета-анфетамин, мета-дата, мета ( като аз мета - измитам ) - всичко в едно = facebook.
В общи линии дявола започва да си показва лицето официално, малко по малко. Инак за момента нищо кой знае какво.
metacommunication
 
Ако Цукиту ще мете и имиджа, да помете и
"Военният произход на Facebook"
 
Може би по-правилно е да се каже компанията собственик на социалната мрежа Facebook се преименува и компанията Facebook, Inc става Meta, Inc
 
Логото на Мета ми е познато от някъде... :oops: МТЕЛ СА КУПИЛИ ФЕЙСБУК !!! - новина шок бонба !!! o_Oo_Oo_O




infinity.jpg
 
Хора, чухте ли новината на годината? :) Ще ни помогне за оживяването на метавселената :) :) :)

Някой да има вече някакви впечатления, не че нещо ще се усети.
Изглежда обещаващо.
Най-вероятно Apple, Google и Microsoft няма да се забавят с тяхните версии на същото нещо.
 
Да. Щото и трите компании са много социални. :) Особено Гугъл, който показа, че е пълна греда в изграждането на каквото и да е социално животно. :) Още гледам сайтове, държащи във футъра си това недоразумение Google plus.
 
Още гледам сайтове, държащи във футъра си това недоразумение Google plus.
А някои помнят и Google Buzz и Google Wave.
 
Може и да излезе пророк един приятел с който се шегувахме, че преди гугъл си записвахме сайтовете на листче, а след гугъл ще правим същото.
Но все пак няма да е така, най-голямата кука на гугъл за потребителя, според мен е че ти автоматизира процеса и те прави мързелив, и след това променя правилата, Няма какво да се лъжем, Android им стана ракетоносителя. Не мисля, че Фейсбук и Гугъл са изпята песен. Yahoo също не са, и те си сменяха името няколко пъти, но все още държат немалка част от пазара.
 
Последно редактирано:

Гледах това да разбера горе долу за какво става въпрос, явно са някви VR очила. Не знам какви трябва да са тия очила за да хванат почва. Вече имаше какви ли не опити - 3D телевизори, VR приставки на главите, очилата на Google, Wii игри. Интересно им е на хората само в началото и толкова бързо се губи интереса, че е разочароващо. Само защото нещо звучи по-футуристично не означава, че човешката физика или психика е добре настроена да го възприеме и да започне да го използва ежедневно. Аз не виждам например защо бих искал да си говоря с някой аватар, представляващ мой приятел, вместо да го гледам на камерата. И понеже често си говорим с приятели онлайн, в повечето пъти даже не ми трябва и на камерата да ги гледам.
 

Гледах това да разбера горе долу за какво става въпрос, явно са някви VR очила. Не знам какви трябва да са тия очила за да хванат почва. Вече имаше какви ли не опити - 3D телевизори, VR приставки на главите, очилата на Google, Wii игри. Интересно им е на хората само в началото и толкова бързо се губи интереса, че е разочароващо. Само защото нещо звучи по-футуристично не означава, че човешката физика или психика е добре настроена да го възприеме и да започне да го използва ежедневно. Аз не виждам например защо бих искал да си говоря с някой аватар, представляващ мой приятел, вместо да го гледам на камерата. И понеже често си говорим с приятели онлайн, в повечето пъти даже не ми трябва и на камерата да ги гледам.
Нямам представа кой е превел "мета" като "след", но "мета" е "отвъд" и вече за различни неща си придобива в различна степен по-различно значение. Зависи как и за какво се използва. Баси, взех да звуча като лектор. Ако са превели правилно думите на Зукърбърк, той го представя пред обществото като "след" фейсбук, или с послание фейсбук се променя и се отърсва от негативните впечатления, но истинския смисъл е фейсбук става метафейсбук, или отвъд фейсбук.
 

Горе